Zaloguj się, aby obserwować  
Baluk25

Fotka.pl co o tym myślicie?

460 postów w tym temacie

Dnia 08.07.2008 o 15:41, wip_01 napisał:

Widocznie tak dużo ludzi poniżej 15lat jescze
nie umie czytać, zlitujmy się nad ich losem.

Uważam, że nieco przesadzasz. Chłopak wykazuje tutaj bezsensowność regulaminu. To jak to właściwie jest? Od 15 czy jednak nie? A poza tym to, że Ty masz tam normalne konto (czyli nie "słiiiitaśny" i takie tam) nie znaczy, że wszyscy tam tacy są. To, że Ty nie podniecasz się każdym "komciakiem" nie znaczy, że każdy tak robi. Mam koleżanki w klasie (17 lat!), które nic tylko "fotka to, fotka tamto". Fotka.pl to normalny serwis. Jak każdy inny. Tylko nieraz jest w nienormalny sposób użytkowany. I tutaj nie da rady, trzeba to zaakceptować bądź nie. To, że Ty potrafisz siedzieć na takim serwisie i nie przeszkadzają Ci "sliiitaśne" profile to nie znaczy, że każdy ma tak samo. Niektórych to po prostu odrzuca od tego serwisu (mnie też) o czym piszą. I nie pisz proszę, żeby ktoś zajął się serwisem dostosowanym do jego wieku, bo to już nie jest Twój interes kto na jakim serwisie się udziela i jakie ma na jego temat zdanie. To tyle ;]
Pozdrawiam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2008 o 20:20, PJ MW napisał:

Powiem krótko: Żal mi tej strony i tych zdjęć na których czasami porządni ludzie robią
z siebie idiotów ;[

dokładnie , uważam to samo , miałem kiedyś konto ale usunąłem często ten portal prowadzi do niepotrzebnych rzeczy , te niektóre pytania jak zakładasz fotkę są lekko mówiąc dziwne no i ogólnie portal nie jest za fajny , powiem tak że nieciekawy ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2008 o 20:44, Tomek1120 napisał:

Ja mam konto i wchodzę bardzo rzadko. W ogóle nic o sobie na nim nie napisałem i nikomu
nie daje komentarzy. Założyłem tylko po to żeby zobaczyć jak to wygląda a usuwać mi się
nie chce jak jest to niech już zostanie. Najbardziej mnie śmieszą ludzie co kupują se
tą durną gwiazdę.

Też ich nie rozumiem, a jeszcze bardziej nie rozumiem chłopaków z gwiazdami. Płacić 10 zł za miesiąc aby mieć lepszą średnią, która nic nie znaczy tak jak tutaj status. Wtedy ma się zawsze ocenę 11. Dla mnie to przesada korzystać z gwiazdy. Można też płacić przelewem taniej, ale i tak się to nie opłaca. Dużo moich znajomych z okolicy ma gwiazdę i tylko mówią fotka to, fotka tamto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to 3/4 społeczności fotka.pl to drechy i plastiki (czyt. pudernice, barbie), ten portal jest żalowy, wszyscy robią jakieś konta i dają zdjęcia, bez sens. Ale zresztą można to określić tak (parę zdań bardzo wulgarnych słów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2008 o 13:39, fearlord napisał:

Jak dla mnie to 3/4 społeczności fotka.pl to drechy i plastiki (czyt. pudernice, barbie),
ten portal jest żalowy, wszyscy robią jakieś konta i dają zdjęcia, bez sens. Ale zresztą
można to określić tak (parę zdań bardzo wulgarnych słów).

Może nie 3/4, ale ponad połowa:) Dresy chwalą się swoją klatą, a najśmieszniejsze jest to, że na zdjęciach pokazują jacy to macho, a w komentsach piszą "słodki profilek, zostawiam maksik;*"
żal.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fotka.pl to portal dla zdesperowanych ludzi, którzy są całkowitymi lamerami w komputerze i sprzęcie oraz nie potrafią ortografii. Jedyne co potrafią to pisać "sweet foooocie" i obsługiwać Gadu-Gadu na poziomie komunikatywnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2008 o 13:39, fearlord napisał:

Jak dla mnie to 3/4 społeczności fotka.pl to drechy i plastiki (czyt. pudernice, barbie),
ten portal jest żalowy, wszyscy robią jakieś konta i dają zdjęcia, bez sens. Ale zresztą
można to określić tak (parę zdań bardzo wulgarnych słów).


Nic dodać nic ująć. Teraz to samo zaczyna się dziać z naszą klasą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2008 o 18:07, Grinczar napisał:

Fotka.pl to portal dla zdesperowanych ludzi, którzy są całkowitymi lamerami w komputerze
i sprzęcie oraz nie potrafią ortografii. Jedyne co potrafią to pisać "sweet foooocie"
i obsługiwać Gadu-Gadu na poziomie komunikatywnym.


Nie do końca...choć w 99% tak jest ;]
Siedzę tam na forum radio i muzyka...naprawdę fajna atmosfera ludzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2008 o 18:07, Grinczar napisał:

Fotka.pl to portal dla zdesperowanych ludzi, którzy są całkowitymi lamerami w komputerze
i sprzęcie oraz nie potrafią ortografii. Jedyne co potrafią to pisać "sweet foooocie"
i obsługiwać Gadu-Gadu na poziomie komunikatywnym.


Srry ale znam ludzi którzy na fotce mają duuużo zdjęć i uwierz że na kompach znają sie lepiej od ciebie :P
Ja najbardziej lubie www.grono.net a za nasza klasa to nie bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2008 o 01:43, Piwomaniak napisał:

Srry ale znam ludzi którzy na fotce mają duuużo zdjęć i uwierz że na kompach znają sie
lepiej od ciebie :P
Ja najbardziej lubie www.grono.net a za nasza klasa to nie bardzo.

Nie przeczę, że i tak jest. Ale 99% użytkowników zaliczają się do tego, co napisałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2008 o 04:01, Grinczar napisał:

> Srry ale znam ludzi którzy na fotce mają duuużo zdjęć i uwierz że na kompach znają
sie
> lepiej od ciebie :P
> Ja najbardziej lubie www.grono.net a za nasza klasa to nie bardzo.
Nie przeczę, że i tak jest. Ale 99% użytkowników zaliczają się do tego, co napisałem.

Eh 4 osoby w klasie (może więcej nawet) są na fotce i znają sie na PC baardzo dobrze (jestem pewien) :P jeśli już na fotke trafiają osoby które na PC sie nie znaja to obstawiam że jest to 70%. Napewno nie 99%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2008 o 14:17, Piwomaniak napisał:

> > Srry ale znam ludzi którzy na fotce mają duuużo zdjęć i uwierz że na kompach
znają
> sie
> > lepiej od ciebie :P
> > Ja najbardziej lubie www.grono.net a za nasza klasa to nie bardzo.
> Nie przeczę, że i tak jest. Ale 99% użytkowników zaliczają się do tego, co napisałem.

Eh 4 osoby w klasie (może więcej nawet) są na fotce i znają sie na PC baardzo dobrze
(jestem pewien) :P jeśli już na fotke trafiają osoby które na PC sie nie znaja to obstawiam
że jest to 70%. Napewno nie 99%

99% to jest bardziej potoczne sformułowanie niz dokładne dane, w kazdym razie chodzi o wiekszosc, nikt nie bedzie sprawdzal ile dokladnie procent :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2008 o 13:39, fearlord napisał:

Jak dla mnie to 3/4 społeczności fotka.pl to drechy i plastiki (czyt. pudernice, barbie),
ten portal jest żalowy, wszyscy robią jakieś konta i dają zdjęcia, bez sens. Ale zresztą
można to określić tak (parę zdań bardzo wulgarnych słów).

Prawda, dużo jest tam pudernic, znam kilka z reala. Forum też jest ale mało osób tam jest. I zazwyczaj ktos napisze pierwszy post, a reszta to raczej komentarze, to lepiej pasuje. A zdjęcia przecież są po to aby je oceniać i ludziska się cieszą jak mają wysoką średnią. Jak mam wysoką, ale poniżej 10,00. Gwiazdy mają ocenę 11. Płacą za to. Mogą też wstawić tapetę na swoje konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2008 o 23:08, Damianuss1 napisał:

Osobiście sądzę, że jak każdy inny podobny portal jak np. NK ... to g****.

Ło ho hoh, nie ma to jak zaserwować opinią bez podania argumentów i uzasadnienia -_-'' Ciekawi mnie jeszcze czy w ogóle masz pojecie i doswiadczenie z tymi portalami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2008 o 23:14, wip_01 napisał:

> Osobiście sądzę, że jak każdy inny podobny portal jak np. NK ... to g****.
Ło ho hoh, nie ma to jak zaserwować opinią bez podania argumentów i uzasadnienia -_-''
Ciekawi mnie jeszcze czy w ogóle masz pojecie i doswiadczenie z tymi portalami.

Jasne, że mam ponieważ obcowałem w większości z tymi portalami. A uzasadnienie? Po co ... każdy normalny Ci to powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2008 o 23:23, Damianuss1 napisał:

A uzasadnienie? Po co ... każdy normalny Ci to powie.

No to chyba pomyliłeś adresy odpowiadajac na tym post. A uzasadnienie, że każdy tak powie to dużo nietrafione. Każdy umie powiedzieć: "to jezt gupie" a na pytanie "Dlaczego?", dostać odp.: "bo tak!1!!1" i co z tego wynika? Nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2008 o 23:26, wip_01 napisał:

> A uzasadnienie? Po co ... każdy normalny Ci to powie.
No to chyba pomyliłeś adresy odpowiadajac na tym post. A uzasadnienie, że każdy tak powie
to dużo nietrafione. Każdy umie powiedzieć: "to jezt gupie" a na pytanie "Dlaczego?",
dostać odp.: "bo tak!1!!1" i co z tego wynika? Nic.

Tak czy siak swoje zdanie wyraziłem nie uzasadniając go i tyle. Możecie mnie powiesić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh... już pewnie kiedyś się tu wypowiadałam :P
...
hm... sama mam jeszcze tam konto - choć z niego nie korzystam... mam zamiar skasować :P
Jak dla mnie portal jest denny i nudny...
Roi się tam od groma ''gorących 16'', które czają się na "jedenastki" i "dziesiątki" , no bo przecież inne oceny to "hańba" i w ogóle wielki szok dla nich :P
Niektóre ze znanych ( z widzenia ) mi dziewczyn powiększają sobie "klatę" w programach komputerowych - to już w ogóle żałosne i po prostu brechtam z takich osób :DD
ach... zapomniałabym o niektórych opisach osób, które totalnie nie są prawdziwe, ale pomińmy :D
Ogółem : Dno, Dno i jeszcze ... głębsze Dno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować