Zaloguj się, aby obserwować  
Andrij

OGame - temat ogólny [M]

2848 postów w tym temacie

Dnia 25.04.2007 o 06:34, Łukasz.G napisał:

Hmm ja nie mam żadnego problemu .. 2- 3 sec i jest mail ..

Gmail to potęga :P Sam używam, wystarczy odświeżyć... Słyszeliście o takim bugu, który powoduje powstanie planety o wielkości chyba 1 pola i księżyca wraz z nią? Trafiłem raz na takie konto, mój kolega też. Więc zawsze sprawdzajcie, bo może zabraknąć miejsc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2007 o 05:58, Łukasz.G napisał:

Hmm i jak wam na tym uni 53 idzie ? tzn ile pkt i sojusz już ajkiś załapaliście :>?
Btw podajcie nicki to będziemy się rozpoznawać :]

No więc tak, nick F4rm3reK , sojusz GHOST- gracze z uni25, tamtejszy GHOST (tam również do niego należą więc to nie podróba) jest w top 28. Już zawieramy pierwsze pakty, ale przeciwko Blacksunowi- kolejnej podróbie na tym uni z sojuszem Silence, dobrze im idzie, ale to podróbka z uni552 :( Ja ogólnie jeszzce w top, pewnie za tydizeń wypadne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zacząłem grać w OGame niedawno, od nowa, kiedyś grałem, niestety skończyło się to zniszczeniem gospodarki planety, ponieważ jakiś gość zaatakował mnie pod pretekstem tego, że atakowałem jego kumpla, który, jak patrzyłem przed wysłaniem flot, nie wchodził na konto od prawie miesiąca i nie był w żadnym sojuszu (sic!). W każdym razie teraz gram na uni 48. Jeśli jest tam ktoś z tego forum, to niech się odezwie, może zrobilibyśmy jakiś sojusz? Na każdym uni sojusz "gram.pl" :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam aktualnie rozbudowe kopalni i ekstraktora, a jako flote mam szczęśliwie dwa krążowniki i 2 ciężkie myśliwce [nie wspominając o 12 transporterach ;] Ale mam kłopot, bo jakiś lalus zaczął do mnie i kolegi burzyć, że go okradamy, i wypowiedział nam wojne. Zapewne będzie ciekawie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, widzę, że ktoś wspominał o gram.pl team. Wydaje mi się, że sojusz założymy po wakacjach, wraz ze startem nowego uni. Za chwilę zaczną się wyjazdy, obozy itd., więc na grę czasu raczej nie będziemy mieli. Ale za to we wrześniu... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2007 o 16:53, Jakub Wędrowycz napisał:

O, widzę, że ktoś wspominał o gram.pl team. Wydaje mi się, że sojusz założymy po wakacjach,
wraz ze startem nowego uni. Za chwilę zaczną się wyjazdy, obozy itd., więc na grę czasu raczej
nie będziemy mieli. Ale za to we wrześniu... :-)


... zacznie się nauka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm ja też jeszcze w Top po przeliczeniu chyba 2xx miejsce .. ale nawet mt nie idzie dzisiaj zrobic .. hmm bez sojka bo szukam znajomych sojuszu najpierw :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2007 o 19:32, DawSolo napisał:

... zacznie się nauka :D


No bardzo śmieszne ;-) Ale nawet uwzględniając naukę, w czasie roku szkolnego na grę można poświęcić więcej czasu niż w wakacje. W końcu komu by się chciało siedzieć przed kompem kiedy za oknem przepiękna pogoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2007 o 20:28, Jakub Wędrowycz napisał:

> ... zacznie się nauka :D

No bardzo śmieszne ;-) Ale nawet uwzględniając naukę, w czasie roku szkolnego na grę można
poświęcić więcej czasu niż w wakacje. W końcu komu by się chciało siedzieć przed kompem kiedy
za oknem przepiękna pogoda.


Np. mi :) Męczę ogame od prawie początku 3-go uniwersum codziennie :) Raz miałem tylko półroczną przerwę, ale wróciłem na moje stare uniwersum :) I gram do dzisiaj i będę grał i grał... :)

Ale żeby nie było. Nie jestem żadnym maniakiem. Gram jak trzeba, czyli wchodzę kilka razy dziennie na konto, robię co trzeba (czasami nie śpię) :D i wychodzę na spacerek, albo zajmuję się innymi rzeczami lub obowiązkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2007 o 20:37, DawSolo napisał:

www.ogame.pl :)

Gra wywodzi się z ogame.de


Chłopie, wiesz co właśnie zrobiłeś?! Jeśli Dominik wejdzie na tą stronę, jego dusza zostanie zatracona na wieki. Ogame wciągnie go jak narkotyk. A to wszystko dzięki tobie. Mam nadzieję, że jesteś z siebie dumny ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba przesadzasz :P
OGame wcale tak nie uzależnia, ja nie miałem problemy z przerwaniem gry jak tylko mi się znudziła. Gra jak każda inna tyle, że trwa w nieskończoność i zawsze masz stres o flotę. Przesiadłem się na wojnę w kosmosie offline w GalCiv i mam takie jakby lepsze OGame a i planet mogę mieć więcej i save zrobić w takim momencie jaki mi się podoba :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2007 o 21:37, szerszeń45 napisał:

Gra jak każda inna tyle, że trwa w nieskończoność i zawsze masz stres o flotę. Przesiadłem się na wojnę w
kosmosie offline w GalCiv i mam takie jakby lepsze OGame a i planet mogę mieć więcej i save zrobić w takim
momencie jaki mi się podoba :-)


Ale to już nie to samo co gra z żywymi ludźmi. Z AI nie pogadasz, nie zawiążesz z nim bliższej znajomości, nie wypijesz z nim piwa :-) A ileż śmiechu dostarcza wiadomość typu "dlazego mie najehalez? ot tej pory caly muj sojurz bendzie cie najerzdrzac" :-) Nie, z pewnością nie przesiądę się z Ogame'' a na żadną wojnę w kosmosie w trybie offline :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2007 o 21:30, Jakub Wędrowycz napisał:

> www.ogame.pl :)
>
> Gra wywodzi się z ogame.de

Chłopie, wiesz co właśnie zrobiłeś?! Jeśli Dominik wejdzie na tą stronę, jego dusza zostanie
zatracona na wieki. Ogame wciągnie go jak narkotyk. A to wszystko dzięki tobie. Mam nadzieję,
że jesteś z siebie dumny ;-)


Oczywiście, że TAK :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować