Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Kart Graficznych Kącik (informacje, porównania)

30553 postów w tym temacie

Dnia 14.12.2010 o 14:49, Crew_900 napisał:

Ktoś może sprawdza te nowe stery do Radeonów 10.12 ?
Czy w tym nowym Panelu są profile dla gier ?


Tak, ja mam. Są profile do gier, ale trzeba się trochę połapać, bo dziwnie to rozmieszczone wszystko jest :P

A ja zapytam jeszcze raz:

Mam takie pytanko. Zainstalowałem najnowsze sterowniki AMD (już nie ATI :P) i przy starcie systemu uruchamia się pełno procesów (widać je na obrazku - zaznaczone na niebiesko i wszestkie w dół) - może ktoś powiedzieć za co one odpowiadają i które z nich mogę wyłączyć?

20101214155315

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2010 o 21:42, ISAMU napisał:

Czyżby czekał na nas wspaniały prezent na święta?
http://pclab.pl/news44197.html



Oby, konkurencja jest idealną okazją dla nas konsumentów ... jeśli Radki wyjdą w takiej cenie to i Nvidia powinna trochę obniżyć ceny ...
To może być solidny cios dla Nvidi.Raczej małe grono będzie wolało dopłacić kilkaset zł. do trochę wydajmniejszej karty a większość osób wybierze to co tańsze a i tak zapewnia niezłe osiągi ... Zresztą wszystko się okazę już jutro ... aż nie mogę się doczekać pierwszych testów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.12.2010 o 22:00, Codipar napisał:

Oby, konkurencja jest idealną okazją dla nas konsumentów ... jeśli Radki wyjdą w takiej
cenie to i Nvidia powinna trochę obniżyć ceny ...
To może być solidny cios dla Nvidi.Raczej małe grono będzie wolało dopłacić kilkaset
zł. do trochę wydajmniejszej karty a większość osób wybierze to co tańsze a i tak zapewnia
niezłe osiągi ... Zresztą wszystko się okazę już jutro ... aż nie mogę się doczekać pierwszych
testów.


No chyba nie kupisz tego zlomu :))))
A ceny niech beda jak najnizsze.
Moze zieloni obniza ceny, bo jak na razie wydanie 1900 zl za 580-ke jest nieosiagalne na kieszen Kowalskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2010 o 15:53, barth89 napisał:

/.../> Mam takie pytanko. Zainstalowałem najnowsze sterowniki AMD (już nie ATI :P) i przy starcie
systemu uruchamia się pełno procesów (widać je na obrazku - zaznaczone na niebiesko i
wszestkie w dół) - może ktoś powiedzieć za co one odpowiadają i które z nich mogę wyłączyć?

Odżałuj 6,90zł i kup bieżący numet dwutygodnika Komputer Świat. Na dołączonej płycie jest program AppBooster in AppBoster Pro 1.3, które wyłaczą Ci zbędne (zbędne do grania) aplikacje i usługi, przyspieszając komputer. A w treści jest trochę informacji o programach i usługach, które wyłaczą, a które optymalizują. Do nabycia jeszcze przez półtora tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.12.2010 o 22:35, Misquamaqus napisał:

No chyba nie kupisz tego zlomu :))))
A ceny niech beda jak najnizsze.
Moze zieloni obniza ceny, bo jak na razie wydanie 1900 zl za 580-ke jest nieosiagalne
na kieszen Kowalskiego.



Nie mam zamiaru ;]
Na rękę mi to bo jak będą w niskiej cenie nvidia obniży ceny swoich kart także SLI GTX 460 coraz bliżej ... Ba! może nawet pomysle o 3x GTX 460 na EVGA P55 FTW 200 albo Classified P55 ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2010 o 23:00, KrzysztofMarek napisał:

> /.../> Mam takie pytanko. Zainstalowałem najnowsze sterowniki AMD (już nie ATI
:P) i przy starcie
> systemu uruchamia się pełno procesów (widać je na obrazku - zaznaczone na niebiesko
i
> wszestkie w dół) - może ktoś powiedzieć za co one odpowiadają i które z nich mogę
wyłączyć?
Odżałuj 6,90zł i kup bieżący numet dwutygodnika Komputer Świat. Na dołączonej płycie
jest program AppBooster in AppBoster Pro 1.3, które wyłaczą Ci zbędne (zbędne do grania)
aplikacje i usługi, przyspieszając komputer. A w treści jest trochę informacji o programach
i usługach, które wyłaczą, a które optymalizują. Do nabycia jeszcze przez półtora tygodnia.



Dzięki za info. Ale czy ten AppBooster to nie coś w stylu GameBoostera? A poza tym nie chodziło mi dokładnie o przyspieszenie kompa, tylko o te procesy, które pojawiły się po zainstalowaniu najnowszych sterowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2010 o 21:42, ISAMU napisał:

Czyżby czekał na nas wspaniały prezent na święta?
http://pclab.pl/news44197.html


Zdecydowanie bardzo dobrze zrobiłem nie zmieniając do tej pory HD5850 ;) Jeśli te ceny są realne (a pclab raczej by niesprawdzonych danych nie podawał) to chyba sprawię sobie piękny prezent na gwiazdkę ;D

No i przy okazji można oficjalnie powiedzieć "żegnaj GTX460" ;) Ta karta była udana, rywalizowała w końcu z HD6870. Tylko teraz w jej cenie widzę HD6950 czyli całkowicie inną kategorię wagową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2010 o 23:35, ziptofaf napisał:

No i przy okazji można oficjalnie powiedzieć "żegnaj GTX460" ;) Ta karta była udana,
rywalizowała w końcu z HD6870. Tylko teraz w jej cenie widzę HD6950 czyli całkowicie
inną kategorię wagową.


Teraz tylko czekać jak się będzie miał GTX 560 do nowych radeonów ... bo on jeszcze swojej premiery nie miał a to oznacza, że nVidia może wydać udaną i konkurencyjną kartę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2010 o 23:35, ziptofaf napisał:

> Czyżby czekał na nas wspaniały prezent na święta?
> http://pclab.pl/news44197.html

Zdecydowanie bardzo dobrze zrobiłem nie zmieniając do tej pory HD5850 ;) /.../

Hihihi... ja zrobiłem jeszcze lepiej, bo jadę na Radeonie HD 3870. I pewnie jeszcze trohę poczekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.12.2010 o 07:37, KrzysztofMarek napisał:

> Zdecydowanie bardzo dobrze zrobiłem nie zmieniając do tej pory HD5850 ;) /.../
Hihihi... ja zrobiłem jeszcze lepiej, bo jadę na Radeonie HD 3870. I pewnie jeszcze trohę
poczekam.


Krzysiek.... na co chcesz czekac ?
Na 3870 nie zagrasz w nic na dx11, a te srodowisko wyglada pieknie.
W dx 10 tez nie pociupiesz na wzglednie dobrych ustawieniach gry, bo karta za slaba.
No, ale przyszedl czas na nowa karte i pewnie taki 6950 zagosci u Ciebie tak ?
Tylko trzeba miec do takiej karty porzadny procesor, bo inaczej to bedzie mialo sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak widać nie każdy potrzebuje Full HD ze wszystkimi detalami; AA; AFF, żeby cieszyć się grą:P

Swoją drogą nie widzę jeszcze nowych kart w sklepach... (mowa oczywiście o Europie, wiadomo że w Polsce pewnie będzie obsuwka premiery w porównaniu do innych krajów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.12.2010 o 23:35, ziptofaf napisał:

No i przy okazji można oficjalnie powiedzieć "żegnaj GTX460" ;) Ta karta była udana,
rywalizowała w końcu z HD6870. Tylko teraz w jej cenie widzę HD6950 czyli całkowicie
inną kategorię wagową.

Nvidia wypuści miesiąc później GTX 560, oraz obniży nieco ceny GTX 570, i tyle będzie z szoku cenowego AMD. Chwilowy zryw niepodległościowy który zostanie stłumiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Karty nie ma jeszcze w sklepach, Więc nie wiem skąd PCLab wziął tą cenę ^^
Zwłaszcza że dzień wcześniej pisali zupełnie co innego ^^ (w końcu 220 euro to nie 300)

Niemniej jednak karty wypadły nadwyraz słabo jak na topowe modele AMD.
I to gracze się na tym przejadą, bo nie mamy ani nowych tanich i dobrych AMD, a i cen Nvidia pewnie nie opuści...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.12.2010 o 11:32, Mafioso_PL napisał:

Niemniej jednak karty wypadły nadwyraz słabo jak na topowe modele AMD.
I to gracze się na tym przejadą, bo nie mamy ani nowych tanich i dobrych AMD, a i cen
Nvidia pewnie nie opuści...



No dokładnie. Fanboy AMD się napaliły niepewnymi zapowiedziami jakie to te karty szybkie nie będą i jak to zniszczą nVidie a tu nie dość, że karty nVidi nie zniszczą ba! same mogę mieć poważnego konkurenta jak wypuszczą GTX 560 to karty wcale nie są tak wydajne jak zapowiadano ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować