Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CD Projekt przedstawia finalny wygląd standardowego wydania Wiedźmina!

165 postów w tym temacie

Ja mam zamówione EK więc pytam tylko z ciekawości, dlaczego w edycji podstawowej nie ma specjalnego etui na wszystkie elementy zestawu (to czarno białe z głową wilka). Wcześniej było na zdjęciach, a teraz nie ma:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2007 o 12:10, Kasendrol napisał:

Ja mam zamówione EK więc pytam tylko z ciekawości, dlaczego w edycji podstawowej nie ma specjalnego
etui na wszystkie elementy zestawu (to czarno białe z głową wilka). Wcześniej było na zdjęciach,
a teraz nie ma:/

O ile pamiętam jest to dodatek tylko do zamówień przedpremierowych na gram.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2007 o 12:04, knopfler napisał:

> Ale jakość samych pudełek [karton] nie powala. Mam parę z CDP i z Cenegi i te drugie są
lepszej
> jakości.
Ja osobiście myślę odwrotnie. Uważam że Cenega ma gorszej jakości wydania od CDP, ale to oczywiście
moje zdanie.


również uwazam że wydania CDP trzymają poziom, a wydanie Wiedźmina tylko to potwierdza ( jest aż nadto przyzwoite!! ..jak i wydany niedawno WiC EK ) o Cenedze niemal zapomniałem, kupie od nich jedynie BioShocka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Edycji Kolekcjonerskiej (według mnie) nie opłaca się kupować. Nie piszę tego (jak zapewne niektórym się wydaje), bo wpisałem się na listę zererwową. Nie zrobiłem tego, zamówiłem edycję podstawową. Dla mnie po prostu dziwne jest wydawanie sumy dwukrotnie wyższej dla kilku zbędnych gadżetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widze ze tematów wszelkiej maści o Wiedzminie szanownym(choc nie granym) jak grzybów po deszczu tylko nie wiem czemu każdy taki napalony jak szczerbaty na suchary..bez napinki ludzie..wyjdzie zagracie wtedy powiecie czy warto,a nie dzień przed zachodem słońca chwalic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy "ścieżka dźwiękowa z gry" w tym przypadku oznacza płytkę z muzyką inspirowaną wiedźminem (Vader i reszta), czy po prostu muzykę którą usłyszymy w grze. Proszę o odpowiedź, dla nie to bardzo ważne. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2007 o 12:22, Kvazar napisał:

Czy "ścieżka dźwiękowa z gry" w tym przypadku oznacza płytkę z muzyką inspirowaną wiedźminem
(Vader i reszta), czy po prostu muzykę którą usłyszymy w grze. Proszę o odpowiedź, dla nie
to bardzo ważne. :)


będzie to muzyka z gry, a nie inspiracja ( Vader i jakieś kokoszałki :) ..muzyka inspirowana Wiedźminem będzie osobno w sklepach, podobno w bardzo niskiej cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować