Zaloguj się, aby obserwować  
Andrij

OGame - temat ogólny [M]

2848 postów w tym temacie

Przykro mi, może to błąd, ale zrobiłem kasację konta... To moja zasada, kończąc grę na uni skasuj konto- niech twoje ślady na tym uni nie pozostaną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2007 o 17:13, Blackbeard napisał:

Już wiele razy to pisałem, ale bez odpowiedzi, więc jeszcze raz: Szukam sojuszu na uni47!

Mogę ci zaproponować wejście do soja na 36 uni ale nie na 47 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2007 o 16:55, patrYX93 napisał:

Chyba raczej tak, przestałem tam grać, bo szczerze mówiąc wolę spokojną grę na uni 25... powróciłem
właśnie z urlopu, na początek wzrosłem o 1k pkt z 16k do 17 :)


A na jakim uni grałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na 53, ale po kilku złomach naprawdę ciężko się podnieść... raz straciłem 50 pkt, ale po stracie ponad 100 odpuściłem sobie grę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2007 o 20:19, patrYX93 napisał:

Na 53, ale po kilku złomach naprawdę ciężko się podnieść... raz straciłem 50 pkt, ale po stracie
ponad 100 odpuściłem sobie grę...


50 pkt? Toż to nawet nie jest jedna OWca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja narazie nie gram moge dac komus konto mam teraz jakies 70 pkt. bo mnie sfarmili gosciu mi rozwalil 8 MT i 12 LM a mialem ok. 200 kt. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na uniwersum 53 nikt jeszcze nie ma chyba 2k pkt więc się tak nie śmiej. Uni jest od 25 kwietnia, więc moze od niedawna mają albo jeszcze nawet nie OWieczek... więc twój komentarz jest bezsensowny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nie ma owiec ;] narazie lataja stada krażków ;/
Btw jak ja lubie jak kolesie z czołowego soja osiedlają się koło mnie :p własnie mam kolejnego kilienta który chciał zadabć abym czasem do krążków nie doszedł ;] Ale ja się nie dam ;] dojdę i złomnę drania na własnej planecie mimo że jest z 9 miejsca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2007 o 21:45, patrYX93 napisał:

Na uniwersum 53 nikt jeszcze nie ma chyba 2k pkt więc się tak nie śmiej. Uni jest od 25 kwietnia,
więc moze od niedawna mają albo jeszcze nawet nie OWieczek... więc twój komentarz jest bezsensowny.


Eeeh zwykłe porównanie. Mogę napisać: "Toż to raptem 2 krążki", tak lepiej? Poddając się po stracie 100 pkt to się daleko nie zajdzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2007 o 20:19, patrYX93 napisał:

Na 53, ale po kilku złomach naprawdę ciężko się podnieść... raz straciłem 50 pkt, ale po stracie
ponad 100 odpuściłem sobie grę...

to się często zdarza, a ja gram na uni 45

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde ja nie moge .. zauważyłem że większości graczy z eko i flota nie wychozdą kolonie powyżej 100 pól ;/
moje to 58
i 65 ..
zal jak nie wiem .. ale cóż zostawiam niech się zwrócą ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że w większości gier internetowych jest gildia gram.pl, ale nie w Ogame... Więc postanowiłem stworzyc! Zapraszam wszystkich gramowiczów do sojuszu gram.pl na uni47!!

P.S Od jutra jest nas dwóch członków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2007 o 20:17, tygryspz6 napisał:

http://s17.bitefight.pl/c.php?uid=38725

najwięcej miejsc jest na 4 np 2 114 4 tam bendzie najwięcej i jeszcze na 5i 6

Pomyliłeś tematy, do tego dałeś jeden z "zakazanych linków" właściwy temat o bitefight jest tutaj, ale nawet tam nie można dawać takich linków oprócz głównego ( czyli http://www.bitefight.pl/ ), zaś mówiąc o temacie głównym- bf spójrz tu:

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=5124&u=476

I od siebie dodaje, że ostrzegam przed takimi linkami bo można przez nie bardzo cierpieć na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem przez jakiś czas w Ogame, ale jakoś takie gry mnie nie pasjonują ... Pograłem może z tydzień i już nie mogłem więcej ... :P Ja musze widzieć swoje jednostki, swoją bazę, swoją potęge i siłe ;)) ;P Sam się zastanawiam w ogóle, jak takie gry mogą tak wciągać ludzi ... Znam gościa, który codziennie podkreślam CODZIENNIE gra po 3, albo 4 godziy, jak nie więcej ... Pierwsze co robi, jak przychodzi do domu to Ogame, a nawet w szkole na przerwach widzę go, jak siedzi w bibliotece na necie, na ogame =D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2007 o 20:56, bitelz90 napisał:

Sam się zastanawiam w ogóle, jak takie gry mogą tak wciągać ludzi ...
Znam gościa, który codziennie podkreślam CODZIENNIE gra po 3, albo 4 godziy, jak nie więcej
... Pierwsze co robi, jak przychodzi do domu to Ogame, a nawet w szkole na przerwach widzę
go, jak siedzi w bibliotece na necie, na ogame =D


No masz racje ja też znam takich ludzi a szczególnie taki jeden mój kolega który od czasu do czasu pisze do mnie ,,mógłbyś mi wejść na ogame i zrobic to i to bo ja teraz nie moge dzieki '''' No bez przesady. Rozumie pograć w to troche to tak bo sam nawet gram ale nie siedze tyle godzin przy tym tylko wchodze zbuduje cos tam i wychodze . Ale tez pomału zaczyna mi sie to nudzić bo jak ty stwierdziłeś nie widac tam swojej armi i tak naprawde nie wiadomo co posiadasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No zdarza się, że są tacy maniacy :P Ale ja nie mogę trochę tego pojać ... Od WoW''a , czy GW można się uzależnić, ale to przyciąga grafiką, klimatem itp. A tutaj jakoś tego nie widzę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować