Zaloguj się, aby obserwować  
morthi

King's Bounty: The Legend

1452 postów w tym temacie

Dnia 22.09.2008 o 11:24, Byl napisał:

Ściągam wersję 175.16, dobra?


Tak, są dobre.

Dnia 22.09.2008 o 11:24, Byl napisał:

Czy jest sens ściągać sterowniki "3D Stereo"?


Jeśli masz podłączone do komputera zestaw przestrzenny powinieneś raczej instalować sterowniki producenta głośników i karty dźwiękowej, nie polecam innych. Demo raczej nie obsługuje dźwięku przestrzennego, jak będzie w pełnej wersji - nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2008 o 11:57, Rafal G napisał:

> Ściągam wersję 175.16, dobra?

Tak, są dobre.

> Czy jest sens ściągać sterowniki "3D Stereo"?

Jeśli masz podłączone do komputera zestaw przestrzenny powinieneś raczej instalować sterowniki
producenta głośników i karty dźwiękowej, nie polecam innych. Demo raczej nie obsługuje
dźwięku przestrzennego, jak będzie w pełnej wersji - nie wiem.


No i cudownie.
Szczęśliwy z udanej instalacji, klikam na demo, a tu wyskakuje mi nieszczęśliwy komunikat:
"C:\work\skyfallen\tmb\BMRender\rmode.cpp(1595):DirectX call faied: -1, -1, D3DERR_NOTAVAILABLE (This device does not support the queried technique)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że błąd pojawił się po zainstalowaniu 3D stereo? Jeśli tak powinno pomóc zwykłe usunięcie tych sterowników. Na wszelki wypadek upewnij się jeszcze, że Twój DirectX jest najnowszy. Wersja 9.0c ma wiele podwersji rozpoznawalnych po dacie ich ukazania się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2008 o 12:22, Rafal G napisał:

Rozumiem, że błąd pojawił się po zainstalowaniu 3D stereo? Jeśli tak powinno pomóc zwykłe
usunięcie tych sterowników. Na wszelki wypadek upewnij się jeszcze, że Twój DirectX jest
najnowszy. Wersja 9.0c ma wiele podwersji rozpoznawalnych po dacie ich ukazania się.



Nie, po zaktualizowaniu sterowników do karty, a nie zainstalowaniu 3D stereo.
Nie instalowałem ich (narazie :DD).
Strasznie dużo ci czasu zajmuję, ale masz gwarancję że jak kiedysz zostaniesz modkiem to same 6 ci będę wystawiać:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Instalowałeś te sterowniki: http://www.nvidia.pl/object/winxp_175.16_whql_pl.html (zakładam, że masz WinXP) ?
Tutaj masz najnowszy DirectX: http://www.programosy.pl/program,directx.html

Dnia 22.09.2008 o 12:26, Byl napisał:

Strasznie dużo ci czasu zajmuję, ale masz gwarancję że jak kiedysz zostaniesz modkiem
to same 6 ci będę wystawiać:))


Hehe:) Nie ma problemu:) A na moda się raczej nie wybieram;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2008 o 12:34, Rafal G napisał:

Instalowałeś te sterowniki: http://www.nvidia.pl/object/winxp_175.16_whql_pl.html (zakładam,
że masz WinXP) ?
Tutaj masz najnowszy DirectX: http://www.programosy.pl/program,directx.html

> Strasznie dużo ci czasu zajmuję, ale masz gwarancję że jak kiedysz zostaniesz modkiem

> to same 6 ci będę wystawiać:))

Hehe:) Nie ma problemu:) A na moda się raczej nie wybieram;)



Dalej nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2008 o 14:50, Rafal G napisał:

Spróbuj skorzystać z tego: http://www.gram.pl/pomoc_poradnik.asp?p=2889 do wyczyszczenia
sterowników dla karty grafiki. Następnie zainstaluj te z linka, który podałem wyżej.
Powinno pomóc:)



Za duże ryzyko:)
Nie jestem aż tak doświadczony, żeby robić takie dziwaczne rzeczy.
Spróbuje zreinstalować grę. Może to pomorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.09.2008 o 15:09, Byl napisał:


Za duże ryzyko:)
Nie jestem aż tak doświadczony, żeby robić takie dziwaczne rzeczy.
Spróbuje zreinstalować grę. Może to pomorze.


Nie pękaj :D Zrób to za pomocą drugiej metody tzn tym programem Driver Cleaner Pro, będzie git to nic strasznego ;)
Wdrukuj- przepisz instrukcję postępowania z porady i nie powinno być żadnych szopek :) Bo demo jest kosmiczne cały weekend miałem z głowy przez nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest źle-bym się nawet wyraził-bardzo źle.
Robiłem wszystko według wskazówek, tak jak mówiliście.
Dokładnie, krok po kroku.
Był identyczny błąd, całkowicie.
No i mi się sieć rozwaliła, w tak ślimaczym tempie mi się przewijała, że tragedia.
Gry niektóre mi zwolniły tak o 90% zwolniły.
Byłem zmuszony wycofać się i przywrócić system do wcześniejszego momentu, i tak zgłaszam się tu do wasz, 21 września, z prośbą o pomoc.
Chociaż Web zaczął chodzić, i gry też, mam inny problem z Kings Bounty 8:::::(( <płacze>
Włączam, już prawie się uruchamia, kiedy bez żadnego powodu wychodzi, i pokazuje mi się jakże znany windowsowy komunikat "o błędzie".
No i co?
Co teraz?
Tragedia?
Czy mi pomożecie?
8::::(( <płacze>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, to nk mnie zadziwiło :P Reklama ulubionej giery własnie dumnie wisi na głownej stronie portalu. Chwała im, a serce rośnie :P

20080923225612

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wersja gry od Cenegi będzie zawierała opcjonalnie do wyboru język angielski, czy tylko nasz ojczysty?
W jakim języku mają być dialogi, jeśli spolszczenie będzie tylko kinowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2008 o 23:44, GanD napisał:

Czy wersja gry od Cenegi będzie zawierała opcjonalnie do wyboru język angielski, czy
tylko nasz ojczysty?

Myślę, że nie. Jeśli byłaby taka możliwość każda reklama by o tym wspominała :)

Dnia 23.09.2008 o 23:44, GanD napisał:

W jakim języku mają być dialogi, jeśli spolszczenie będzie tylko kinowe?

Z tego co widać w demie można przyjąć, że nie będzie dialogów mówionych. Jedyna mówiona część przypadła na intro. W czasie gry są tylko teksty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2008 o 23:57, windows00 napisał:

Z tego co widać w demie można przyjąć, że nie będzie dialogów mówionych. Jedyna mówiona
część przypadła na intro. W czasie gry są tylko teksty.


Niestety nie grałem w demo. Miałem nawet zainstalowane, ale z jakichś niewytłumaczalnych powodów strasznie gryzło się z moim komputerem i nie chciało chodzić. Dlatego miałem nadzieję, że niedługo ściągnę sobie angielskie, a potem grę zainstaluję właśnie w takiej wersji językowej. Teraz waham się nad zakupem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2008 o 12:09, GanD napisał:

Niestety nie grałem w demo. Miałem nawet zainstalowane, ale z jakichś niewytłumaczalnych
powodów strasznie gryzło się z moim komputerem i nie chciało chodzić. Dlatego miałem
nadzieję, że niedługo ściągnę sobie angielskie, a potem grę zainstaluję właśnie w takiej
wersji językowej. Teraz waham się nad zakupem.

Jeśli obawiasz się o jakość spolszczenia, to mogę Cię uspokoić, że teksty są przetłumaczone dobrze i z humorem. Cenega już od jakiegoś czasu dobrze wypada w polonizowaniu gier. A że wszystkie dialogi są pisane, to wersja ang przydaje się tylko jeśli ktoś ma ochotę poćwiczyć język :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2008 o 12:19, windows00 napisał:

Jeśli obawiasz się o jakość spolszczenia, to mogę Cię uspokoić, że teksty są przetłumaczone
dobrze i z humorem. Cenega już od jakiegoś czasu dobrze wypada w polonizowaniu gier.


Trochę mnie pocieszyłeś. Jedyne gry Cenegi jakie posiadam, to te z Kolekcji Klasyki, tudzież inne starocie i EK Splinter Cell (a tam spolszczenie wołało o pomstę do nieba) i nie byłem tym zachwycony. Zresztą CDP poza rodzimym Wiedźminem też potrafi równo spieprzyć polonizację.

Może spróbuję jeszcze raz z tym demem, tylko teraz nie pobiorę z wp, a z innego źródła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2008 o 12:30, GanD napisał:

Może spróbuję jeszcze raz z tym demem, tylko teraz nie pobiorę z wp, a z innego źródła...


Polecam pobieranie z onetu bardzo dobry transfer (ograniczony chyba tylko twoim łączem) i nie trzeba czekać w kolejce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2008 o 12:30, GanD napisał:

Trochę mnie pocieszyłeś. Jedyne gry Cenegi jakie posiadam, to te z Kolekcji Klasyki,
tudzież inne starocie i EK Splinter Cell (a tam spolszczenie wołało o pomstę do nieba)
i nie byłem tym zachwycony. Zresztą CDP poza rodzimym Wiedźminem też potrafi równo spieprzyć
polonizację.

Pokusiłbym się nawet o zdanie, że teraz wydawcy zamienili się miejscami jeśli chodzi o polonizacje.
A Wiedźmina nie trzeba było lokalzizować, bo po polsku był tworzony od początku ;)

Dnia 24.09.2008 o 12:30, GanD napisał:

Może spróbuję jeszcze raz z tym demem, tylko teraz nie pobiorę z wp, a z innego źródła...

Hym, cóż mogę Ci poradzić? Zaktualizuj DirectX, sterowniki, wyłącz antyvira na moment odpalenia gry (czasami się gryzie), nie zmieniaj ścieżki docelowej instalacji (choć to poprawiono i wydano drugą wersję dema, ale nigdy nic nie wiadomo :) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować