Zaloguj się, aby obserwować  
Kawel

Assassin''s Creed PC - Temat ogólny

5802 postów w tym temacie

Dnia 27.04.2008 o 18:49, Kraju92 napisał:

Jak ładnie to ująłeś. Miejmy nadzieję że wątek Lucy i asasynów będzie bardziej pociągnięty
w drugiej części, bo skoro jest asasynem to dlaczego pracuje dla templariuszy. Chyba
że ona też była eksperymentem, ale żeby zachować życie zgodziła się pracować dla templariuszy.


Omg przecież ona jest wtyką asasynów u Templariuszy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie... Wie ktoś może gdzie są save''y w XP? Tzn. gdzie mogę je znaleźć? Szukałem tu:Documents & Settings\[Twoja nazwa użytkownika]\Dane aplikacji\Ubisoft\Assasins Creed

Ale ja nie mam czegoś takiego jak ''''dane aplikacji''''...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 20:24, dominik713 napisał:

Ale ja nie mam czegoś takiego jak ''''dane aplikacji''''...


Narzędzia -=> Opcje Folderów -=> Zakładka "Widok" -=> Pokaż ukryte pliki i foldery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej mam pytanko? Czy w Assassin''s Creed gdy zabije się główny cel po cichu czyli bez większej uwagi strażników ma to jaki śwpływ na grę? Czy dostaje się coś za to czy tylko jest to dla własnej satysfakcji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 21:23, Coxsik napisał:

Ej mam pytanko? Czy w Assassin''s Creed gdy zabije się główny cel po cichu czyli bez
większej uwagi strażników ma to jaki śwpływ na grę? Czy dostaje się coś za to czy tylko
jest to dla własnej satysfakcji?

Tylko dla własnej satysfakcji, mogli postarać się o jakieś bonusy.( grafiki, filmiki itp. do odblokowania)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie premiowanie określonego stylu gry jest sztuczne i jakoś nie zgadza się z ideą ''''dowolności rozgrywki'''' :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 21:29, Santino93 napisał:

> Ej mam pytanko? Czy w Assassin''s Creed gdy zabije się główny cel po cichu czyli
bez
> większej uwagi strażników ma to jaki śwpływ na grę? Czy dostaje się coś za to czy
tylko
> jest to dla własnej satysfakcji?
Tylko dla własnej satysfakcji, mogli postarać się o jakieś bonusy.( grafiki, filmiki
itp. do odblokowania)


Albo chociaż tak jak w Hitmanie, czyli dostawanie rangi adekwatnej do sposobu egzekucji. W Hitmana grało się po to by mieć Silent Assassina;p W AC też by mogło być coś takiego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wie ktoś jak dostać siedo tej flagi w Akce? (to jest zachodni brzeg) nie mogę ani zejść (za wysoko nad flagą żeby Altair sieopuścił, da siezejść do połowy wysokości) ani zeskoczyć, ciagle wpadam do wody :(

20080428025936

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2008 o 02:59, seles napisał:

wie ktoś jak dostać siedo tej flagi w Akce? (to jest zachodni brzeg) nie mogę ani zejść
(za wysoko nad flagą żeby Altair sieopuścił, da siezejść do połowy wysokości) ani zeskoczyć,
ciagle wpadam do wody :(


Chyba nie łapię w czym problem w łapaniu flagi. Schodzisz kawałek do okien, a potem puszczasz krawędź (Shiftem domyślnie) i spadasz idealnie na flagę.

P.S. BTW intryguje mnie jaki akrobata te bannerki porozstawiał... ;) Pół biedy te w miastach - najpiękniejsze były flagi Ryszarda na szczytach kolumn tej rzymskiej ruiny. ^^''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2008 o 04:51, Dexter McAaron napisał:

> wie ktoś jak dostać siedo tej flagi w Akce? (to jest zachodni brzeg) nie mogę ani
zejść
> (za wysoko nad flagą żeby Altair sieopuścił, da siezejść do połowy wysokości) ani
zeskoczyć,
> ciagle wpadam do wody :(

Chyba nie łapię w czym problem w łapaniu flagi. Schodzisz kawałek do okien, a potem puszczasz
krawędź (Shiftem domyślnie) i spadasz idealnie na flagę.

właśnie zamiast wylądować na balkoniku skoczył do wody z tym shiftem, może spróbuje jeszcze raz... późno było...:P

Dnia 28.04.2008 o 04:51, Dexter McAaron napisał:

BTW intryguje mnie jaki akrobata te bannerki porozstawiał... ;) Pół biedy te w miastach - najpiękniejsze były flagi Ryszarda na szczytach kolumn tej rzymskiej ruiny. ^^''

albo jak dali flagę templariuszy na czubek krzyża katedry w Akce :P ...oraz jak templariusz wszedł na szczyt wieży tej katedry i po co tam siedział ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed dwoma godzinami przyszła do mnie paczka którą od dawna wyczekiwałem. Znajdowała się w niej gra Assassin''s Creed. Gra jest suuuper. Grafika fenomenalna, polski dubbing na wysokim poziomie.
Mam dobrą wiadomość. Posiadam procesor jedno rdzeniowy, a gra chodzi mi na średnich detalach bez przycinek. Później spróbuję na wyższych i wrzucę screeny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2008 o 13:02, songohanssj2 napisał:

Przed dwoma godzinami przyszła do mnie paczka którą od dawna wyczekiwałem. Znajdowała
się w niej gra Assassin''s Creed. Gra jest suuuper. Grafika fenomenalna, polski dubbing
na wysokim poziomie.
Mam dobrą wiadomość. Posiadam procesor jedno rdzeniowy, a gra chodzi mi na średnich detalach
bez przycinek. Później spróbuję na wyższych i wrzucę screeny.

Nie wiem jak na niższych, ale na maksymalnych wygląda bardzo ładnie, próbuj ustawić co się da na max w miare możliwości, bo naprawdę warto ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2008 o 11:08, Shini napisał:

Kilka dni mnie nie było i nie chce mi się czytać wszystkich stron, wrzucił ktoś te filmiki
o które prosiłem?


Niestety, nie widziałem żadnych filmików :P kompletne zero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2008 o 11:08, Shini napisał:

Kilka dni mnie nie było i nie chce mi się czytać wszystkich stron, wrzucił ktoś te filmiki
o które prosiłem?


Nie widziałem żadnych linków do filmików. A o jakie prosiłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2008 o 16:36, songohanssj2 napisał:

Jestem przy pierwszym zabójstwie i mam pytanie czy na tym etapie gry są noże do rzucania?
Można je komuś ukraść?


Noże dostaje się przy trzecim-czwartym zabójstwie. Później tylko będzie Ci się zwiększała pojemność, na początku masz 5, później 10, aż dochodzisz do 15. Ukraść można noże tzw. rozbójnikom, czyli jak zauważysz dobrze zbudowanego (czytaj napakowanego i z dużą masą) obywatela z kapturem lub w kapturze to wtedy podchodzisz od tyłu i kradniesz mu te noże, ale ukraść można jak dostaniesz umiejętność rzucania nożami, czyli wtedy kiedy dostaniesz swoje pięć noży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2008 o 16:36, songohanssj2 napisał:

Jestem przy pierwszym zabójstwie i mam pytanie czy na tym etapie gry są noże do rzucania?
Można je komuś ukraść?


U mnie było to tak - dostałem noże po chyba 3 zabójstwie. Potem wchodziłęm an wierze, ratowałem cywili - ogolnei zbierałem te punkty i też mi sie pokazało, ze noze dostałem. Więc chyba jest to druga mozliwosć otrzymanai nozy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować