Zaloguj się, aby obserwować  
morthi

King's Bounty: The Legend

1452 postów w tym temacie

> BTW na stronie Cengi jest już podana data wydania - 24 paź.
Fajnie, już niedługo premiera :D Muszę teraz uzbierać pieniądze i czekam do 24 X ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2008 o 18:25, Sarinew napisał:

Czy może ktoś powiedzieć ile zajmuje demo gry po jego zainstalowaniu ? Mam problem z
wolnym miejscem na dysku i przydałoby by się wiedzieć ile miejsca potrzeba.


U mnie instalacja zajęła 1 GB. Musisz jednak przewidzieć jeszcze trochę miejsca na save''y. Z obrazkiem niestety nie pomogę bo nie mam pojęcia, ale może Google będzie w stanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie czy jak zamowilem to na gram.pl to przyjdzie mi to przed 24, albo chociaz w dniu premiery? bo nie chcialbym nie dosc ze placic za przesylke (wiem na cenedze byla za darmo przesylka) to miec gierke pozniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2008 o 18:33, Rafal G napisał:

U mnie instalacja zajęła 1 GB. Musisz jednak przewidzieć jeszcze trochę miejsca na save''y.
Z obrazkiem niestety nie pomogę bo nie mam pojęcia, ale może Google będzie w stanie:)

Ok, dziekuje bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2008 o 19:34, revolt505 napisał:

Mam pytanie. Która grę bardziej opłaca się kupić: Heroes of Might and Magic V czy King''s
Bounty: Legend?

Trudno powiedzieć, bo choć te gry są podobne, to dzielą je istotne różnice :)
HoM&M V to gra całkowicie turowa - wszystko odbywa się w turach - walki, rozbudowa miasta, ruch po mapie przygody. W KB: L tylko walka jest turowa. Poza tym Pierwszy tytuł kładzie większy nacisk na ekonomię (wspomniana rozbudowa miast, zbieranie surowców). KB: L ma bardziej rozwiniętą walkę (oprócz czarów i jednostek są również Duchy Szału, poza tym czary można ulepszać).
Najlepiej byłoby zainwestować w oba tytuły, ale jeśli ja miałbym wybierać to postawiłbym na HoM&M V: Dzikie Hordy (drugi dodatek do h5, który zawiera wszystkie zalety poprzednich wersji i daje nowe możliwości).
Ściągnij dema HoM&M V i KB: L i sam się przekonaj co Ci bardziej odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dziś na stronie www.gry-online.pl pojawiła się recenzja King''s Bounty, ocenili ją na 85% głównie przez podobno mało zadań pod koniec gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2008 o 16:29, Sobieski1978 napisał:

No 85% to chyba całkiem niezła ocena ;))


To oznacza co najmniej dobrą grę:)

Dnia 10.10.2008 o 16:29, Sobieski1978 napisał:

Revolt, kupuj Legendę, Hirosi gonią w piętkę od dłuższego czasu.


Czy ja wiem? HoMM IV to była kompletna porażka ale HoMM V o dziwo wyszło na prostą (pewnie dlatego że twórcy bardziej naśladowali III niż IV). Herołsi są grą bardziej strategiczną niż KB natomiast KB zawiera więcej elementów cRPG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie jak długie jest Polskie DEMO ? bo jest taka sprawa, że mogę grę zakupić po angielsku i się zastanawiam czy DEMO do polskiej premiery zadowoli mnie ??

Strasznie się na grę napaliłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2008 o 17:51, Azazell3 napisał:

Ja mam pytanie jak długie jest Polskie DEMO ? bo jest taka sprawa, że mogę grę zakupić
po angielsku i się zastanawiam czy DEMO do polskiej premiery zadowoli mnie ??


Mnie przejście całego dema zajęło jakieś 3-4 godziny. W całości tzn. pokonałem wszystkich dostępnych przeciwników (w tym dwa poziomy na turnieju) oraz zrobiłem wszystkie zadania, które można ukończyć w tej dostępnej dla nas lokacji. Generalnie demo wciąga i nie pozwala się oderwać od gry ani na chwilę. Po tym co zobaczyłem w demie, kupuję KB na 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mi zajelo jakies 3 godziny wiec raczej zdazysz przejsc z 15 razy przed premiera ;)
chlip a ja musze czekac na edycje kolekcjonerksa do 24 bo bez sensu mi brac teraz angielskiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powoli zblizam sie do konca gry. I musze powiedziec ze gra jest nawet fajna, oprocz kilku dfenerwujacych "bugów" o ile trudnosć ustawi sie na maksa lub chociaz ponad standardowa, bo na zwyklym poziomie trudnosci to moja 15-miesieczna corka nie mialaby chyba trudnosci z jej przejsciem klikajac na lewo i prawo, a i z nudoiw moznaby wtedy usnac.

CO do porównania z HoMM to nie ma porownania, bo to sa zupelnie inne gry, odrobinke tylko podobna jest walka. POwrót do heksów to fajna sprawa, pole walki troche za male ale da sie przezyc, dobry pomysl ze specyficzne zdolnosci oddzialow sa aktywowane prze gracza w trakcie walki w wybranym momencie i ze z reguly dzialaja tylko raz w czasie bitwy. Ogolnie gra warta swej ceny w przeciwienstwie do bardzo, bardzo wielu tytulow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

temist dzieki za info :))

dobrze wiedziec i miec jeszcze jeden dodatkowy argument zeby kupic.

chociaz wszyscy juz od dawna wiemy, ze warto - przynajmniej ja ;P

alchenik, zazdroszcze kolekcjonerki. daj znac czy jestes zadowolony z zawartosci jak juz dostaniesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2008 o 17:51, Azazell3 napisał:

Ja mam pytanie jak długie jest Polskie DEMO ? bo jest taka sprawa, że mogę grę zakupić
po angielsku i się zastanawiam czy DEMO do polskiej premiery zadowoli mnie ??

Strasznie się na grę napaliłem.

Ja się strasznie napaliłem właśnie po demku =D 4 Godziny non-stop, zapomniałem o szkole [ale pani profesor przesunęła sprawdzianik :D] i biorę, chociażby dla SoundTracka :]

Zadowolić cię nie zadowoli - ale wzmocni chęć zakupu ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2008 o 17:47, Piciambeer napisał:

Ja się strasznie napaliłem właśnie po demku =D 4 Godziny non-stop, zapomniałem o szkole
[ale pani profesor przesunęła sprawdzianik :D] i biorę, chociażby dla SoundTracka :]

W niedzielę przyszedł mój starszy brat i chciał, zebym mu pokazał demo KB. Pokazałem. No i 4 lub 5 godzin siedział na moim kompie :P Stwierdził, że musi kupić, więc dopóki ja nie będę miał wystarczających funduszy, będę miał od kogo pożyczyć grę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować