Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Kart Graficznych Kącik (informacje, porównania)

30553 postów w tym temacie

W pierwszej kolejności spróbowałbym wgrać starsze sterownik bo te, które próbujesz zainstalować obsługują karty odi starej serii 6xxx do najnowszej 5xx, a to bardzo duży rozrzut. Rozumiem ze masz Windows 7 32 bit, wiec spróbuj tych - najstarsze które były na polskiej stronie:
http://www.nvidia.pl/object/win7_winvista_32bit_191.07_whql_pl.html

Ewentualnie spróbuj zainstalować sterowniki za pomocą Windows Update (automatycznej aktualizacji Windows).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2011 o 12:49, Shinigami napisał:

Pierwsze testy 6990 nie wyglądają tak źle, cena ustalona na 700$ też nikogo nie zaskoczyła,
zobaczymy jak odpowie na to NVIDIA.


Nie źle? :) Ja bym powiedział, że bardzo dobrze :)
Widziałeś reckę na IN4? http://www.in4.pl/recenzje.htm?rec_id=694
Do czasu premiery GTX590 mamy na rynku pozamiatane. A po premierze się okaże ;)
Ale jakoś mam wrażenie, że 590 nie przebije 6990... Chyba, że cenowo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2011 o 10:24, Phobos_s napisał:

Do czasu premiery GTX590 mamy na rynku pozamiatane. A po premierze się okaże ;)
Ale jakoś mam wrażenie, że 590 nie przebije 6990... Chyba, że cenowo ;)


Głównie interesowało mnie porównanie 6990 do 6950/70 w CF i tutaj karta nie wypada już tak dobrze, do tego przy odpaleniu drugiego biosu z OC nie jest tak ciekawe, cena tego potworka + blok wodny bo bez tego coś czuje by się nie obeszło potrafi odstraszyć. Nowy GTX pozamiata cenowo, pytanie tylko jak z wydajnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2011 o 23:27, Chaos napisał:

Ewentualnie spróbuj zainstalować sterowniki za pomocą Windows Update (automatycznej aktualizacji
Windows).


Dzięki, pomogło. :)
Widzę, że system potrafi samemu rozwiązać problem, fajna sprawa. Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mogę już edytować poprzedniego posta.
Odkąd wszystko zaczęło wyglądać jak zawsze, komputer zaczął się ścinać. Najpierw zamroził się ekran i po restarcie było ok. Po drugiej ścince i restarcie wygląd windy znowu zamienił się na klasyczny i ponownie widnieje jakiś błąd we właściwościach karty. Spróbuję ostateczności i zrobię formata. Jeśli dalej będą jakieś problemy to chyba już czas na wymianę karty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może, czy do lipca (ew. września) pojawią się jakieś ciekawsze karty do 800-900zł niż GF GTX560 Ti? Ciekaw jestem, ponieważ w wakacje planuję zrobić upgrade z wysłużonego Radka 4850. Wiadomo, czy NV/ATI ma wypuścić jakiś mid-end do tego czasu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2011 o 20:21, sinir napisał:

Wie ktoś może, czy do lipca (ew. września) pojawią się jakieś ciekawsze karty do 800-900zł
niż GF GTX560 Ti? Ciekaw jestem, ponieważ w wakacje planuję zrobić upgrade z wysłużonego
Radka 4850. Wiadomo, czy NV/ATI ma wypuścić jakiś mid-end do tego czasu?


niedawno były premiery nowych wiec raczej bym sie szykował, bardziej na wrzesien niz na lipiec, ale moze ktorys z producentów jakos ładnie upg którąś karte, a i jak byś upg tego radka 4850 miał wywalac to bym sie zainteresował ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2011 o 20:24, vinnere napisał:

> Wie ktoś może, czy do lipca (ew. września) pojawią się jakieś ciekawsze karty do
800-900zł
> niż GF GTX560 Ti? Ciekaw jestem, ponieważ w wakacje planuję zrobić upgrade z wysłużonego

> Radka 4850. Wiadomo, czy NV/ATI ma wypuścić jakiś mid-end do tego czasu?

niedawno były premiery nowych wiec raczej bym sie szykował, bardziej na wrzesien niz
na lipiec, ale moze ktorys z producentów jakos ładnie upg którąś karte, a i jak byś upg
tego radka 4850 miał wywalac to bym sie zainteresował ;D

Spoiler

A byłbyś zainteresowany Radeonem 4870 , jak tak to pisz

Spoiler

4902557 (gg)


Sinir raczej wątpię , żeby coś ciekawego się pojawiło do tego czasu , ewentualnie ceny innych modeli mogą spaćć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Korzysta może ktoś ze sterów Catalyst 11.4 ? Jeżeli tak to napiszcie jak się sprawują. Na innych forach piszą, że najlepsze od wersji 10.x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam Gigabyte Radeon 6850 1GB OC. Przesiadłem się ostatnio z 4850 (niektórzy może pamiętają jak się dowiadywałem co i jak kilka tygodni temu). No i jakoś nie wiem... nie czuję przypływu wydajności. Czy wynika to z tego, że sama 4850 była dobra i różnicę odczuję/odczułbym w przyszłości grając w nowe gry, gdzie na 4850 byłoby tak sobie, a na 6850 dobrze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W wiekszosci najnowszych gier na max. detalach (czyli aa i af tez oraz dx11, jesli gra z niego korzysta) i w fullhd powinienes odczuc duza roznice wzgledem HD4850. Ja wzgledem HD4870 odczulem.
Zobacz sobie np. w Far Cry 2, Warhead, Bad Company 2, Metro 2033, etc.

Chyba, ze grasz w jakiejs malej rozdz. (1280*1024, 1360*768, 1440*900 czy nizej to dzis malo). Ale i tak roznica w wymienionych wyzej tutylach powinna byc i to duza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej. Mam troszkę nietypowa sprawe;). Mianowicie, chce spalić swoją kartę graficzną po czym odesłać ją na gwarancje licząc na to, że przyślą nową lepsza...

Mam jakieś szanse na powodzenie?
Jeśli tak, czym najlepiej to zrobić, aby się nie zorientowali ze karta została uszkodzona umyślnie?


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2011 o 17:27, kuba9876543210 napisał:

W wiekszosci najnowszych gier na max. detalach (czyli aa i af tez oraz dx11, jesli gra
z niego korzysta) i w fullhd powinienes odczuc duza roznice wzgledem HD4850. Ja wzgledem
HD4870 odczulem.
Zobacz sobie np. w Far Cry 2, Warhead, Bad Company 2, Metro 2033, etc.

Chyba, ze grasz w jakiejs malej rozdz. (1280*1024, 1360*768, 1440*900 czy nizej to dzis
malo). Ale i tak roznica w wymienionych wyzej tutylach powinna byc i to duza.


Gram w 1366x768 i zazwyczaj nie bawię się w ustawienia typu wszystko na ultra i aa x50 :P Chyba, że procesor aż tak bardzo ogranicza tę kartę? ;>

Co do Metro 2033 - mam w planach kupić to zobaczę jak będzie działać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2011 o 17:41, barth89 napisał:

Gram w 1366x768


+

Dnia 15.03.2011 o 17:41, barth89 napisał:

nie bawię się w ustawienia


I masz odpowiedz :P

>Chyba, że procesor aż tak bardzo ogranicza tę kartę? ;>

Bez przesady.

@korinek2

Zdejmij chlodzenie, wlacz furmarka.

Najwyzej spalisz karte i kasy nie odzyskasz - tylko tyle ryzykujesz.
No i jeszcze art. 286. KK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2011 o 18:13, Misquamaqus napisał:

GTX 9800 = gts 250


a wiesz może jakie będę ze trzy najlepsze geforcy gtx 460 do 650 złotych? chodzi mi o firmę np. gigabyte asus palit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

siemka mam pytanie a propo karty...
postanowiłem kupić nowego kompa i w sklepie zaproponowali mi do niego Radeona VAPOR-X HD5770 1GB GDDR5 i tu pojawia się pytanie. Czy ta karta to dobry wybór czy za tą cenę albo niewiele drożej mogę dostać kartę o wiele lepszą i wydajniejszą ?? tym bardziej że jakoś bardziej jestem przekonany do Ge-Forceów gdyż miałem już 2

więc jak możecie to polećcie mi kilka opcji jakieś Ge-Force lub radeony mogą być o 100 czy 200 złotych droższe niż tak którą mi proponują w sklepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować