Zaloguj się, aby obserwować  
morthi

Borderlands - przelom w grach FPS?

3066 postów w tym temacie

Dnia 22.12.2009 o 23:45, karolekx23x napisał:

ile poswieciłes grze aby ja przejsc ?

Niecałe 19 godzin zajęło mi pierwsze przejście gry hunterem (i zrobiłem większość questów). Tylko że teraz gram playthrough 2 i jestem pewien, że drugie przechodzenie gry mnie nie znudzi. Potem prawdopodobnie będę grać jakąś inną postacią. Ta gra naprawdę wciąga (a przynajmniej mnie wciągnęła), bez znaczenia, który raz przechodzi się grę. :)
Teraz się zastanawiam nad kupnem DLC i chyba niedługo się na to skuszę. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja przeszedłem hunterem grę 2x , soldierem raz z dodatkiem zombi island. Teraz gram Lilith i Borderland ciągle się nie nudzi. Czekam na drugi dlc, w którym dodadzą bank, bo mam sporo ekwipunku, którego trochę żal sprzedawać, a miejsca w plecaku coraz mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie jak najbardziej warto kupić Borderlands. Teraz z okazji świąt może uda Ci się jakąś promocję znaleźć. :) Hm, tak sobie na Allegro spojrzałem i widzę, że raczej taniej niż za 80 złotych się tego nie kupi. Ja zamówiłem jakieś 2 tygodnie temu i kosztowało mnie to 65 złotych razem z wysyłką. :P
Dzisiaj udało mi się znaleźć jakiś serwer na mój poziom, do którego dało się dołączyć, ale pojawia się kolejny problem - lagi. Praktycznie za każdym razem występują i są dosyć nieprzyjemne - mniej więcej sekunda opóźnienia, co przy grze hunterem jest wyjątkowo uciążliwe. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no i ciekawe jeszcze jak prezentuje sie rozszerzenie
no tak 80 zł , kupie na stronie cenegi z rabacikiem 40% to mnie wyniesie ok.65 no i wlicze koszt przesyłki , poszukam jeszce czegos dla mnie to mnie taniej wyniesie
Ale wiesz ze ten tytuł dopiero zawitał u mnie nie dawno , wogóle o grze nie słyszałem
ale coz chyba kupie ale pewnie dostane dopiero po swietach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.12.2009 o 17:43, ISAMU napisał:

którego trochę żal sprzedawać, a miejsca w plecaku coraz mniej.


Wolałbym, żeby ten bank to w zwykłym patchu dodali... Z resztą mam przecież nieskończoną ilość slotów w plecaczku. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2009 o 20:05, Markush napisał:


> którego trochę żal sprzedawać, a miejsca w plecaku coraz mniej.

Wolałbym, żeby ten bank to w zwykłym patchu dodali... Z resztą mam przecież nieskończoną
ilość slotów w plecaczku. ;P

Też bym wolał, ale trudno.Niestety nie mam takiego (buga?) plecaka z nielimitowanymi slotami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2009 o 20:05, Markush napisał:


> którego trochę żal sprzedawać, a miejsca w plecaku coraz mniej.

Wolałbym, żeby ten bank to w zwykłym patchu dodali... Z resztą mam przecież nieskończoną
ilość slotów w plecaczku. ;P


A później setki broni i połap się w tym ;P


Ktoś ma ochotę pograć na multi (ale dopiero po świętach)? Tak gry nie tknąłem już od kilku dni (chyba ponad tydzień jak nie więcej). Jakoś ten świat pustawy i to mnie odrzuca. Dobiłem zaledwie 28 lvl chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, jutro święta i zapewne Borderlands znajdzie się pod choinką (hahaha :P). Jestem ciekaw, czy gierka jest tak dobra jak powiadają :) Na ile godzin, takiego spokojnego przechodzenia, starczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2009 o 21:58, Outlander-pro napisał:

No, jutro święta i zapewne Borderlands znajdzie się pod choinką (hahaha :P). Jestem ciekaw,
czy gierka jest tak dobra jak powiadają :) Na ile godzin, takiego spokojnego przechodzenia,
starczy?

ok 20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W wersji optymistycznej nazajutrz po ogłoszeniu daty wypuszczenia HL Episode Three, w wersji pesymistycznej tydzień po premierze Duke Nukem Forever.

Słowem, szlifujcie języki siostry i bracia, przyda się nie tylko na zagraniczne wojaże.


A co do Mad Moxxi''s Underdome Riot to... cóż, pomysł na "sejf" jest piękny, Sacred już doskonałym przykładem że takie cuś wielce się w grze przydaje. Ale fakt, mogłoby się to znaleźć w samym patchu. Bo cała reszta nowalijek prezentowanych przez MMUR prezentuje się...no, po prostu słabowicie. Troszkę naciągane, by po jedną przydatną zmianę inwestować od razu w cały DLC - nawet jeśli Wyspa Zombie akurat jest pyszną zabawą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2009 o 21:50, Oloninho napisał:

Wie ktoś kiedy będzie ten patch polonizujący?



To oni go jeszcze nie wydali ? :D Grudzień to pojęcie względne :P Mają czas jeszcze ponad tydzień :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2009 o 12:54, HumanGhost napisał:

[dziab]


Gra - jak Diablo - zapisuje się kiedy wychodzisz, ponadto po całym obszarze gry rozsiane są savepointy - takie słupki czarne które podświetlają się na zielono gdy podejdziesz wystarczająco blisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uzupełnię: gdy zginiesz, zespawnujesz się przy każdej, najbliższej i uaktywnionej przez Ciebie stacji (także przy tych będących "zwykłymi" słupkami).

Gdy rodzic / kumpel / lepsza połowa Twego życia zawoła Cię od komputera i będziesz zmuszony wyłączyć Bordery, gra zapisze się dokładnie w takim stanie, w jakim jesteś, ale będziesz zaczynał od ostatniej włączonej New-U Station (w teorii tak nazywają się wszystkie, ale w tym wypadku rozchodzi się o te z komputerkiem, przy których możesz zmieniać swoje kolory, rozdawać punkty, teleprtować się itepe). Każda mapa ma przynajmniej jedną, aczkolwiek przy tych a''la instanty zawsze znajdują się one na początku planszy - więc wyjście w jej połowie "zmusi" Cię do przechodzenia jej once more.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować