Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Niezgodne z umową wcześniejsze otwarcie sprzedaży gry Wiedźmin w polskich sieciach handlowych

425 postów w tym temacie

Dnia 26.10.2007 o 18:40, Solstheim napisał:

Mam dosc ze w co 2 topicu
widze cdp jest fe...


no moze dla Ciebie CDP zachowuje sie jak wzorowa firma ? jesli tak to gratuluje, CDP sobie w kuleczki pogrywa, tutaj pokazuje jakie to markety sa niedobre, a sami maja taka organizacje ze szkoda slow... a ze to wina firm podleglych/pracujacych dla CPD (wykonawcy, dostawcy) to nie ma znaczenia. Ktos z CDP powierzyl tym firmom zadania i powinien za to beknac bo spartolił sprawe na wsyzstkich mozlwiych frontach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 18:52, Nikt634 napisał:

hahahah prawo cd projekt za glupote..kazda gra jest wczesniej w sklepie... a ciekawe dlaczego
nie maja nic do piratow..gre a wczesnie wypuscili smiech na sali

Nie bądź dzieckiem. Złodzieje nie pytają nikogo o zdanie, po prostu kradną. Przemyśl dwa razy zanim napiszesz coś podobnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 19:00, Nikt634 napisał:

ale piraci tez dali gre przed terminem i cd projekt sie ich nie trzepia


To nie wiedzialem, ze firme CDP wiaze z "piratami" jakas umowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a w moim lokalnym empiku dzisiaj byly 3 egzemplarze EK ;]. I to pelne, bez zadnych brakow jak to mialo miejsce na gram.pl.

Następnym razem z rana ustawie sie w kolejce pod empikiem zamiast zamawiac i dostawac w kawalkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dla mnie to skandal ze w media markcie mozna kupic wiedzmina z bestiariuszem za 80 zł! i to ze w empikach było po 20 sztuk edycji kolekcjonerskiej.. moglem nie zamawiac przez gram pl i mialbym juz pelna EK i zero problemow;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 18:23, zardzel napisał:

z ust mi to wyjąłeś... takie pytanie mi się zrodziło... czy te EK które są/były w Epikach
i MM to są z tej puli dla nas, czy dodatkowe... bo jeśli z tego co miało trafić do nas to oj,
będzie głośno...

No właśnie może się jeszcze okazać, że zamiast 3000 jest 30000 EK... To byłby kolejny minus dla CDP, kolejny na bardzo już długiej liście. Swoją drogą mnie ciekawi to, że CDP nie robie zupełnie *nic* by poprawić swoje notowania, w żaden sposób nie próbuje przekonać klientów, że takie wpadki się nie powtórzą. Fakt, ze miałoby to właściwie żadne znaczenie, jednak to co uratowało CDP w moich oczach w czerwcu po żenującym przedstawieniu jakimi był pre-order Wiedźmina, to właśnie oświadczenie z przeprosinami - teraz brak nawet tego. I to nie jest dobre... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Empiku w Warszawie gra była dostępna wczoraj (w czwartek). Nie wiem od której, ja kupiłem ~18. Zdziwiłem się, że ktoś sprzedaje wcześniej polską grę, na którą tyle czasu się oczekuje. W tym wypadku kary powinny być takie, jak w innych przypadkach (np. monstrualne za wcześniejsze sprzedanie Harrego Pottera), bo takie działania psują zamierzenia wydawcy. Wiedziałem, że gra ma wyjść w piątek i mnie to zaskoczyło. Przy grach był tabliczki z napisem: premiera 26.10... :/

Wersja Empikowa posiada wszystko co tu: http://www.gram.pl/upl/artykul/120071011134005.jpg, oprócz (1) i (3) i kosztuje 89.90.

A w internecie gra pojawiła się we wtorek i się zastanawiałem czy nie dziabnąć żeby sprawdzić jak to chodzi na moim sprzęcie zanim wywalę kasę na oryginał (demka nie ma :P) i poza tym szczerze mówiąc wolę grać w angielskojęzyczne wersje (szkoda że nie ma jej dostępnej w Polsce). Przemogłem się jednak i jest dobrze - polskie głosy nie brzmią komicznie, jak to się czasem zdarza. Podobnie zresztą jak polski narrator np. w Icewind Dale czy Baldur''s Gate. Akurat RPGi po polsku brzmią dobrze, tylko czytać wolę po angielsku, bo się uczę czegoś przy okazji grania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dzisiaj Wiedźminka za !uwaga! 79,99 w Edycji Specjalnej (brązowe opakowanie, fronty pudełek z płytami mają różne kolory) i dostałem Bestiariusz. Jak już mówiłem wyleczyłem się z pre-orderów i póki co wychodzę na swoje. Dla zainteresowanych kopii ES było jeszcze z 40 w Rzeszowskim Media Markcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh. słyszało się o takich praktykach dziś... no bywa. ale liczba imponująca, nawet jeśli nie wszystko zaraz pójdzie do klienteli ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może to było planowe zamieszanie ? w końcu duża reklama, dzisiaj przez pół dnia na RMF FM mówili o "Wiedźminie" jutro ja jadę po to cudo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tego wiedźmińskiego newsa, dla odmiany, sponsorowały literki: h, i, p, o, k, r, y, z, j, a. Panie Michale Kiciński. Z cały szacunkiem dla Pańskiej roboty, ale w średniowieczu szło się za to do piekła. Vide "Boska komedia" Dantego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to się w ogóle bardzo zdziwiłem jak zobaczyłem Wiedźmina w Empiku w czwartek. Nawet zapytałem panów z obsługi, którzy radośnie pudełka na półkach ustawiali czy to nie przypadkiem jutro (w piątek) jest premiera. A oni mi na to że zaczynają przedsprzedaż... Dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować