Zaloguj się, aby obserwować  
Baluk25

Fotka.pl co o tym myślicie?

460 postów w tym temacie

Fotka.pl to chory portal. Po co w ogóle być tam zarejstrowanym? Ludzie reklamują się na stronie głównej i podniecają się jak ktoś napisze im komenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.07.2008 o 15:07, Szumi 12 napisał:


Nie rozumiesz!

chodzi mi o to że wstawianie tam zdjęć to przysłowiowa siara!!

a nie chodzi mi o to, że ludzie na zdjęciach to frajerzy!!!

Dla mnie siara to zdjęcie jak ktoś pozuje udając, ze to nie jest pozowane zdjęcie. Dziewczyna się jakoś wygnie aby się pochwalić swoim ciałem i myśli, że nas nabierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2008 o 15:21, Kolumb95 napisał:

Fotka.pl to chory portal. Po co w ogóle być tam zarejstrowanym? Ludzie reklamują się
na stronie głównej i podniecają się jak ktoś napisze im komenta.

Podnieciłes się tym co napisałeś nie będąc tam nigdy zarejestrowanym? Słuchaj, po pierwsze ten portal nie jest dla takich młodzików jak ty, iwec nie masz co się nim na razie interesować. po drugie jak sama nazwa mówi, portal służy do wstawiania zdjeć i ich oceniania (chociaż to powoli zanika). Po trzecie nie widze aby ktoś na stronie głównej sie reklamował (to są losowe zdjecia i spisy). Po czwarte komentaowanie chyba wchodzi w skład portalu ze zdjeciami, czyż nie? Więc dostanie komenta równa się spojrzeniu na niego i przyczytaniu.
Tak jak napisałem wcześniej, to nie jest portal dla 12-13 latków wiec z łaski swojej zajmijcie się portalami dla siebie w swoim wieku a nie interesujecie się fotką. Nie rejestrowałeś się, nie byłeś tam nigdy, nie poznałeś więc ucisz swoje posty - proste i zrozumiałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fotka.pl z niezłej polewki zmienił się w prawdziwy śmietnik internetu. Ostatnio dodano graficzne tła dla "gwiazd". Szkoda tylko że na czytelność mało kto zwraca uwagę. O ile dobrze zrozumiałem, pojawiła się możliwość własnoręcznego dopisywania cech charakteru... przegięcie. Co drugi będzie "sweeetaśny". Obrzydliwe. Kasuję swoje konto, a szkoda, kiedyś ludzi myślących choć trochę było, teraz nie ma ich wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem tam zarejstrowany tak jak reszta moich znajomych, ale nie mam tam żadnych zdjęć. I bezsens w tym portalu jest taki, że przy rejestrowaniu sie trzeba potwierdzić że ma sie 15lat, a kiedy wybiera się swój wiek w ustawieniach profilu to można wybrać rok 1995, czyli wiek trzynastu lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie byłem, nie jestem i nigdy tam nie będę. Jestem lekko mówiąc przeciwny "temu". Nie orientuje się w żadnych tam nowościach i szczerze mówiąc zbytnio mnie to nie obchodzi (też lekko mówiąc :)) Takie jest moje skromne zdanie na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha! Na dodatek nie mogę usunąć konta - trzeba najpierw usunąć zdjęcia. Problem w tym że już nie mam żadnego. Tak im mnie żal? :P Poczekam. Zrobię jeszcze wpis na blogu na temat fotki.pl ze screenami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2008 o 15:33, Kolumb95 napisał:

Jestem tam zarejstrowany tak jak reszta moich znajomych, ale nie mam tam żadnych zdjęć.
I bezsens w tym portalu jest taki, że przy rejestrowaniu sie trzeba potwierdzić że ma
sie 15lat, a kiedy wybiera się swój wiek w ustawieniach profilu to można wybrać rok 1995,
czyli wiek trzynastu lat.

A wiesz ile mnie to obchodzi że tak jest? Nic. Bo prawda jest taka ze to właśnie ty i twoji znajomi, rówieśnicy psujecie idee tego serwisu. Jak jest jasno napisane ze od 15lat to chyba od 15lat, a potem się wchodzi na profil a tu jakies 12latki (lol,omg,rotfl). A że jest to widocznie tak jest w skrypcie. Kiedyś wybranie wieku poniżej 15 blokowało dodawanie zdjeć, widocznie poprawili to. Chociaz to i tak nie zmienia postaci rzeczy ze jest jasno napisane "powyżej 15lat". Widocznie tak dużo ludzi poniżej 15lat jescze nie umie czytać, zlitujmy się nad ich losem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię tego serwisu jak i każdego gdzie się chwalisz swoimi zdjęciami. Na jednym zarejestrowany jestem ale tylko po to aby móc zobaczyć znajomych, to jak się zmieniają na przestrzeni lat, którzy mieszkają daleko ode mnie i nie mogę się z nimi spotykać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I bezsens w tym portalu jest taki, że przy rejestrowaniu sie trzeba potwierdzić że ma

Dnia 08.07.2008 o 15:33, Kolumb95 napisał:

sie 15lat, a kiedy wybiera się swój wiek w ustawieniach profilu to można wybrać rok 1995,
czyli wiek trzynastu lat.

Właśnie czytam regilamin.
Użytkownikiem Serwisu może być każda osoba fizyczna, która ukończyła 13 lat i po zaakceptowaniu postanowień Regulaminu, zrealizuje procedurę rejestracji w Serwisie zakończoną skutecznym założeniem konta.

Jeżeli rzeczywiście trzeba potwierdzić (nie wiem, nie mam tam konta), że ma się 15 lat, to ten regulamin jest bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2008 o 15:55, Kuboo PL napisał:

Jeżeli rzeczywiście trzeba potwierdzić (nie wiem, nie mam tam konta), że ma się 15 lat,
to ten regulamin jest bez sensu.


Faktycznie bez sensu. Spróbujmy to wyjaśnić.
Dawniej fotka.pl prawdopodobnie z tego, co pamiętam faktycznie była od 13 lat. Można było wykupić abonament w zamian za oglądanie zdjęć bez cenzury (opcja tylko dla pełnoletnich). Oczywiście wszyscy mieli gdzieś regulamin a moderatorzy obijali się (Saper, Pasjans :)) i nie trzeba było wykupować abonamentu aby oglądać takie zdjęcia. Podniesiono więc granicę wieku do 15 lat, nie zmieniono regulaminu (sic!) i wprowadzono całkowity zakaz publikacji fotek bez cenzury. Z mizernym skutkiem. Taka jest moja wersja, na bazie tego co wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przykład przeze mnie przytoczony nie jest jedynym, który potwierdza bezsensowność regulaminu:
1.Użytkownik może posiadać maksymalnie 3 konta w serwisie Fotka.pl. - bez sensu (chyba, że jestem za bardzo przyzwyczajony do gramu)
Teraz przykłady łamania regulaminu:
2.Zdjęcie/film powinno przedstawiać aktualny wizerunek Użytkownika. Zabrania się umieszczania zdjęcia/filmu, które przedstawia Użytkownika np. w okresie dzieciństwa... znam ludzi, którzy zdjęcia z dziecinstwa dodają.
3.Na zdjęciu/filmie musi być widoczna twarz Użytkownika, tym samym zabrania się wstawiania fotki/filmu przedstawiającego tatuaż, przedmiot, oko, usta, zwierzę, itp. - kto nie widział takich zdjęć (widziałem nawet konto tylko z taką fotką)
4.W przypadku umieszczenia zdjęcia na którym znajduje się więcej osób, Użytkownik powinien w odpowiedni sposób wskazać siebie na zdjęciu - akurat mało ludzi tego przestrzega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2008 o 16:28, Kuboo PL napisał:

Przykład przeze mnie przytoczony nie jest jedynym, który potwierdza bezsensowność regulaminu:
1.Użytkownik może posiadać maksymalnie 3 konta w serwisie Fotka.pl. - bez sensu (chyba,
że jestem za bardzo przyzwyczajony do gramu)
Teraz przykłady łamania regulaminu:
2.Zdjęcie/film powinno przedstawiać aktualny wizerunek Użytkownika. Zabrania się umieszczania
zdjęcia/filmu, które przedstawia Użytkownika np. w okresie dzieciństwa... znam ludzi,
którzy zdjęcia z dziecinstwa dodają.
3.Na zdjęciu/filmie musi być widoczna twarz Użytkownika, tym samym zabrania się wstawiania
fotki/filmu przedstawiającego tatuaż, przedmiot, oko, usta, zwierzę, itp. - kto nie widział
takich zdjęć (widziałem nawet konto tylko z taką fotką)
4.W przypadku umieszczenia zdjęcia na którym znajduje się więcej osób, Użytkownik powinien
w odpowiedni sposób wskazać siebie na zdjęciu - akurat mało ludzi tego przestrzega.

Akurat podałeś bardzo łagodne przykłady. To są zjawiska na skalę masową. Bardzo trudno trafić na użytkownika który nie ma ani jednej fotki sprzecznej z wypunktowaniem na ekranie "dodaj zdjęcie". Te punkty to: zakaz grupowych zdjęć bez wyróżniania siebie, zakaz umieszczania zdjęć bez pokazanej własnej twarzy (tym bardziej bez siebie w ogóle), zakaz umieszczania zdjęć o treści erotycznej i zdjęć z reklamami/danymi kontaktowymi. Naprawdę trudno znaleźć kogoś, kto tego nie łamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fotka to serwis dla ludzi lubiących robić sobie zdjęcia w ubikacji. Jak ktoś chce pokazać swoją twarz to niech w pewien sposób "zabłyśnie" w realu, a wtedy może inni sami z siebie będą chcieli go oglądać. Jeszcze te pytania Lubisz Alkohol, Papierosy? Chcesz mieć dzieci? I ośmiolatki które odpowiadają "TAK LUBIE", "Chce mieć" dzieci które dobrze nie wiedzą jak zawiązać trampki.
"Fotka.pl co o tym myślicie?" temat powinien zmienić teraz nazwę na "Fotka.pl i Nasza-Klasa co o tym myślicie?"
Bo NK też zaczęło się przeradzać w taka fotkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 13:36, ppoz93 napisał:

Fotka to serwis dla ludzi lubiących robić sobie zdjęcia w ubikacji. Jak ktoś chce pokazać
swoją twarz to niech w pewien sposób "zabłyśnie" w realu, a wtedy może inni sami z siebie
będą chcieli go oglądać. Jeszcze te pytania Lubisz Alkohol, Papierosy? Chcesz mieć dzieci?
I ośmiolatki które odpowiadają "TAK LUBIE", "Chce mieć" dzieci które dobrze nie wiedzą
jak zawiązać trampki.
"Fotka.pl co o tym myślicie?" temat powinien zmienić teraz nazwę na "Fotka.pl i Nasza-Klasa
co o tym myślicie?"
Bo NK też zaczęło się przeradzać w taka fotkę.

Pytania są że tak powiem lekko nie na miejscu , w ogóle ten portal prowadzi do różnych głupich sytuacji , przez ten portal można mieć problemy , niestety nasz-klasa robi się taką fotką ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HeY :D ... chciałbym nadmienić żę ta całą fotka.pl to tylko dla takich pokemonów !!! i nic więcej jak widze te dzieciaki które zaznczają sobie żę mają po 15 lat a tak naprawde mają 10 i w dodatku wrzucają tam same głupie zdjęcia to aż mi sie smiać chce ............. peace !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem krótko: Żal mi tej strony i tych zdjęć na których czasami porządni ludzie robią z siebie idiotów ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam konto i wchodzę bardzo rzadko. W ogóle nic o sobie na nim nie napisałem i nikomu nie daje komentarzy. Założyłem tylko po to żeby zobaczyć jak to wygląda a usuwać mi się nie chce jak jest to niech już zostanie. Najbardziej mnie śmieszą ludzie co kupują se tą durną gwiazdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować