Zaloguj się, aby obserwować  
geralt_z_rivii7

Team Fortress 2 - temat ogólny [m]

6690 postów w tym temacie

Dnia 16.08.2012 o 22:00, KamyK_84 napisał:

Jak to jest z tym biletem, wystarczy raz go kupić i można grać ile się chce, czy trzeba
co jakiś czas kupować?

Jeden bilet - jedna pełna gra Mann Up, czyli jeden gwarantowany item. Boot Camp jest darmowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2012 o 21:48, Crew_900 napisał:

No sobie jaja robią, wypuścili dodatek i jeszcze muszę kupić jakiś cholerny biliet by
pograć sobie...

Wcale nie musisz. Po prostu trzeba poczekać dosyć długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak używać w team fortress mvm szybkiego budowania dla mechanika,
widziałem jak ktoś postawił odrazu całe działko... bez czekania, i nie mówię tu o początku meczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Między falami budynki są stawiane natychmiastowo. W trakcie fali zaś, Engie może użyć manierki która przyśpiesza budowę. Oczywiście wymaga to posiadania tejże butelczyny i wydania garści kredytów na jej zawartość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2012 o 17:30, Gromo napisał:

Czy sytuacja z nowym trybem co-op już się uspokoiła czy dalej są kolejki po 50 minut?

ale po co pchać się na te serwery vlave i czekać nie wiadomo ile? ja raz miałem trochę czasu to raz włączyłem sobie czekanie na wolne miejsce. gdy po pewnym czasie wróciłem do pc zobaczyłem informacje że serwer miał starszą wersję gry i zostałem wywalony ;] więc czekanie w kolejce poszło na nic ;] tak więc szkoda czasu. lepiej sobie wpisać w wyszukiwarce serwerów że szuka się map typu mvm i znajduje się tyle wolnych serwerów na których można grać od razu (tylko oczywiście trzeba szukać takich gdzie jest mniej graczy niż 6). raz się trafi sensowna drużyna to i mapkę na zaawansowanym poziomie trudności się bez większych komplikacji przechodzi a czasami trafi się taka drużyna że wszystkich fal na normalnych mapach nie idzie przejść. ale cóż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miało być fajnie, a wyszło jak zawsze. Genialny w założeniach tryb został zabity przez horrendalny poziom trudności i płatne looty. W sumie ani ten poziom, ani płatności nie wkurzają aż tak bardzo, dałoby się przeżyć... Ale niektórzy przeciwnicy nie są tyle trudni, co ostro przegięci. No wybaczcie, ale boss-żołnierz strzelający rakietami w tempie dwóch na sekundę, bez przeładowywania, mający horrendalne ilości HP, a do tego medyka z uberem? Albo super szybki skaut, też z ogromną ilością zdrowia i mogący łapać bomby i momentalnie zanosić je do celu? Niby Valve robiło to tak długo, a takie niezbalansowane idiotyzmy zostawiło.

A grę porzuciłem jak zobaczyłem, że ten sam medyk użył na wspomnianym żołnierzu ubera drugi raz w ciągu jakichś kilkunastu sekund. Porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po to są współpraca, odpowiedni skład drużyny, ulepszenia i menażki.

Poza tym, z założenia ten tryb nie miał być prosty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie przesadzaj przecież właśnie o to chodzi aby czasami było trochę trudniej :) a nawet wtedy z dobrą drużyną szybko się przechodzi (czy nawet przelatuje) kolejne fale na wyższym poziomie trudności. kluczem jest dobra drużyna. tylko tyle albo aż tyle. najbardziej zabawne jest jak się trafi na serwerze takich "zawodowców" którzy grać nie umieją ale się najwięcej mądrzą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2012 o 14:16, Mercuror napisał:

Ale niektórzy przeciwnicy nie są tyle trudni,
co ostro przegięci. No wybaczcie, ale boss-żołnierz strzelający rakietami w tempie dwóch
na sekundę, bez przeładowywania, mający horrendalne ilości HP, a do tego medyka z uberem?

To medyka trzeba zastrzelić, zanim rzuci ubera.

Dnia 04.09.2012 o 14:16, Mercuror napisał:

A grę porzuciłem jak zobaczyłem, że ten sam medyk użył na wspomnianym żołnierzu ubera
drugi raz w ciągu jakichś kilkunastu sekund. Porażka.

To on jeszcze żyje?

Jest trudno, ale o to chodzi. Ale dobra, zgrana drużyna da sobie radę. Oczywiście dużo zależy od ludzi, ale to już urok multiplayera. Tryb jest świetny, mocno stawia na grę drużynową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to przepraszam bardzo, ale po co tryb matchmakingu w ogóle? Bo "dobra drużyna" i "matchmaking" wzajemnie się wykluczają.

Zebrać 5 znajomych do gry to naprawdę spore osiągnięcie - tak, żeby każdy miał akurat czas, żeby nikomu nic nie wypadło i żeby mu matka/żona/pies/kot nie zawracały akurat głowy. Zatem wychodzi, że szumnie ogłaszany tryb jest tak naprawdę niszową rozrywką dla garstki szczęśliwców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie można przejść ten tryb z ludźmi, którzy są jakoś komunikatywni. Nie muszą być od razu twoimi znajomymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2012 o 17:23, Mercuror napisał:

No to przepraszam bardzo, ale po co tryb matchmakingu w ogóle? Bo "dobra drużyna" i "matchmaking"
wzajemnie się wykluczają.

a dla mnie wcale się nie wykluczają :) chociaż ja akurat z matchmakingu rzadko korzystam bo wolę nie tracić czasu i wbijam na losowy serwer na którym nie ma jeszcze 6 osób. a skoro wbijając na losowy serwer umiem trafić na ogarniętą drużynę to czemu miałoby się to nie udać w matchmakingu? sorry ale równie dobrze mógłbyś narzekać na zwykłe serwery na których poziom graczy też jest różny (a to nie pchają wózka lub nie biegają po paczki). albo graj wieczorem wtedy mniej dzieci gra (szczególnie że zaczął się rok szkolny).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować