Zaloguj się, aby obserwować  
PRINCE_JANEK

You can Dance - Po prostu tańcz!

298 postów w tym temacie

mnie się to show podoba najbardziej ze wszystkich tych tańczonych i śpiewanych podoba
1.jury jest tam "normalne"
2.nie jest to podróba podróby innej podróby;)
3.są tam zwykli ludzie a nie jakieś tam gwiazdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi osobiście bardzo podaba się ten program. rzeczywiście bardzo różni sie od wszytkich tych programow tanecznych. Osoby ktore dostaly sie do finału naprawde maja zdolności. Ibędzie bardzo ciężko wyłonić zwycięzce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie przebija wszyskie programy tego typu ( Taniec z gwiazdami , Gwiazdy tańczą na lodzie czy Jak oni śpiewają ) naprawde polecam , niestety odpadają moi ulubieńćy :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz to juz nieuniknione że odpadaja nasi ulubieńcy bo tak naprawde w finale sa moi faworyci i najlepiej chcialabym zeby wszyscy wygrali ale nie ma takie możliwości :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2007 o 21:13, Kacpi10 napisał:

Ja tak po cichu liczę na Roofiego choć najbardziej podoba mi się Gleba. Mam 2 dni jeszcze się
zastanowię.

Ja na twoim miejscu wybrałbym Roofiego. Według mnie lepiej tańczy niż Gleba. Oczywiście każdy może mieć inne zdanie na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2007 o 21:22, muniok napisał:

Ja na twoim miejscu wybrałbym Roofiego. Według mnie lepiej tańczy niż Gleba. Oczywiście każdy
może mieć inne zdanie na ten temat.


Można mieć. Jednak moim zdaniem to Gleba jest lepszy, ponieważ jest wszechstronny. Jego solówki są rożne. Rufi jednak cały czas w solówkach skupia się na hiphopie i własnei tym nie spodobał mi sie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2007 o 21:22, muniok napisał:

> Ja tak po cichu liczę na Roofiego choć najbardziej podoba mi się Gleba. Mam 2 dni jeszcze
się
> zastanowię.
Ja na twoim miejscu wybrałbym Roofiego. Według mnie lepiej tańczy niż Gleba. Oczywiście każdy
może mieć inne zdanie na ten temat.

Ja też chyba jednak go wybiorę. A tak to dla mnie Gaua był świetny. Szkoda że jutro go nie będzie w finale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2007 o 21:38, wip_01 napisał:

Można mieć. Jednak moim zdaniem to Gleba jest lepszy, ponieważ jest wszechstronny. Jego solówki
są rożne. Rufi jednak cały czas w solówkach skupia się na hiphopie i własnei tym nie spodobał
mi sie ;)


Powiedzmy sobie szczerze: jego solówki są do bani (gleby...). Roofie też jest wszechstronny, a co w tym złego, że w solówkach skupia się na "swoim" stylu. Zauważ taką jedną rzecz: Diana, gdy tańczyła to co zawsze to robiło się to nudne już po 2 solówce, a Roofie tańczy cały czas solówki z hip-hopem, ale praktycznie nigdy układ nie wygląda tak samo. Ja chciałem, żeby wygrał Piotrek, który imo się ruszał najlepiej z nich wszystkich, ale gdy jego nie ma to z trojga złego wole Roofiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co prawda to prawda .. Gleba ma słabe solówki , no cóż taki jego styl . Ale zauważ , że tu chodzi o wrzechstronność i gleba jest w tym najlepszy . Cytuje wypowiedź jednej osoby z juri " Jesteś chyba jedyna osobą , która nie usłyszała złego zdania w tym programie" ( wiadomo , tekst do Gleby ) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2007 o 12:05, Budep napisał:

No jutro finał...trzymam kciuki za "Glebe" ponieważ wg jest on najbardziej wszechstronny ;)


Zgadzam sie z tobą... program świetny polecam każdemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2007 o 12:04, Przemoo08 napisał:

Gleba ma słabe solówki , no cóż taki jego styl

W finale pokazał pazur. Jego solo było najlepsze z całej trójki finalistów i naprawdę mną pozamiatało.
Zwyciężył zasłużenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrząc obiektywnie Gleba był najlepszym z najlepszych... Prawdziwy tancerz to taki, który z dobrym rezultatem potrafi zatańczyć wszystko. No i Maciek taką osobą właśnie jest, nigdy nie usłyszał do jurorów nic złego na swój temat, jedynie oceniający mówili nad czym może popracować - oczywiście w ramach motywacji, żeby osiągał jeszcze lepsze rezultaty... No i watro dodać, że jego partnerki podczas całej edycji "You Can Dance!" mogły być zadowolone, bo zawsze Gleba był idealnym partnerem i przyćmiewał małe błędy dziewczyn, za co powinny mu być wdzięczne. Jeśli miałbym obiektywnie drążyć ten wątek to według mnie najlepszą tancerką była Natalia, choć Ania też zasłużyła na Finał... W ostatecznej trójce nie powinien znaleźć się Rafał Roofie, ale właśnie Ania, Gleba i Natalia. Dlaczego? Nie dlatego, że denerwują mnie jego solówki, bo to osobista kwestia i każdy może robić własne show, ale uważam że pod względem wszechstronności Gleba i Roofie to dwa różne światy... A co do solowych występów Gleby to panowie i panie - to jest taniec współczesny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować