Zaloguj się, aby obserwować  
morthi

Borderlands - przelom w grach FPS?

3066 postów w tym temacie

Dnia 26.12.2009 o 13:21, Ecko09 napisał:

A i czy da się jakoś pominąć te wstępne filmiki?

Jak już Markush napisał nie da się. Ale dla mnie to nie było problemem. Wręcz przeciwnie. Filmiki są miodne. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2009 o 14:10, Ecko09 napisał:

To jeszcze bym chciał wiedzieć jak sprzedać w sklepie niepotrzebny mi ekwipunek.


Tam w prawym górnym roku otwartego okna sklepu masz 3 opcje do wyboru i ten worek (to drugie) to rzeczy które masz w ekwipunku i możesz je sprzedać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2009 o 14:10, Ecko09 napisał:

To jeszcze bym chciał wiedzieć jak sprzedać w sklepie niepotrzebny mi ekwipunek.

W każdym automacie środkowa ikonka u góry to sprzedaż itemków. Klikasz na nią, potem na przedmiot w plecaku, który chcesz sprzedać, potwierdzasz i już. Ostatnia ikona służy do wykupienia przypadkowo, omyłkowo sprzedanego przedmiotu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o te filmiki wyswietlane przy kazdym uruchomieniu gry? Mozna to zrobic usuwajac je z folderu WillowGame/Movies. Na wszelki wypadek lepiej nie usuwac ich całkowicie tylko np zmienic nazwe, wtedy tez nie beda sie wyswietlaly. Mozna usunac filmiki 2k_logo,Gearbox_logo,Nvidia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Własnie ukończyłem Bordera na Playthrough 1 :-). Zabawa przednia, naprawdę świetny klimat. Szkoda tylko, że pod koniec robi się zbyt łatwo. Wykonałem praktycznie wszystkie poboczne questy; z czasem jednak zaczałem je pomijać bo wszystko okazywało się na trywialnym poziomie trudności. Playthrough 2 zapowiada się nieco ciekawiej pod tym względem, toteż gierki z pewnością nie odstawię. Zresztą można się uzależnić od tego zapieprzania ze snajperką i zapodawania headshotów ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Im dłużej gram tym bardziej mi się gierka podoba :] Miejscami bywa trudno (często ammo i apteczki kupuję), ale daje sobie rade bez problemów, nie jest zbyt łatwo jak w większości innych grach. Troche żałuje, że wybrałem solda, a nie huntera, bo ciągnie mnie do snajperek, ale za drugim razem na pewno będę grał snajperem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2009 o 15:03, DragonLord napisał:

Poczekaj, aż pojawią się Alpha i wersje elementarne, a szczególnie na playthrough 2.


O żesz kurde.. trafiłem dziś na dwa takie "maleństwa" w trakcie robienia questa. Jeden Alpha i jedna wersja płonąca. Gdyby nie duża dzieląca nas odległość i moja snajperka to byłoby gorąco. Ale i tak było, bo miały też obstawę. Wyładowałem wszystkie naboje z SMG w obstawę i tłukłem ze snajperki w duże bydlaki uciekając przez pół lokacji. ;]
Hehehe ale frajda niesamowita. Skoki adrenaliny gwarantowane. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2009 o 15:28, HumanGhost napisał:

O żesz kurde.. trafiłem dziś na dwa takie "maleństwa" w trakcie robienia questa. Jeden
Alpha i jedna wersja płonąca. Gdyby nie duża dzieląca nas odległość i moja snajperka

Dla mnie akurat był pikuś -chętnie wdają się w walkę z bandytami
http://screenshot.xfire.com/screenshot/natural/ac2e00ce127d9975379d056b39104a24ea7d9284.png
za to z tej lokacji pamiętam, że już na starcie zabrakło mi ammo (za słabe gnaty) i spory czas używałem tylko ataku wręcz-to od tego mementu zacząłem inwestować w upgrade''y magazynów amunicji:]
Pamietam też spawnujące się znikąd (dosłownie na głowę mi spadały) skagi elemntarne -ewenement w tej grze.

Dnia 27.12.2009 o 15:28, HumanGhost napisał:

to byłoby gorąco. Ale i tak było, bo miały też obstawę. Wyładowałem wszystkie naboje
z SMG w obstawę i tłukłem ze snajperki w duże bydlaki uciekając przez pół lokacji. ;]
Hehehe ale frajda niesamowita. Skoki adrenaliny gwarantowane. :-)

To poczej jak spotkasz Marley''a i Moe:)i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2009 o 16:46, zadymek napisał:

To poczej jak spotkasz Marley''a i Moe:)

W playthrough 1 miałem z nimi spory problem. Jak nie jeden to drugi mnie rozjechał. Ale w pt2 to już była bajka. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2009 o 17:21, Oloninho napisał:

Jeszcze raz zadaję pytanie - jak grać online w Borderlands?

Tak jak w single:)
Ale tobie pewnie chodzi o uruchomienie gry w trybie on-line:
Kliknij tam gdzie nakazuje intstrukcja obsługi i wykonuj polecenia gry.
Zapewne już wiesz, że trzeba mieć konto na GameSpy? A z komunikatu gry także o tym, że musisz zainstalować najnowszy patch. A skąd go wziąć to już sama gra ci wskaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2009 o 17:21, Oloninho napisał:

Jeszcze raz zadaję pytanie - jak grać online w Borderlands?

W przypadku problemów z portami wiele osób polecało GameRanger''a.
Nie wiem, jak się sprawuje, ale myślę, że warto wypróbować ten program.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2009 o 20:44, Ecko09 napisał:

Jaki jest max lvl? Bo ja mam już 20lvl i nadal jestem w Arid Badlands.


50. Spokojnie, w trakcie pierwszego przejścia nie masz najmniejszych szans go dogonić. Skończysz między 33 (grając na speed) a 37 (jeśli zdobędziesz dużo challenge''ów). Aridsy są dość długim etapem, potem, na kolejnych głównych mapach będziesz już mniej czasu spędzał, więcej biegania po "instantach" Cię czeka... a i levelowanie będzie szło - co oczywiste - wolniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj bawiąc się save editorem postanowiłem zrobić sobie tarcze, których zrobiłem 2. 1 to taka z 1900 capacity i recharge 130, a drugo ma ok1200 cap. i ok350 recharge... miodzio. :) Ktoś chce coś takiego? A może jakąś broń? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2009 o 21:51, Markush napisał:

Dzisiaj bawiąc się save editorem postanowiłem zrobić sobie tarcze, których zrobiłem 2.
1 to taka z 1900 capacity i recharge 130, a drugo ma ok1200 cap. i ok350 recharge...
miodzio. :) Ktoś chce coś takiego? A może jakąś broń? :)

Szczerze mówiąc to mam (prawie :P) podobną tarczę bez editora. :P
A tak w ogóle, to nieładnie tak oszukiwać... :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2009 o 21:51, Markush napisał:

Dzisiaj bawiąc się save editorem postanowiłem zrobić sobie tarcze, których zrobiłem 2.
1 to taka z 1900 capacity i recharge 130, a drugo ma ok1200 cap. i ok350 recharge...
miodzio. :) Ktoś chce coś takiego? A może jakąś broń? :)


Wszystko pięknie ładnie, ale nasuwa się proste pytanie: po co? :-) Ja tak jak soshman gram bez żadnych edytorów i gra nie sprawia mi zadnych trudności. Owszem, na poczatku gdy człowiek nie wiedział z czym to się je było troche szmotania i uporczywego polowania na lepsza broń. Obecnie na Playthough 2 latam z takim arsenałem że wszystko co napotkam na swej drodze rozpryskuje się na cztery świata strony - mój hunter już nawet nie wyrabia z krzyczeniem: "boom" ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/...ciach.../

Grę już ukończyłem, a bawię się tym edytorem dla czystego funu.
Bo czyż to nie fajnie jest mieć każde drzewko na maksa uzupełnione, lub posiadanie pistoletu granatnika. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować