Zaloguj się, aby obserwować  
morthi

King's Bounty: The Legend

1452 postów w tym temacie

Wiadomo jak będzie wyglądała okładka polskiego wydania gry. Przygotowana przez Tomasza Marońskiego, będzie różniła się od wszystkich pozostałych wydań.

20080919162644

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu na opakowaniu jest oznaczenie, że w polskiej wersji spolszczone zostaną tylko napisy? Nie wiem czy słuch mnie nie myli, ale w demie słyszałem polskie dialogi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2008 o 17:22, Mistic napisał:

Czemu na opakowaniu jest oznaczenie, że w polskiej wersji spolszczone zostaną tylko napisy?
Nie wiem czy słuch mnie nie myli, ale w demie słyszałem polskie dialogi...

Gdzie?
Oprócz intra nie słyszałem nigdzie polskich słów. Ba, nie słyszałem żadnych dialogów. Jedynie słowo pisane :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Okładka ładna, dobrze, ze to nie jeden z tych artów przy wyborze postaci... (tak cukierkowych bohaterów nie ma chyba nawet w My Little Pony...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No w mordę myślałem, że trochę przyoszczędzę na koniec roku a tu najpierw Fallout teraz King'' Bounty,pograłem w demko i jestem zachwycony, do hirołsów do tej pory nie mogę się przekonać, a KB połknąłem od razu.

A co do okładki to mogli by poprawić tego potwora za ostrzem miecza, bo jest wyraźnie rozcięty i przesunięty. Szkoda, że nie zrobią okładek pod każdą z 3 głównych postaci jak kiedyś było zrobione z W3 ale wiadomo to by były od razu większe koszty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Włączam demo...
Działa.
Idę do Żelaznego Jakmutam Było. Rozmawiam z nim...
Działa.
Wchodzę do portalu, żeby smoka rozwalić, wszystko ładnie się ładuje, mapka pokazuje się na jakieś 50 setnych sekundy i...
Wychodzi do pulpitu.

To samo jest, jeśli wyjdę z sali treningowej na powierzchnię.
Grałem nawet na minimalnej rozdzielczości, minimalnych detalach i braku cieni.
Też nie poszło.

Kopm może trochę przestarzały, ale to przecież po pierwsze demo, a po drugie, dlaczego na początku idzie, a później już nie.

Dane kompa:

RAM: 512 MB
Procesor (moja duma :p): 3.0.6 Ghz, Celeron D
Grafika: Nvidia GeForce, 5500 FX 256 MN VRAM
Najnowszy DirectX 9.0 c

Proszę o szybką pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze masz za mało ramu, po drugie za słabą kartę grafiki. Zainstalowałeś wszystkie najnowsze sterowniki?
To, że to jest demo nie ma najmniejszego znaczenia. Dlaczego niby miałoby mieć mniejsze wymagania? Chyba przecież do tego m.in. służy, żeby przekonać się czy gra odpali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2008 o 11:38, Rafal G napisał:

Po pierwsze masz za mało ramu, po drugie za słabą kartę grafiki. Zainstalowałeś wszystkie
najnowsze sterowniki?
To, że to jest demo nie ma najmniejszego znaczenia. Dlaczego niby miałoby mieć mniejsze
wymagania? Chyba przecież do tego m.in. służy, żeby przekonać się czy gra odpali...



No właśnie, a jeśli odpaliła na początku (i nie mam z nią najmniejszych problemów, na początku), to oznacza że powinna działać. Więc dlaczego nie działo później, jak mi się dobrze wydaje, to gra ma takie same wymagania CIĄGLE, nie tylko na początku.
Acha, i jeszcze jedno: Zanim zaczniesz się na mnie wyżywać, spokojnie, powolutku przeczytaj sobieCAŁY ten tekścik, a szczególnie jego koniec: http://kingsbounty.pl/wymagania .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2008 o 11:49, Byl napisał:

> Po pierwsze masz za mało ramu, po drugie za słabą kartę grafiki. Zainstalowałeś
wszystkie
> najnowsze sterowniki?
> To, że to jest demo nie ma najmniejszego znaczenia. Dlaczego niby miałoby mieć mniejsze

> wymagania? Chyba przecież do tego m.in. służy, żeby przekonać się czy gra odpali...



No właśnie, a jeśli odpaliła na początku (i nie mam z nią najmniejszych problemów, na
początku), to oznacza że powinna działać. Więc dlaczego nie działo później, jak mi się
dobrze wydaje, to gra ma takie same wymagania CIĄGLE, nie tylko na początku.
Acha, i jeszcze jedno: Zanim zaczniesz się na mnie wyżywać, spokojnie, powolutku przeczytaj
sobieCAŁY ten tekścik, a szczególnie jego koniec: http://kingsbounty.pl/wymagania
.


No i w tych wymaganiach jest 1GB RAM''u i karta graf dwie klasy wyższa ;]

Gra może ci się wykrzaczać ponieważ zaczyna brakować jej Ram''u, a ta zapełnia się stopniowo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2008 o 11:49, Byl napisał:

No właśnie, a jeśli odpaliła na początku (i nie mam z nią najmniejszych problemów, na
początku), to oznacza że powinna działać. Więc dlaczego nie działo później, jak mi się
dobrze wydaje, to gra ma takie same wymagania CIĄGLE, nie tylko na początku.


Owszem, wymagania się raczej nie zmieniają. Zwróć jednak uwagę, że wychodząc z sali treningowej przenosisz się do dużo większych obszarów, na które Twój sprzęt może być zwyczajnie za słaby.

Dnia 21.09.2008 o 11:49, Byl napisał:

Acha, i jeszcze jedno: Zanim zaczniesz się na mnie wyżywać, spokojnie, powolutku przeczytaj
sobieCAŁY ten tekścik, a szczególnie jego koniec: http://kingsbounty.pl/wymagania.


Ciekawe w którym niby miejscu się na Tobie "wyżywam"? A czytania ze zrozumieniem, bądź tak miły, mnie nie ucz.
Nie odpowiedziałeś czy masz najnowsze sterowniki (przede wszystkim do karty graficznej)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2008 o 20:44, Nufiko napisał:

Pytanie (spoiler) do dema:
Gdzie w demie mogę znaleźć pierścień żeby zamienić się nim z tą zombicą?


SPOILER
Takiego pierścienie raczej znaleźć się nie da. Musisz ją przekonać, że kiedyś miałeś taki sam i żeby zgodziła się nosić swój z Tobą na zmianę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2008 o 11:57, Rafal G napisał:

> No właśnie, a jeśli odpaliła na początku (i nie mam z nią najmniejszych problemów,
na
> początku), to oznacza że powinna działać. Więc dlaczego nie działo później, jak
mi się
> dobrze wydaje, to gra ma takie same wymagania CIĄGLE, nie tylko na początku.

Owszem, wymagania się raczej nie zmieniają. Zwróć jednak uwagę, że wychodząc z sali treningowej
przenosisz się do dużo większych obszarów, na które Twój sprzęt może być zwyczajnie za
słaby.

> Acha, i jeszcze jedno: Zanim zaczniesz się na mnie wyżywać, spokojnie, powolutku
przeczytaj
> sobieCAŁY ten tekścik, a szczególnie jego koniec: http://kingsbounty.pl/wymagania.


Ciekawe w którym niby miejscu się na Tobie "wyżywam"? A czytania ze zrozumieniem, bądź
tak miły, mnie nie ucz.
Nie odpowiedziałeś czy masz najnowsze sterowniki (przede wszystkim do karty graficznej)?



Twoja odpowiedź faktycznie jest mądra i uzasadniona.
Sorry, trochę w poprzednim poście przesadziłem, ale chodziło mi o to, że na dole jest napisane, że minimalne wymagania nie są jeszcze znane.
Chyba nie mam najnowszych sterowników do katy, a czy jest jakiś inny sposób na poprawienie wydajności, oprócz zaktualizowania ich?
Błagam o szybą odpowiedź, bo nie mogę się doczekać, żeby zagrać w demko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2008 o 20:55, Rafal G napisał:

Musisz ją przekonać, że kiedyś miałeś taki sam i żeby zgodziła się nosić swój z Tobą na zmianę:)


Trzeba przyznać, że dialogi są w tej grze pyszne...:) Już na wstępie podczas testów można pokpić odrobinę z naszego mistrza, a potem jest jeszcze zabawniej (gadaliście z Królem Cierniem?...:)))...
Zastanawiałem się nad kupnem pełnej wersji, ale teraz po przejściu dema nabrałem pewności - koniecznie muszę to mieć... Bajeczna grafika, niesamowity klimat, bardzo ciekawe misje... Mam nadzieję, że w pełnej wersji muzyka będzie bardziej urozmaicona, bo w demie staje się nieco monotonna po pewnym czasie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sterowniki powinieneś zaktualizować koniecznie. Bez tego może być ciężko cokolwiek zrobić, a jest spora szansa, że sama aktualizacja pomoże. Gdyby jednak nie pomogła to obniż wszystkie ustawienia do minimum i wyłącz filtrowanie anizotropowe, wygładzanie krawędzi. Później (o ile gra odpali normalnie) możesz eksperymentować ze stopniowym zwiększaniem poszczególnych parametrów.
Dobrze byłoby powyłączać wszystkie zbędne programy działające w tle - masz mało ramu, a to pozwoli troszkę go zaoszczędzić. Możesz też spróbować wyłączyć dźwięki w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2008 o 11:07, Wodzasty napisał:

Trzeba przyznać, że dialogi są w tej grze pyszne...:)


Co więcej niektóre linie dialogowe nieco różnią się w zależności od tego którą klasą gramy:) Nie wiem jak to wyglądało w wersji oryginalnej, ale widać, że nasza ekipa lokalizacyjna naprawdę się postarała - przy niektórych dialogach nie sposób się nie uśmiechnąć:)

Dnia 22.09.2008 o 11:07, Wodzasty napisał:

Mam nadzieję, że w pełnej wersji muzyka będzie bardziej urozmaicona, bo w demie staje
się nieco monotonna po pewnym czasie...


Z tego co mi wiadomo ścieżka w pełnej wersji powinna o wiele bardziej rozbudowana (i naprawdę porządnie zrobiona), więc na monotonię raczej nie będziemy narzekać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2008 o 11:12, Rafal G napisał:

Sterowniki powinieneś zaktualizować koniecznie. Bez tego może być ciężko cokolwiek zrobić,
a jest spora szansa, że sama aktualizacja pomoże. Gdyby jednak nie pomogła to obniż wszystkie
ustawienia do minimum i wyłącz filtrowanie anizotropowe, wygładzanie krawędzi. Później
(o ile gra odpali normalnie) możesz eksperymentować ze stopniowym zwiększaniem poszczególnych
parametrów.
Dobrze byłoby powyłączać wszystkie zbędne programy działające w tle - masz mało ramu,
a to pozwoli troszkę go zaoszczędzić. Możesz też spróbować wyłączyć dźwięki w grze.



Dzięęęęęęki!!!
Może faktycznie to pomoże?
Ściągam wersję 175.16, dobra?
Nowszych nie było;)
Chyba.
Acha, jeszcze jedno.
Czy jest sens ściągać sterowniki "3D Stereo"?
Kings Bounty to obsługuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować