Zaloguj się, aby obserwować  
Kawel

Assassin''s Creed PC - Temat ogólny

5802 postów w tym temacie

Pod koniec AC zobaczylem na podłodze w laboratorium coś bardzo ciekawego ,jakieś insygnia napisane jak zastanawiał się Dezmond prawdopodobnie krwią sami zobaczcie ,widać tylko je po włączenie zmysłu.Myślę że w następnych częściach będzie przygoda gdzieś na wschodzie, jak myślicie ?

20080426173947

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ty.... Ja już grę przeszłem ale może byś tak dał innym czerpać przyjemność z odkrywania takich rzeczy?? chodzi mi o taki detal jak oznaczenie SPOILER!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2008 o 17:43, player000 napisał:

Ty.... Ja już grę przeszłem ale może byś tak dał innym czerpać przyjemność z odkrywania
takich rzeczy?? chodzi mi o taki detal jak oznaczenie SPOILER!!!!!!


Przepraszam ,ale wydawało mi się że od dawna mowiło się o kontynuacji gry.A to tylko moja spekulacja ,po prostu nie uznałem tego za spoiler i nadal nie jestem do końca o tym przekonany.Zdjęcie z końcowej walki na pewno byłoby spoilerem ale to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2008 o 16:53, Grizzly. napisał:

> > Mam karte graficzną GeForce 8800GT i win XP. Więc niestety
> > nie pogram sobie w AC z DX10.
> a dlaczego niby nie? :o

Bo DX10 jest przeznaczony tylko na Viste

no to pisz "nie mam visty wiec nie pogram..." a nie: "mam geForce 8800, wiec nie pogram " :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2008 o 17:18, kamceg napisał:

Tia, tylko w AC nie ma żadnej opcji typu "DX10" więc bez różnicy jest czy gra się na
xp, czy na viście...

Jak to nie ma ? A z czego ja uruchamiam grę ;]. W folderze z grą jest plik .exe z dx9 i dx10 i to tam dokonujesz wyboru. Różnice są zapewne subtelne, i zauważalne dopiero w bezpośrednim porównaniu generowanej grafiki w obu przypadkach (efekty cząsteczkowe i takie tam pierdułki), jednak i tak wole grać na dx10 ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

już jestem przy końcówce gry i walcze z wojownikami i nie wyjde z walki żeby poćwiczyć w mieście .Jakimi klawiszami robi sie skuteczny atak, kontre ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2008 o 18:07, seles napisał:

> > > Mam karte graficzną GeForce 8800GT i win XP. Więc niestety
> > > nie pogram sobie w AC z DX10.
> > a dlaczego niby nie? :o
>
> Bo DX10 jest przeznaczony tylko na Viste
no to pisz "nie mam visty wiec nie pogram..." a nie: "mam geForce 8800, wiec nie pogram
" :P


Cytuję: "Mam karte graficzną GeForce 8800GT i win XP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2008 o 17:36, pompa69 napisał:

już opuściłem jerozolime i pojechałem na koniu tam gdzie trzeba ale póżniej zaczynają
sie schody chyba z 20 wojowników sie na mnie rzuciło a ja im nie daje rady nie da sie
jakoś tego ominąć ?? czy trzeba walczyć ???

Ja z kolei odnosze wrażenie, że w tej grze nie da się zginąć w walce... jeżeli posiadasz kontre, to jesteś niepokonany. Oczywiście nie trzymaj blokady włączonej cały czas tylko tuż przed atakiem, dlaczego ? Przeciwnicy mają umiejętność łamania blokady wcześniej od ciebie a jak nie ma blokady, to nie ma łamania ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2008 o 18:13, pompa69 napisał:

już jestem przy końcówce gry i walcze z wojownikami i nie wyjde z walki żeby poćwiczyć
w mieście .Jakimi klawiszami robi sie skuteczny atak, kontre ??

Wow, tych podstaw uczysz się niemalże na samym początku gry ;] Jeżeli chcesz wykonać tą tzw kombinacje, to najlepiej użyj potężnego ataku i zaraz po sparowaniu go przez przeciwnika naciśnij jeszcze raz lewy p.m. Masz 90% szans na to, że położysz gościa. Jeśli chodzi o kontre to jest to blokada do której dołączasz atak tuż przed uderzeniem przeciwnika. Ewentualnie mozesz przewrócić przeciwnika popychając go shiftem, zmienić się na ukryte ostrze i dobić go gdy będzie leżał na ziemi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2008 o 18:13, pompa69 napisał:

już jestem przy końcówce gry i walcze z wojownikami i nie wyjde z walki żeby poćwiczyć
w mieście .Jakimi klawiszami robi sie skuteczny atak, kontre ??


Musisz trzymać prawy i kiedy przeciwnik bierze zamach wtedy kliknąć lewy ,a tak przynajmniej jest u mnie ustawione ,może ty masz inaczej.Skuteczny też jest odskoo w odpowiednim momencie i ponowny atak w tym ceny trzymasz prawy i kiedy przeciwnik chce zaatakować klikasz spacje a potem lewym atakujesz.
Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2008 o 18:15, Skwarek pl napisał:

Ja z kolei odnosze wrażenie, że w tej grze nie da się zginąć w walce... jeżeli posiadasz
kontre, to jesteś niepokonany.

Da się zginąć ,mi się udało raz czy dwa jak zbiego się ich od cholery i nie zauważyłem jak któryś zaatakował.A zwłaszcza przy walce z "De Subem" po pogrzebie kiedy ma przy sobie obstawę która zna się na fechtunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2008 o 18:22, Logan10 napisał:

> Ja z kolei odnosze wrażenie, że w tej grze nie da się zginąć w walce... jeżeli posiadasz

> kontre, to jesteś niepokonany.
Da się zginąć ,mi się udało raz czy dwa jak zbiego się ich od cholery i nie zauważyłem
jak któryś zaatakował.A zwłaszcza przy walce z "De Subem" po pogrzebie kiedy ma przy
sobie obstawę która zna się na fechtunku.

To nie wiem jak to jest, ja swojego czasu dla fun''u wchodziłem w patrole i obozy przeciwnika w Królestwie aby sobie powalczyć z większą liczbą przeciwników i naprawde nie udało mi się zginąć. Fakt, że czasem nie wyczujesz kontry czy uderzenia przeciwnika, ale potem położysz z 3-4 i jesteś na torze ;]. Dla utrudnienia radze spróbować pobawić sie z grupą przeciwników ukrytym ostrzem, gdzie nie mamy możliwości sparowania a jedynie kontre, wtedy to dopiero można zginąć ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2008 o 18:26, Skwarek pl napisał:

To nie wiem jak to jest, ja swojego czasu dla fun''u wchodziłem w patrole i obozy przeciwnika
w Królestwie aby sobie powalczyć z większą liczbą przeciwników i naprawde nie udało mi
się zginąć. Fakt, że czasem nie wyczujesz kontry czy uderzenia przeciwnika, ale potem
położysz z 3-4 i jesteś na torze ;]. Dla utrudnienia radze spróbować pobawić sie z grupą
przeciwników ukrytym ostrzem, gdzie nie mamy możliwości sparowania a jedynie kontre,
wtedy to dopiero można zginąć ;]


Eee tam aż tak łatwo nie jest, zwłaszcza te finałowe pojedynki (z asasynami i iluzjami), no ale skoro polegasz JEDYNIE na kontrze to jak możesz skarżyć sięna łatwość pojedynków, jeśli robisz to z własnej woli ? A spróbuj odskakiwać, rzucać ludźmi, samemu wyprowadzać ataki .... prawda że trudniej ? Ale imho fajniej, dlatego samą konktrą grać nie można ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2008 o 18:34, Outlander-pro napisał:

Eee tam aż tak łatwo nie jest, zwłaszcza te finałowe pojedynki (z asasynami i iluzjami),
no ale skoro polegasz JEDYNIE na kontrze to jak możesz skarżyć sięna łatwość pojedynków,
jeśli robisz to z własnej woli ? A spróbuj odskakiwać, rzucać ludźmi, samemu wyprowadzać
ataki .... prawda że trudniej ? Ale imho fajniej, dlatego samą konktrą grać nie można
;/


Ja ponad 60% pojedynków wygrałem kontrą, resztę wygrałem robiąc z własnej woli inne ataki, rzucania itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wiecie ,jak odblokować dodatkowy etap w AC ,tam pisze coś o punktach opserwacyjnych ,ale wspomnienie jest niedostępne ,jak je odblokować ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2008 o 18:50, Kraju92 napisał:

Ja ponad 60% pojedynków wygrałem kontrą, resztę wygrałem robiąc z własnej woli inne ataki,
rzucania itp.


Mi się spodobało rzucanie nożami, ale zabijanie żołnierzy w tłumie też było fascynujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.04.2008 o 18:07, seles napisał:

> Bo DX10 jest przeznaczony tylko na Viste
no to pisz "nie mam visty wiec nie pogram..." a nie: "mam geForce 8800, wiec nie pogram
" :P


lol, ale Ci pieje, czytaj dokładnie. Napisałem że mam win XP to chyba automatycznie oznacza że nie mam Visty no nie..?
To dałoby się jakoś z emulować DX10 na XP ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2008 o 19:01, Grizzly. napisał:

To dałoby się jakoś z emulować DX10 na XP ?


Raczej wątpię, przynajmniej nigdy o tym nie słyszałem w przypadku AC.

Logan10
Musisz zebrać wszystkie flagi, zabić wszystkich templariuszy, wejść na wszystkie punkty i chyba uratować wszystkich obywateli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.
Grałem w AC u kolegi, łącznie chyba już z 5h. Nadal niestety jestem w Damaszku (zaraz po przybyciu), ponieważ oswobadzanie cywili zbyt mnie wciągnęło :P
Na jakimś gameplay''u widziałem jak gracz do pokonania strażników nie musiał nawet ich atakować. Po prostu po ich ataku (zablokowanym) robił swój, np. przebijał ich mieczem.

Tutaj zaczyna się moje pytanie: Czy od początku gry mogę tak zabijać strażników, czy nauczę się tego dopiero w późniejszej fazie gry ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2008 o 19:13, sinir napisał:

Mam pytanie.
Grałem w AC u kolegi, łącznie chyba już z 5h. Nadal niestety jestem w Damaszku (zaraz
po przybyciu), ponieważ oswobadzanie cywili zbyt mnie wciągnęło :P
Na jakimś gameplay''u widziałem jak gracz do pokonania strażników nie musiał nawet ich
atakować. Po prostu po ich ataku (zablokowanym) robił swój, np. przebijał ich mieczem.


Tutaj zaczyna się moje pytanie: Czy od początku gry mogę tak zabijać strażników, czy
nauczę się tego dopiero w późniejszej fazie gry ???


Niestety w późniejszej części gry, ale nie na końcu, więc się nie martw. Niektórzy z tym mają problemy, więc to nazywa się "kontra", a robi się nią: prawy przycisk myszy i jak widzisz że przeciwnik chce się zaatakować to szybko klikasz lewy przycisk myszki. W końcu Ci się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować