Zaloguj się, aby obserwować  
morthi

King's Bounty: The Legend

1452 postów w tym temacie

Jeśli komuś umknęło to oficjalna strona uruchomiła dzisiaj swoje forum, w całości poświęcone grze:)
A premiera już tuż, tuż... Oj naprawdę szykuje się no-life. Oby tylko kurier dotarł przed weekendem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Gram w demo od kilku dni i kiedy myślałem że już wszystko zrobilem to wchodząc na artefakty zauważyłem że niektóre da się ulepszyć staczając wlkę ze strażnikami. Rewelacja! ta gra codziennie zaskakuje mnie czymś nowym. Już nie mogę się doczekać premiery.

Pozdrowienia dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zawsze trzeba toczyć walkę (dość trudną zresztą), czasami artefakt ulepszy się sam, ponieważ duchy zamieszkujące jego wnętrze uznają Twoje zachowanie za odpowiadające ich naturze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2008 o 12:39, GanD napisał:

Nie zawsze trzeba toczyć walkę (dość trudną zresztą), czasami artefakt ulepszy się sam,
ponieważ duchy zamieszkujące jego wnętrze uznają Twoje zachowanie za odpowiadające ich
naturze.


To mnie zaskoczyłeś. Ta gra jest naprawdę zjawiskowa. Musze jeszcze raz dokładnie przyjrzeć się demu. Dzięki za informację!

Podrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy jest tu ktoś kto gra w angielska wersję zakupioną z zagranicy ??

Bo właśnie otrzymałem tą gre od kuzyna 3 dni temu i nie wiem czy grać w nią czy czekać na PL .. Bo grając z 20min stwierdziłem, że język gry jest prosty wmiarę i zrozumiały..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, no to nas pytasz? Jak rozumiesz to w czym problem?

Jak nie rozumiesz, to czekaj :P

PL wersja na pewno będzie ze wszystkimi patchami więc jak kasa nie jest problemem - kupuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2008 o 09:23, Paje96 napisał:

Najlepsze tej grze jest to że nie ma tur i ze nie trzeba cały czas uganiać się za surowcami.


Trafniejsze byłoby tu stwierdzenie że brak podziału na dni i tygodnie, tury w walce taktycznej wciąż przecież są:)
Jak dla mnie jest to ciekawa odmiana, może nie na lepsze ale też i nie na gorsze, po prostu pozwala na bardziej wyluzowane i mniej rozplanowane podejście do gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ci co zamowili Edycje Kolekcjonerska tej gry niech zajrza do swojej skrzynki pocztowej. Dowiedza sie z niej, ze.... a nie powiem Wam nic o tym co sie bedzie w poniedzialek dzialo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2008 o 16:51, Ostrowiak napisał:

Heh, zamówiłem, nie ma nic, ale to pewnie kwestia setek emaili ^^

Jeśli to to, o czym myślę, to będę udawał miłe zaskoczenie.


Jeśli zamówiłeś EK i nie zmieniałeś adresu email itd powinieneś dostać maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, e-maila nie dostałem, ale co do tego wydarzenia--> domyśliłem się ;)
Kurier to oczywiście przesyłka drugiego dnia w dni robocze, biorąc pod uwagę korki i przemieszczanie się paczki doznam "niespodzianki" w środę... Nie ma to jak pre-ordery ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Która klasa postaci jest najlepsza?
Magiem przeszedłem raz demko i czary są naprawdę przydatne. Aktualnie gram wojownikiem i ma dosyć sporo punktów dowodzenia jak na ten moment gry. Wiem, że można postacie rozwijać w każdym z drzewek, a różnica jest w koszcie umiejętności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2008 o 18:54, Mistic napisał:

Która klasa postaci jest najlepsza?
Magiem przeszedłem raz demko i czary są naprawdę przydatne. Aktualnie gram wojownikiem
i ma dosyć sporo punktów dowodzenia jak na ten moment gry. Wiem, że można postacie rozwijać
w każdym z drzewek, a różnica jest w koszcie umiejętności.

I każda klasa ma jeden, unikalny skill w "swoim" drzewku.
Przeszedłem demo wszystkimi trzema bohaterami i najlepiej grało mi się właśnie wojownikiem. Najszybciej rozwijają się u niego duchy szału. Operuje również największymi wojskami (dzięki wysokiemu dowodzeniu), a czary można rzucać ze zwojów (co prawda to ograniczone i czary są nieulepszone, ale mi wystarczało :)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ano masz rację :P Zamawiałem przez Gram.pl, mam nadzieję, że wysyłka przedpremierowa będzie dotyczyć także takich zamówień... Ale dla Takiej Gry warto poczekać tych 3 dni dłużej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować