Zaloguj się, aby obserwować  
Kawel

Assassin''s Creed PC - Temat ogólny

5802 postów w tym temacie

Dnia 06.05.2008 o 15:47, Outlander-pro napisał:

Uh, na minimum ? Nie zazdroszczę :P Ale jeśli jesteś do tego pozytywnie nastawiony, to
dobrzę ^^ Miłej gry życzę :D



Lepiej na minimum i sobie pograć niż żeby wcale nie ruszyło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 16:05, m4teU5z napisał:

Lepiej na minimum i sobie pograć niż żeby wcale nie ruszyło :)


No nie wiem, to ja już wolę żeby mi wogóle nie działało, niż żeby grać na minimalnych. Nie wiem czy widziałeś AC na minimalnych, ale od razu mówię że grafika nawet nie jest na poziomie "paskudny" to już jest coś gorszego.
Poniżej prezentuję screeny z minimalnych ustawień. Dobrze że mi działa na maxa.

20080506165408

20080506165424

20080506165457

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 16:55, Kraju92 napisał:

> Lepiej na minimum i sobie pograć niż żeby wcale nie ruszyło :)

No nie wiem, to ja już wolę żeby mi wogóle nie działało, niż żeby grać na minimalnych.
Nie wiem czy widziałeś AC na minimalnych, ale od razu mówię że grafika nawet nie jest
na poziomie "paskudny" to już jest coś gorszego.
Poniżej prezentuję screeny z minimalnych ustawień. Dobrze że mi działa na maxa.


Ciekawe jak gra wygląda z włączonymi cieniami na maksa i wszystkim innym na minimum albo na odwrót xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 16:55, Kraju92 napisał:

> Lepiej na minimum i sobie pograć niż żeby wcale nie ruszyło :)

No nie wiem, to ja już wolę żeby mi wogóle nie działało, niż żeby grać na minimalnych.
Nie wiem czy widziałeś AC na minimalnych, ale od razu mówię że grafika nawet nie jest
na poziomie "paskudny" to już jest coś gorszego.
Poniżej prezentuję screeny z minimalnych ustawień. Dobrze że mi działa na maxa.

Rzeczywiście paskudnie... ale widzę po podpisach, że to są screeny z DX10, więc na DX9 wyglądałoby jeszcze gorzej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 17:00, Ecko09 napisał:

Ciekawe jak gra wygląda z włączonymi cieniami na maksa i wszystkim innym na minimum albo
na odwrót xD


Od razu mogę powiedzieć że gra opiera się głównie na cieniach. Co to oznacza? Otóż włącz wszystko na maxa, ale wyłącz cienie, co zobaczysz? Grafikę która raczej odrzuca niż przyciąga. Gra jest wtedy bardzo brzydka pomimo tego że wszystko inne jest na high. Otóż włączone cienie w tej grze,nawet na 2/3 to standard jeżeli nie możesz odpalić, nie poznasz prawdziwej grafiki jaka płynie w tej grze.

edsonpele
Gdybym odpalił na DX9 na minimum to bym chyba wyskoczył z trzeciego piętra (tak się składa że mieszkam na trzecim piętrze) więc już wolałem tego uniknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy skrin fajnie wygląda. Na pierwszym planie teksturki ( chodzi o Altaira ) pierwsza klasa, krajobraz natomiast wygląda jakby został wyrwany z Gothica II :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 17:04, LuQeMaStEr napisał:

Pierwszy skrin fajnie wygląda. Na pierwszym planie teksturki ( chodzi o Altaira ) pierwsza
klasa, krajobraz natomiast wygląda jakby został wyrwany z Gothica II :)

Tekstury Altaira pierwsza klasa?? Na pierwszym screenie? Co kto woli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 17:04, LuQeMaStEr napisał:

Pierwszy skrin fajnie wygląda. Na pierwszym planie teksturki ( chodzi o Altaira ) pierwsza
klasa, krajobraz natomiast wygląda jakby został wyrwany z Gothica II :)


Z Gothica II??? To nawet nie wygląda jak Gothic I. Ogólnie to nie życzę nikomu grać na minimalnych ustawieniach.

edsonpele
W porównaniu do krajobrazu Altair wygląda jakby żywcem został wyjęty z Crysisa, więc wiesz, asasyn nie jest aż taki paskudny na najniższych ustawieniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 16:55, Kraju92 napisał:

> Lepiej na minimum i sobie pograć niż żeby wcale nie ruszyło :)

No nie wiem, to ja już wolę żeby mi wogóle nie działało, niż żeby grać na minimalnych.
Nie wiem czy widziałeś AC na minimalnych, ale od razu mówię że grafika nawet nie jest
na poziomie "paskudny" to już jest coś gorszego.
Poniżej prezentuję screeny z minimalnych ustawień. Dobrze że mi działa na maxa.


Może i "coś gorsze niż paskudne", ale lepiej, żeby ruszyło niż wogóle nie pograć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra, kilka poprawek by się przydało, ale przyznasz, że różnica wyglądu postaci w stosunku do krajobrazu jest przeogromna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 17:07, dambialko napisał:

Może i "coś gorsze niż paskudne", ale lepiej, żeby ruszyło niż wogóle nie pograć.


Napisałem w pierwszym poście na tej stronie co o tym myślę. "to ja już wolę żeby mi wogóle nie działało, niż żeby grać na minimalnych". Jak dla mnie grafika w grach musi być przynajmniej dobra, a tu to nawet nie wiadomo czy to budynek czy strażnik (może trochę przesadziłem), ale trzeba przyznać że liczba klatek jest super wielka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 17:09, Kraju92 napisał:

> Może i "coś gorsze niż paskudne", ale lepiej, żeby ruszyło niż wogóle nie pograć.


Napisałem w pierwszym poście na tej stronie co o tym myślę. "to ja już wolę żeby mi wogóle
nie działało, niż żeby grać na minimalnych". Jak dla mnie grafika w grach musi być przynajmniej
dobra, a tu to nawet nie wiadomo czy to budynek czy strażnik (może trochę przesadziłem),
ale trzeba przyznać że liczba klatek jest super wielka.


Dokładnie kto co woli..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 17:07, Kraju92 napisał:

Z Gothica II??? To nawet nie wygląda jak Gothic I. Ogólnie to nie życzę nikomu grać na
minimalnych ustawieniach.


Uh.. chyba nie grywałeś w Gothica I ;] Niestety ciężko to porównywać gdyż Gothic nie miał tak smętnych kolorów. Budynki wykonywane były tam głównie z drewna, dlatego były bardziej kolorowe, barwne, ale ja nie o tym.
Mówisz, że wolałbyś w ogóle nie zagrać niż grać na najniższych detalach. To Twoja opinia, lecz każdy wie, że większość myśli inaczej. Wiesz ile ludzi tak bardzo chciało by zagrać w tą grę by zobaczyć samą postać Altaira, skaczącą w stok siana czy popychającą ludzi. To Twoje zdanie, lecz moje jest zupełnie inne... mimo, że na najniższych detalach tekstury robią się kwadratowe i niezbyt przejrzyste, to jednak troszkę klimatu gra nadal pozostawia...
pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 16:03, MTSMAFIOSO napisał:

> Co rozumiesz poprzez "max detale" ? ;]

Dokładnie to co powiedziałem :)
Włączone wszystko co da się włączyć, i największa obsługiwana przez monitor rozdzielczość.


AA, FA, no i jaka to jest rozdziałka ? Pykasz na dx 9 czy 10 ? Pytam, bo wiele jest w necie opini, że na dobrych sprzętach gra potrafi ciąć, a ty mówisz, że chodzi ci na "max".... z tym, że właśnie tyle ile takich tematów przeglądam to tyle jest definicji słowa max ;] dla jednego max to wszystkie suwaki w grze przesunięte na prawą strone, dla drugiego to wymuszenie maxymalnego filtrowania anizotropowego i wygładzania krawędzi, przestawienie opcji w sterach na "najlepszą jakość" itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 18:28, Skwarek pl napisał:

AA, FA, no i jaka to jest rozdziałka ? Pykasz na dx 9 czy 10 ? Pytam, bo wiele jest w
necie opini, że na dobrych sprzętach gra potrafi ciąć, a ty mówisz, że chodzi ci na "max"....
z tym, że właśnie tyle ile takich tematów przeglądam to tyle jest definicji słowa max
;] dla jednego max to wszystkie suwaki w grze przesunięte na prawą strone, dla drugiego
to wymuszenie maxymalnego filtrowania anizotropowego i wygładzania krawędzi, przestawienie
opcji w sterach na "najlepszą jakość" itd.



Masz jakieś problemy z czytaniem, czy zrozumieniem tego co czytasz? :P
NIGDZIE nie napisałem że gra MI chodzi na MAX detalach.
Napisałem tylko że grało się będzie płynnie w MAX detalach (Tak, wszystkie suwaki w prawo) nawet przy 2-rdzeniowym procku z taktowaniem 1.9 ghz (czyli niby minimum) pod warunkiem że resztę sprzętu ma się "porządną", czego przykładem może tu być post Tokix''a http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=28998&pid=4237

Ja osobiście nie mogę sobie pozwolić na grę w MAX detalach ze względu na kartę graficzną. Mój 7900 nie dość że ma "tylko" 256mb pamięci, przez co przerabianie tekstur w wysokiej rozdzielczości jest nie dla niego, to jeszcze ma "śmiesznie" mała ilość jednostek cieniujących. Sam gram na Medium w 1240x1024.
Oczywiście idzie grać w MAX detalach, ale to dla "wytrwałych" :)

Btw. co do wyglądem minimum detali - ja także jeśli miał bym grać ze wszystkim na LOW nie grał bym w nią niestety. Niby grafika nie jest najważniejszym współczynnikiem w grach, jednak od AC minimum po prostu ODPYCHA :/ (Mnie, Mnie, Mnie! Wyrażam swoją opinię!)

Gdzieś tu dawałem nawet screeny, ale wyszukiwarka odmówiła posłuszeństwa. Przeczytajcie ten temat z znajdziecie :) Mam je też na gs''ie.



Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No uporałem się z problemem. Wystarczy zainstalować nowe sterowniki do karty graficznej i wszystko chodzi cacy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 18:41, MTSMAFIOSO napisał:

>

Ja osobiście nie mogę sobie pozwolić na grę w MAX detalach ze względu na kartę graficzną.
Mój 7900 nie dość że ma "tylko" 256mb pamięci, przez co przerabianie tekstur w wysokiej
rozdzielczości jest nie dla niego, to jeszcze ma "śmiesznie" mała ilość jednostek cieniujących.
Sam gram na Medium w 1240x1024.
Oczywiście idzie grać w MAX detalach, ale to dla "wytrwałych" :)

>

Ja jakoś na 7600GT gram na max, tylko cienie mam 2/3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 18:56, Ecko09 napisał:

> >
>
> Ja osobiście nie mogę sobie pozwolić na grę w MAX detalach ze względu na kartę graficzną.

> Mój 7900 nie dość że ma "tylko" 256mb pamięci, przez co przerabianie tekstur w wysokiej

> rozdzielczości jest nie dla niego, to jeszcze ma "śmiesznie" mała ilość jednostek
cieniujących.
> Sam gram na Medium w 1240x1024.
> Oczywiście idzie grać w MAX detalach, ale to dla "wytrwałych" :)
>
>

Ja jakoś na 7600GT gram na max, tylko cienie mam 2/3.


na 7600GT? Faktycznie sukces:) Ale te cienie to nie takie ,,tylko'''':P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 17:02, edsonpele napisał:

> > Lepiej na minimum i sobie pograć niż żeby wcale nie ruszyło :)
>
> No nie wiem, to ja już wolę żeby mi wogóle nie działało, niż żeby grać na minimalnych.

> Nie wiem czy widziałeś AC na minimalnych, ale od razu mówię że grafika nawet nie
jest
> na poziomie "paskudny" to już jest coś gorszego.
> Poniżej prezentuję screeny z minimalnych ustawień. Dobrze że mi działa na maxa.

Rzeczywiście paskudnie... ale widzę po podpisach, że to są screeny z DX10, więc na DX9
wyglądałoby jeszcze gorzej :D

wolałbyś nie widzieć na DX9... może mało się różni od tego co widać, ale jednak te plamy (bo budynkami tego nie nazwę) są ciemniejsze i jakieś bardziej... jednolite (znaczy bez cegieł i innych szczegółów)... na razie muszę grać na 7300GT ale i tak jakoś udało mi się uniknąć minimalnych... czekam aż mój 8600GT wróci z reklamacji (zaledwie miał kilka dni i się zje...psuł)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 18:21, fcbarca91 napisał:

Uh.. chyba nie grywałeś w Gothica I ;] Niestety ciężko to porównywać gdyż Gothic nie
miał tak smętnych kolorów. Budynki wykonywane były tam głównie z drewna, dlatego były
bardziej kolorowe, barwne, ale ja nie o tym.
Mówisz, że wolałbyś w ogóle nie zagrać niż grać na najniższych detalach. To Twoja opinia,
lecz każdy wie, że większość myśli inaczej. Wiesz ile ludzi tak bardzo chciało by zagrać
w tą grę by zobaczyć samą postać Altaira, skaczącą w stok siana czy popychającą ludzi.
To Twoje zdanie, lecz moje jest zupełnie inne... mimo, że na najniższych detalach tekstury
robią się kwadratowe i niezbyt przejrzyste, to jednak troszkę klimatu gra nadal pozostawia...
pzdr.


W pierwszego Gothica grałem i to dużo. Miałem różne ustawienia graficzne i AC na najniższych przypomina Gothica na najniższych ustawieniach graficznych. Ale i tak co by nie mówić wygląda paskudnie xD

Wiem o tym że wielu ludzi chciało by pograć w AC chociaż na minimalnych, jednakże każdy ma prawo do własnego zdania i z niego korzystałem, może i 10% ludzi myśli tak samo jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować