Zaloguj się, aby obserwować  
Andrij

OGame - temat ogólny [M]

2848 postów w tym temacie

Dnia 19.04.2007 o 17:47, mtobi napisał:

ja z chęcią bym przejął to konto na battleknihgt jeśli jeszcze nie oddałeś.

W tej chwili mam wstępne porozumienie z jednym krewnym, ale jeśli do końca miesiąca nie sfinalizuję z nim sprawy, to jesteś pierwszy w kolejce.
Przypomnij się pod koniec miesiąca :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2007 o 19:04, A-cis napisał:

> ja z chęcią bym przejął to konto na battleknihgt jeśli jeszcze nie oddałeś.
W tej chwili mam wstępne porozumienie z jednym krewnym, ale jeśli do końca miesiąca nie sfinalizuję
z nim sprawy, to jesteś pierwszy w kolejce.
Przypomnij się pod koniec miesiąca :-)


Hej masz to konto jeszcze moze sie wymienimy ja np dal bym cilogin i haslo na Silkroad na 20 lvl nie gram juz w to bo mi sie znudzilo napisz mi na gg czy jestes chetny 2030833 jak nie to tez napisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2007 o 20:11, janekjasio4400 napisał:

Hej masz to konto jeszcze moze sie wymienimy ja np dal bym cilogin i haslo na Silkroad na 20 lvl nie gram juz w to bo mi sie znudzilo

Gdy będę oddawał konto, to za darmo, ale w tej chwili jesteś 3-ci w kolejce po moim krewnym i mtobi''m, więc masz małe szanse :-)
Ale skoro jest tu tylu chętnych, to gdy będę widział, że ktoś chce zrezygnować z gry, to dam znać na forum.
Już kilka takich przypadków w międzyczasie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2007 o 20:01, DawSolo napisał:

A jest ktoś tutaj z uni3 ? :P


Ja jestem :D Gdzie masz planety ?? Ja mam w 4 galaktyce i jestem na około 340 miejscu !! A ty DawSolo ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm właśnie skolonizowałem fajną planetkę :P 28 pól :P Dużą mam rozpiętość bo raz na 5 polu planeta wielkość 302 pola drugi raz na 5 polu 51 pól :D Kurde właśnie mi zezlomowali flotkę ... (40 OW i 7 panc) dopiero mam 12k pkt. więc dla mnie to dość duży cios :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W takim razie wstąp do klanu s.z.c.w Fahowe porady i pomoc w ciężkich sytuacjach.Sam mam 10 k punktów i się świetnie rozwijam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2007 o 22:18, Kerigun napisał:

> A jest ktoś tutaj z uni3 ? :P

Ja jestem :D Gdzie masz planety ?? Ja mam w 4 galaktyce i jestem na około 340 miejscu !! A
ty DawSolo ??


Jesteśmy w jednym sojuszu, a ty takie pytania zadajesz... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przypominam, jutro otwarcie nowego uniwersum #53 tym razem. Oczywiście otwarcie niby o 16, w praktyce pewnie będzie o 16.30 albo później. Wątpię też czy powstanie sojusz który tak zapowiadaliście- gram.pl team. Ja osobiście tworze sojusz- tag to NSD więc kto będzie grał na nowym uniwersum to zapraszam. Jeden warunek- musicie grać stylem farmera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I musicie trochę poczekać aż Was zarejestruje :) Zawsze po otwarciu nowych uni mogą być problemy z łączem. Ehhh tylu graczy próbuje się zarejestrować... :) Ale za jakiś miesiąc około 3-4 tysiące nieaktywnych graczy, którzy zakładają konta i później porzucają, zniknie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować