Zaloguj się, aby obserwować  
Andrij

OGame - temat ogólny [M]

2848 postów w tym temacie

Dnia 27.04.2007 o 23:14, Blackbeard napisał:

Ja gram na uni47, mam aż 6lekkich i 2ciężkie myśliwce, a obecnie w budowie pięc krążowników.
Może jakiś sojusz?:)

Na dłuższą metę ciężkie na takim uni nie opłacają się zupełnie. Proponuje zainwestować tylko w Lmy (mięsko armatnie) a potem od razu przerzucić się na kolejny, najważniejszy statek jakim jest OW (okręt wojenny potocznie zwany OWieczką). Sojusz najlepiej znaleźć poprzez wyszukanie takiego który ci najbardziej odpowiada i jednocześnie mogliby cię przyjąć, np szkółka sojuszu pod której dachem mógłbyś trochę pobyć by przejść do głównego wysokiego w top sojuszu właściwego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 08:51, patrYX93 napisał:

Proponuje zainwestować tylko w Lmy (mięsko armatnie) a potem od razu przerzucić się na kolejny, najważniejszy
statek jakim jest OW (okręt wojenny potocznie zwany OWieczką).

Pomijasz krążowniki? Nie wiem jak jest teraz, ale kiedyś krążownik był najszybszą jednostką i doskonale sprawdzał się np. do niespodziewanych ataków w tym samym układzie. Zdaje się, jako jedyny mógł dolecieć w poniżej godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolega je wymienił, to właśnie ich główna zaleta- szybkość. Owszem, krążki dalej są bardzo ważnymi statkami i wszystko praktycznie się zgadza. Krążki rozpoczął robić kolega więc wydaje mi się, że wie co robi, dlatego nie odradzałem mu. Jedyne powiedziałem, w co ma dalej inwestować z mojego punktu widzenia, a co ma na zrobić przyszłość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już nie gram. Sojusz się rozpadł(znaczy się "jakoś" trzyma ale...). Cieszę się że już nie gram - straszny pożeracz czasu ale to nie dla mnie. Wole Hattricka! :D

pozdrawiam v0yag3r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 08:15, Maz'e napisał:

Ja gram na uni 51 mam 79 pkt ale gram jakieś 4 dni jestem w sojuszu gryfy wciągnęła mnie ta
gra:)


To sie nieśpieszysz ja w 4 dni już miałem 140 na 10 uni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ma ktoś z dośweadczeniem na OGame mi powiedzieć jak zrobić, że gościu na starcie uni po 3 dniach ma 80 pkt. a ja 24 ?? I czemu ?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 21:05, mtobi napisał:

ma ktoś z dośweadczeniem na OGame mi powiedzieć jak zrobić, że gościu na starcie uni po 3 dniach
ma 80 pkt. a ja 24 ?? I czemu ?? :D

Bo on siedzi non stop, a ty nie. Albo wykupił sobie komandora - tam jest kolejka budowania, więc możesz iść spać, a budynki i tak się "postawią" ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E tam te krążki to szajs ja wole ow są najlepsze pomiewarz szybko sie robią mają ładowność niezłą jak na wojenne i są bardzo tanie nie kosztują deuteru (i tak mam go pod dostatkiem)


LOL!

20070428212256

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 21:16, Jakub Wędrowycz napisał:

> ma ktoś z dośweadczeniem na OGame mi powiedzieć jak zrobić, że gościu na starcie uni po
3 dniach
> ma 80 pkt. a ja 24 ?? I czemu ?? :D
Bo on siedzi non stop, a ty nie. Albo wykupił sobie komandora - tam jest kolejka budowania,
więc możesz iść spać, a budynki i tak się "postawią" ;-)


Albo wykupił sobie tych zasranych oficerów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2007 o 23:14, Blackbeard napisał:

Ja gram na uni47, mam aż 6lekkich i 2ciężkie myśliwce, a obecnie w budowie pięc krążowników.
Może jakiś sojusz?:)


Heh, ja gram na tym samym uniwersum, mam coś ponad 5000 punktów. Niedługo se zaczne krążąwniki też budować, bo jest sporo osób na których musze się zemścić. w którym układzie i galaktyce jestes??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 21:32, Matizk12 napisał:

> Ja gram na uni47, mam aż 6lekkich i 2ciężkie myśliwce, a obecnie w budowie pięc krążowników.

> Może jakiś sojusz?:)

Heh, ja gram na tym samym uniwersum, mam coś ponad 5000 punktów. Niedługo se zaczne krążąwniki
też budować, bo jest sporo osób na których musze się zemścić. w którym układzie i galaktyce
jestes??


Jestem na Planecie matka 2:50:12 xywka taka sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Heh, to troche daleko bo ja 6:46:12
A swoją drogą, planety się kolonizuje w ten sposób: flota, wybierasz jeden S(tatek)K(olonizacyjny), jako cel wybierasz pustą planetę którą chcesz osiedlić, misja :kolonizuj. Za kilka godzin powinieneś być szczęśliwym posiadaczem Kolonii. Ja mam już4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm. Kurde chyba sobie na urodziny komandora zarzyczę :D Ej myślicie, że jak 3 dni po starcie uni 53 mam jużź 3 lm-y to to dobry wynik idobry styart ?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 23:40, mtobi napisał:

hmm. Kurde chyba sobie na urodziny komandora zarzyczę :D Ej myślicie, że jak 3 dni po starcie
uni 53 mam jużź 3 lm-y to to dobry wynik idobry styart ?? :D

Nawet nawet, ale gdzie MTki? Ja mam dwa, ale już powróciły razem z jednym Mt porosto z farmy. Mam nadzieje, że utrzymam się w top po podliczeniu o 8 rano. trzeba jechać w eko i szpiegowską coś czuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jak? Jesteś dalej zainteresowany przejęciem mojego konta na BK? Bo widzę, że ostro wciąga Cię Ogame i w tej sytuacji jest wątpliwe czy poradzisz sobie z 2 grami równocześnie :-)
(Jeśli tak, to dalszą korespondencję róbmy w wątku BK, coby tu nie spamować.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować