Zaloguj się, aby obserwować  
Pablor

Wybory 2007

2476 postów w tym temacie

>

Dnia 14.10.2007 o 20:35, Samildanach napisał:

najbardziej jednak chyba draznila mnie postac aroganckiego Jacka
Kurskiego. tego to bym...


Nie rusz Kurskiego, to jedyny z PiSu po którym widać czego chce cała partia "ciemny lud i tak to kupi" - Ale prawda drugiego takiego pac[m]ana ze świecą szukać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2007 o 20:35, Samildanach napisał:

>
brawo! ja tych slow nie slyszalem... w kazdym badz razie no slowa te wybiegaja poza kulture
polityczna... no ale coz nie on jedny tak sie zachowuje... zeszla koalicja PiS LPR i samoobrona
skupia wiele takich "wybitnych" postaci. nieprawdaz? Andrzej Lepper ("czy prostytutke mozna
zgwałcic?"), Renata Beger("ma kurwiki w oczach", "lubie sex jak kon owies") Roman Giertych
z jego wyskokiem homofobicznym na europejskiej konferencji edukacji, Kaczynski ("spieprzaj
dziadu") i wielu innych... najbardziej jednak chyba draznila mnie postac aroganckiego Jacka
Kurskiego. tego to bym...


Prawda jest taka, że Kaczyński byłza pewny siebie... i teraz każy się od niego odwróci... Mam nadzieje, że na Wyborach prezydenckich już nikt nie popełni błędu i zagłosuje na kogoś porządnego ; ) Tusk według mnie jest odpowiedni ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2007 o 20:34, rogalizator napisał:

I szkoda, że ludzi uwierzyli im w te czcze gadanie ; P


Uwierzyli, bo PiS zasypało ich tymi swoimi obietnicami, co to oni nie zrobią! Teraz, po dwóch latach rządzenia Kaczyńskiego, ludzie zobaczyli ich prawdziwe oblicze i już nie uwierzą - nie popełnią tego błędu, co przed dwoma laty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2007 o 20:37, ^RaZZieL^ napisał:

>
> najbardziej jednak chyba draznila mnie postac aroganckiego Jacka
> Kurskiego. tego to bym...

Nie rusz Kurskiego, to jedyny z PiSu po którym widać czego chce cała partia "ciemny lud i tak
to kupi" - Ale prawda drugiego takiego pac[m]ana ze świecą szukać ;)

o kurde ja tego tak bym w slowa nie ujal ale... respekt:) to bylo genialne:) to z "ciemnym ludem...":)
genialne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2007 o 20:38, wasik.klin napisał:

> I szkoda, że ludzi uwierzyli im w te czcze gadanie ; P

Uwierzyli, bo PiS zasypało ich tymi swoimi obietnicami, co to oni nie zrobią! Teraz, po dwóch
latach rządzenia Kaczyńskiego, ludzie zobaczyli ich prawdziwe oblicze i już nie uwierzą - nie
popełnią tego błędu, co przed dwoma laty!



no ja myśle... bo za przeproszeniem dłużej Kaczek nie zniose ; D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2007 o 20:40, ^RaZZieL^ napisał:

Pis zrobił jedną dobrą rzecz zniszczył Leppera i wesołego Romka, dobił ich tak że przestali
praktycznie istnieć na scenie politycznej ;)



no no no, ztym się zgodze... w końcu Romka nie ma ! I Luppera też ; D Giertych skończy szkołą rządzić ; P Dziki pomysłz tymi mundurkami to był; D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2007 o 20:40, ^RaZZieL^ napisał:

Pis zrobił jedną dobrą rzecz zniszczył Leppera i wesołego Romka, dobił ich tak że przestali
praktycznie istnieć na scenie politycznej ;)

Co do nieobecności posłów Samoobrony w parlamencie - taki pewny bym nie był...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2007 o 20:40, ^RaZZieL^ napisał:

Pis zrobił jedną dobrą rzecz zniszczył Leppera i wesołego Romka, dobił ich tak że przestali
praktycznie istnieć na scenie politycznej ;)



Tak, za to im dziękuję. Teraz przydał by się ktoś, kto zniszczy Kaczyńskiego. PO już powoli go niszczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2007 o 20:43, axe1971 napisał:

Co do nieobecności posłów Samoobrony w parlamencie - taki pewny bym nie był...


Tzn. co masz na myśli? Możesz konkretnie podać jakiś przykład, gdzie oni aż tak się "angażują"? Może coś przeoczyłem, ale nie kojarzę żeby Samoobrona się udzielała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2007 o 20:43, axe1971 napisał:

> Pis zrobił jedną dobrą rzecz zniszczył Leppera i wesołego Romka, dobił ich tak że przestali

> praktycznie istnieć na scenie politycznej ;)
Co do nieobecności posłów Samoobrony w parlamencie - taki pewny bym nie był...

zgadzam sie... nie mowmy hop... zbyt czesto takie zaskoczki sie zdazaly... nie ma co tu takich pewnikow dawac. zobaczymy za kilka dni. czuje ze ludzie nie doceniaja uporu Romana i Andrzeja. oni pokaza jeszcze co potrafia. to nie koniec... wspomnicie moje slowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2007 o 20:46, wasik.klin napisał:

> Co do nieobecności posłów Samoobrony w parlamencie - taki pewny bym nie był...

Tzn. co masz na myśli? Możesz konkretnie podać jakiś przykład, gdzie oni aż tak się "angażują"?
Może coś przeoczyłem, ale nie kojarzę żeby Samoobrona się udzielała...

Nie, nie. Co do ich "aktywności" to mamy takie samo zdanie :). Ja po prostu wróżę ;) że przekroczy próg wyborczy, ergo: nie można mówić o "zniszczeniu" Samoobrony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2007 o 20:52, axe1971 napisał:

> > Co do nieobecności posłów Samoobrony w parlamencie - taki pewny bym nie był...
>
> Tzn. co masz na myśli? Możesz konkretnie podać jakiś przykład, gdzie oni aż tak się "angażują"?

> Może coś przeoczyłem, ale nie kojarzę żeby Samoobrona się udzielała...
>
Nie, nie. Co do ich "aktywności" to mamy takie samo zdanie :). Ja po prostu wróżę ;) że przekroczy
próg wyborczy, ergo: nie można mówić o "zniszczeniu" Samoobrony.

No ze zniszczeniem to chyb aprzesadził, ale poważny cios SO został zadany, wcześniej mieli dość wysokie poparcie i stało ono w miejscu, albo i czasami nawet rosło, a teraz balansują na granicy progu wyborczego. A część osób poczuła się oszukana przez Leppera i jego partię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2007 o 20:57, kordzio1 napisał:

No ze zniszczeniem to chyb aprzesadził, ale poważny cios SO został zadany, wcześniej mieli
dość wysokie poparcie i stało ono w miejscu, albo i czasami nawet rosło, a teraz balansują
na granicy progu wyborczego. A część osób poczuła się oszukana przez Leppera i jego partię.

O sondażach wypowiadałem sie juz nie raz w tym temacie :)
Fakt, że wyniku z ostatnich wyborów nie powinni powtórzyć, ale z politycznego pola walki nie znikną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2007 o 21:06, axe1971 napisał:

O sondażach wypowiadałem sie juz nie raz w tym temacie :)
Fakt, że wyniku z ostatnich wyborów nie powinni powtórzyć, ale z politycznego pola walki nie
znikną.

Ja wiem, o metodach ankietowych także sam się uczyłem trochę, ale nie chodzi o same sondaże, ale pamiętasz może jak w kilku momentach Leppera jego byli zwolennicy go wygwizdywali? bo "teraz Lepper się na salony dostał i ma nas gdzieś"? mieli problemy z finansowaniem kampanii, nie wiem, czy im ktoś w końcu udzielił kredytów - widać, ktoś ma jednak większe zaufanie do sondaży, no i wreszcie samą kampanię najbardziej przesypia chyba SO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2007 o 19:01, reykan napisał:

Po pierwsze, gnoju


Po pierwsze, użytkowniku, przeczytaj regulamin. -1, ostrzegam też resztę, żeby pisali w tym temacie w kulturalnym tonie, bo posypią się degrady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2007 o 20:46, rogalizator napisał:

Usłyszałem że w gazecie wyborczej jutro będą cytaty Kaczyńskie Tuska Kwaśniaka itp. ; D Więc
ciekawi kupujcie... podzielimy się wrażeniami ; D


Ja tam wolę cytaty zobaczyć w Wikipedii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2007 o 21:17, kordzio1 napisał:

ale pamiętasz może jak w kilku momentach Leppera jego byli zwolennicy go wygwizdywali? bo "teraz
Lepper się na salony dostał i ma nas gdzieś"? mieli problemy z finansowaniem kampanii, nie
wiem, czy im ktoś w końcu udzielił kredytów - widać, ktoś ma jednak większe zaufanie do sondaży,
no i wreszcie samą kampanię najbardziej przesypia chyba SO

Zgadzam się, że część elektoratu SO ubędzie. I to raczej nie z powodu salonów a Łyżwińskiego i sekscesów :) - bo akurat tego jego elektorat nie trawi. Niewielka aktywnośc w mediach (spowodowana zapewne wspomnianymi przez Ciebie problemami finansowymi) nie jest jednoznaczna z zasypianiem gruszek w popiele. Mieszkasz w Szczecinie - tam SO zdobywa pewnie ok. 2-3 % i nawet nie szuka wyborców - w miejscach gdzie poparcie SO jest największe - działacze działają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować