Zaloguj się, aby obserwować  
Sztab_Wyborczy

Kandydat spoza układu! Zapraszamy do debaty!

897 postów w tym temacie

Dnia 15.10.2007 o 17:38, jaceloth napisał:

kiedy jakaś debata? sądzę, że na pierwszy ogień powinien zmierzyć sie z harrym potterem. rozniósłby
go w drobny mak


Na pewno. Znaki są o wiele szybsze od zaklęć, dzięki czemu Geralt posiekałby, ugotował, przyprawił i podał do stołu Pottera, za nim ten by coś powiedział. Ale nasz wspaniały wiedźmin powinien zmierzyc się z zgodnym przeciwnikiem, chociażby smokiem wawelskim. Zapowiada się gorąca debata!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich po dość długiej rozłące z forum ;)

Nie powiem, konkurs mnie zainteresował, więc oto trzy pierwsze prace mojego autorstwa ;D

Ci, co się w historii co nie co orientują nie powinni mieć problemów ze skojarzeniem pierwszego i trzeciego ;)

Pozdrawiam.

20071015193122

20071015193127

20071015193140

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2007 o 19:33, =PtaQ napisał:

Witam wszystkich po dość długiej rozłące z forum ;)
Nie powiem, konkurs mnie zainteresował, więc oto trzy pierwsze prace mojego autorstwa ;D
Ci, co się w historii co nie co orientują nie powinni mieć problemów ze skojarzeniem pierwszego
i trzeciego ;)
Pozdrawiam.


Pierwszy pomysł też miałem.
Ale nie miałem ostatnio czasu na realizację :/
Ale gratuluję porządnego wykonania bo naprawdę wyglada kultowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy plakat naprawdę dobry i moja ocena 8+/10 . Za to ten drugi jest już taki sobie i ten symbol komunizmu w tle więc mi się zbytnio nie podoba 6/10 . Ten środkowy może być aczkolwiek nic specjalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2007 o 20:26, stasiecki napisał:

Pierwszy plakat naprawdę dobry i moja ocena 8+/10 . Za to ten drugi jest już taki sobie i ten
symbol komunizmu w tle więc mi się zbytnio nie podoba 6/10 . Ten środkowy może być aczkolwiek
nic specjalnego.




Wiem, że nic specjalnego, bo przecież to wszystko już było ;) Chodziło mi o przedstawienie Geralta w takich najbardziej znanych propagandowych rolach. Wiadomo, wybory czerwcowe, człowiek z kwa..zasadami i Lenin na tle sztandaru wiadomo-jakiego. Zdawałem sobie sprawę, że zbytnią kreatywnością się nie wykażę, ale chodziło mi o tą kultową propagandowość. W sumie zabrakło mi tu Geralta na traktorze, ale to by była już przesada ;p

Żeby nie było niedomówień, zdaję sobie sprawę, że Geralt jest raczej mutantem, ale tak wysłałem plakat więc już nie zmieniałem (w sumie mogłem, bo Mutant z zasadami to brzmi dumnie ;p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.10.2007 o 21:36, =PtaQ napisał:

Wiem, że nic specjalnego, bo przecież to wszystko już było ;) Chodziło mi o przedstawienie
Geralta w takich najbardziej znanych propagandowych rolach. Wiadomo, wybory czerwcowe, człowiek
z kwa..zasadami i Lenin na tle sztandaru wiadomo-jakiego. Zdawałem sobie sprawę, że zbytnią
kreatywnością się nie wykażę, ale chodziło mi o tą kultową propagandowość. W sumie zabrakło
mi tu Geralta na traktorze, ale to by była już przesada ;p

Żeby nie było niedomówień, zdaję sobie sprawę, że Geralt jest raczej mutantem, ale tak wysłałem
plakat więc już nie zmieniałem (w sumie mogłem, bo Mutant z zasadami to brzmi dumnie ;p)



No to sztandarową propagandę rzeczywiście pokazałeś i w takim rozumieniu plakat jest dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2007 o 17:50, Flash606 napisał:

> kiedy jakaś debata? sądzę, że na pierwszy ogień powinien zmierzyć sie z harrym potterem.
rozniósłby
> go w drobny mak

Na pewno. Znaki są o wiele szybsze od zaklęć, dzięki czemu Geralt posiekałby, ugotował, przyprawił
i podał do stołu Pottera, za nim ten by coś powiedział. Ale nasz wspaniały wiedźmin powinien
zmierzyc się z zgodnym przeciwnikiem, chociażby smokiem wawelskim. Zapowiada się gorąca debata!


Mam wrazenie ze Harry by naszego Geralta zmiotl niestety :P
Znaki moze szybsze,ale tak sie sklada ze "protego" dziala na tego typu ataki :P
Levicorpus i fruwaj se pan :-)
Uzywanie znakow przeciw czarodziejowi to kieeeepski pomysl :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech się wszystkie Kaczory Donaldy (Kaczor i Donald) oraz pies Pluto (Dorn ze swoją Sabą) i reszta kreskówek boj bo przychodzi człowiek do walki ze złem (jakoś ze złem kojarzy mi się po piosence Big-Cyc''a PO :D ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2007 o 19:12, max1994 napisał:

Tak jak kolega wyżej prezentuje moje dzieła (już wysłane, więc i tak nici z kopiowania pomysłów)

Świetne plakaty. :)

Geralt mógłby stworzyć sojusz z ĘĄ, ale Ędward się niestety nie załapał do sejmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować