Zaloguj się, aby obserwować  
Wszystkozajete

Najbardziej wkurzające gry

153 postów w tym temacie

Dnia 01.10.2007 o 20:08, Lechu21 napisał:

>

Trochę to mało powiedziane :), ja grałem w nią jak nie miałem co robić (kompletnie się nudziłem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Która gra mnie najbardziej wkurzyła? Worms World Party i moja siostra. A głównie to, że była lepsza ode mnie xD A tak poza tym, to chyba nie było gry, przy której jakoś bardziej się denerwowałem. Nie mówię - poznałem dużo słabych gier, ale po co sie denerwować - od czego jest uninstall? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2007 o 21:31, Lesz3yk napisał:

Która gra mnie najbardziej wkurzyła? Worms World Party i moja siostra. A głównie to, że była
lepsza ode mnie xD A tak poza tym, to chyba nie było gry, przy której jakoś bardziej się denerwowałem.
Nie mówię - poznałem dużo słabych gier, ale po co sie denerwować - od czego jest uninstall?
;P

Uninstall... nie mam do tego serca.... lepiej aby gra odeszła w chwale z innymi w Formacie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na każdą grę sie wkurzam zawsze, jak czegoś nie moge przejść albo jak przejdę i coś sie stanie znowu padne lub gra sie wyłączy to już szkoda gadać ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej wkurzająca gra to tibia. Ona po prostu nie ma sensu ... Nie wiem co gracze w niej widzą. Wolałbym grać w pinballa albo w sapera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej wkurzająca? Devil May Cry 3 - mnóstwo wrogów i 10 klatek na sekundę (czasem się to zdarza). Suuuuper.....po 11 powtórzeniach zacząłem cheatować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fallout Tactics - bugi i nie do końca przemyślana struktura interfejsu.
Gruntz - głupota Gruntzów,wysoki poziom trudności późniejszych misji,niekiedy przez jeden błąd i jedną źle zapisany stan gry trzeba powtarzać cały,długi etap.
Heart of Darkness - brak save''a w dowolnym momencie,czasem trudna.
Jedi Outcast - wersja 1.02 w multi jest dość mocno zabugowana,te błędy czasami MOOCNO psują radość z zabawy :/.
Wormsy - poziom trudności!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie zazwyczaj wkurza gra jak przechodzę coś po raz -nasty i TEN akurat moment trwa 15 lub więcej minut i na samym końcu przegrywam. Ale tak ogólnie to gry mnie nie wkurzają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sterowanie Gothica przez pierwsze 2 godziny! Męka!
Fear - to była by chyba najlepsza gra ever... ale bez mutantów. Męka!
Gothic 3 - tylko dla szukających przedwczesnej starości. Męka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej wkurzająca gra?gothic 3 oczywiście jeśli wytrzymasz przycinki co 5s i 10 fps to juz polowa sukcesu(ale w gre i tak sie nie chce grac).Poza tym diablo 2(sieczesz setki wrogow wylaczasz gre a potem robisz to wsyztsko od poczatku).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 00:21, Inki napisał:

Boiling Point Road to Hell , narzekacie na Gothic 3 ? Nie dotykajcie tej produkcji ...


A ja się zastanawiałem czemu tylko 14.90...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mnie najbardziej wqrza Tibia dlatego ze ma grafike gorsza od maria i ciagnie wiecej neta niz guild wars oraz kompletne chamstwo ludzi oraz nie wiadomo czego jest niby taka fajna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 00:24, Sith66 napisał:

> Boiling Point Road to Hell , narzekacie na Gothic 3 ? Nie dotykajcie tej produkcji ...


A ja się zastanawiałem czemu tylko 14.90...


Ja kupiłem za 60 złotych premierke ... Najgorzej wydane 60 złotych w życiu ;/ Chociaż gra zła nie jest jej niedoróbki niszczą cały efekt .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Pył" ..staruktka gierka kiedys była chyba do CD-A albo do innego pisemka dołączona :P Nie potrafiłem się nawet w tej grze ruszyć a co dopiero strzelić z pikselowanego pistoletu przypominającego bardziej wronę niz pistolet :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować