Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin - egzemplarze Edycji Kolekconerskiej ponownie w sklepie gram.pl

639 postów w tym temacie

Dnia 26.10.2007 o 21:14, Choinix napisał:

Tak, najlepiej zabij się, że zostało dorobionych dodatkowych 200 sztuk, z których pewna część
kwoty została przeznaczona na akcję charytatywną.
W końcu 200 dodatkowych sztuk to "prawie" tak, jakby wycofali słowo "limitowana" i dorabiali
cały czas dodatkowe tysiące sztuk sprzedając je normalnie w sklepach i wszędzie jak zwykłą
edycję.
Ehh... płakać to się chce, jak się takie coś czyta. Wścieklizny dostaniecie gdy 200 osób więcej
będzie również miało EK? :/

Płakać się chce, bo bronisz CDP.
EK miało byc 2999 sztuk i dlatego wszyscy się tak rzucili do sklepu gram.pl a pre-ordery. A co się okazuje?
Nie dość, że EK-owcy nie dostają w terminie całej EK, to jeszcze można sobie poszukać dziś w Empikach pełnej EK...
To jest czysta bezczelność :/
Poza tym, jak pewnie zauważyliście, MM sprzedaje do EP "limitowany" ("dostępny tylko w EK") Bestariusz.
Dlaczego MM ma lepsze wydanie, w dodatku z dodatkiem, który miał być tylko w EK...
Dodatkowo, nadal niektóre osoby nie otrzymały swoich przesyłek.
Ja otrzymałem swoją terminowo - jednak czuję się okłamany z tym artbookiem, i gdyby była taka możliwość, zażądałbym zwrotu pieniędzy. Bo w MM mam i taniej, i więcej...
Bardzo żałuję, że nie odesłałem swojej paczki, bo najchętniej bym to teraz zrobił :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie dodruku, jak widać CDP przede wszystkim umie składać obietnice (i nie chodzi tu tylko o ten dodruk). Gorzej gdy trzeba się z nich wywiązać. I to wszystko dla dobra graczy... whatever :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 21:22, Dark Demon napisał:

Bardzo dobrze! Jak dla mnie to mogą doprodukować nawet 7000 egzemplarzy, jeśli część pieniędzy
miałaby pójść na szczytny cel. Nikomu z Was, tym, którzy protestują, przecież nie ubędzie,
a można jeszcze komuś pomóc. Duży plus dla CDP. :)


Jak nie ubędzie? im więcej egzemplarzy tym mniejsza wartość kolekcjonerska takiego wydawnictwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 21:16, strajker napisał:

W czerwcu br. było tak: wchodziłeś do "moje zamówienie" i tam była opcja wyboru koszuliki,
przy danych dot. zam. EK "Wiedźmina"

Może tak samo masz i Ty teraz zamawiając EK "Wiedźmina"?


Na karcie zamówień nie ma żadnej opcji wyboru koszulki, nie ma jej nigdzie. Sprawdzałem trzy razy...
Będę musiał się skontaktować z CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, myślałem, że CD Projekt to poważna firma, a tutaj patrzę, że sobie po prostu jaja robią!!!

Nie mam nic przeciwko akcji charytatywnej - trzeba ludziom pomagać i gdyby to było mozliwe to bym sie chetnie zgodził żeby z tego co zapąłciłem też 200 zł oddali, ale popatrzcie tylko! Co to jest 200 x 30?! Marne 6000 zł, firma która moze sobie pozwolić (pomimo kredytów) na zainwestowanie 20 mln złotych w produkcję gry, łaskawie oddaje na pomoc ludziom pokrzywdzonym przez los ledwie 6000 zł!!! Przyznaję, ze każda kwota sie liczy, ale taką pomocą to sie nie ma nawet co chwalić! Rozumiem gdyby to było 30 zł x 3200 = 96000, ale coś takiego to tylko chamski chwyt reklamowy i tani sposób aby trafić do ludzi.

Było 2999 egzempalrzy, jest 3200, a będzie ile? 9999???
Nie wspomnę juz o tym, że nikt nawet nie raczył nas poinformować kiedy otrzymamy należne "gratisy" do EK.
Rozumiem, że to był pewnie jakis chwyt przeciwko tym wszystkim co nakupili po 20 egzemplarzy i i sprzedaja je teraz po 500 zł od sztuki, ale Szanowni Państwo PROSZĘ WAS!
Rozumiem, że liczy się profit, ale wszystko ma swoje granice, przede wszystkim etyczne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Być może to pytanie już padło, jeśli tak to wybaczcie ale widocznie przegapiłem.
Czy wysyłka będzie już kompletnych EK czy też w ratach? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już mam swoją kopię i czekam tylko na dodatki, ale to bardzo dobrze ze strony CDP, że ogłosił pojawienie się niewysłanych egzemplarzy w ofercie sklepu. Bardzo chciałbym także pogratulować gestu, który uczyniliście z związku z przeznaczeniem części pieniędzy na szczytny cel. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie aż tak nie boli fakt, że dodrukowali EK, chociaż zgadzam się że to troche nie fair biorąc pod uwagę, że tych 2999 osób mialo być "szczęśliwcami" którzy się zalapali.
Bardziej mnie boli to, że jestem jednym z tych "szczęśliwców" ale jakoś nie widze mojego Wiedźmina na swoim biurku - prościej mówiąc JESZCZE NIE DOSZEDŁ :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ojoj, widzę, że Wiedźmin to sukces CDP Red, bo CDP jak widzę sporo straci w oczach graczy. Przynajmniej tak wnioskuję z Waszych komentarzy, bo gdybym zamówił EK to poczułbym się po prostu oszukany. I to już nie tymi nieszczęsnymi opóźnieniami, ale właśnie dodatkowymi egzemplarzami EK.

PS.
Nie macie wrażenia, że cała akcja charytatywna (jakkolwiek bardzo miły gest, brawo!) nie jest czymś w rodzaju przykrywki dla słabej ogólnej organizacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiele osob wyraza swoje niezadowolenie i deklaruje, iz wiecej juz nie zamowi na gram.pl, ale prawda jest taka ze CDP ma to w dupie tak dlugo jak kupujesz produkty przez nich wydawane niewazne w jakim miejscu.. Zyski ze sprzedazy przez internet niz droga "empikowa" sa naprawde niewielkie i Dystrubytorowi zwisa czy ty kupisz tego Wiedzmina na zlosc w MM niz na gram.pl bo oni i tak na Tobie zarobia.. Wiec prosze nie pisac jak to sie zawiedliscie na nich i wiecej nic juz na gram.pl nie kupicie bo i tak beda z Was czerpac dalej zyski.. Jedynym wyjsciem jest zaprzestanie kupowania jakichkolwiek gier wydawnictwa CDP..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BESTIARIUSZ ma tylko 108 stron. Gdyby ktoś od Edycji kolekcjonerskiej miał mało powodów do bluzgania na CDP mogę powiedzieć, że mam "czyjś" BESTIARIUSZ dostałem go razem z grą za 80zł!. Nie piszę tego, żeby się z wami droczyć, wręcz przeciwnie łącze się z wami w niezadowoleniu. Wydaje mi się, że miarka się przebrała to już nie pierwsza wpadka/chamstwo ze strony CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

27 aukcji z EK jest wystawionych na allegro i spore kwoty co nie którzy oferują, można się wk..........

część jest sztucznie podbijanych, jedna osoba kilka kont - sprawdzone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh.. teraz powiedza ze sa fajni bo przeznacza 6k pln na cele charytatywne. a CDP jak sie pograzal tak sie pograzal.
podsumowujac:
-klopoty z zamowieniem
-brak wysylki calosci EK
-mozna kupic zwykla edycje z bestiariuszem za 80 pln
-ek mozna bylo spokojnie nabyc w empiku i nie w paru egzemplarzach a w parunastu
i teraz wytlumacza sie jedna akcja marketingowo-charytatywna...
zal dupe sciska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to pewnie znów się szybko rozejdzie (dziwi mnie, że jeszcze jest) bo przecież kupić tu za 200, a potem opchnąć na allegro za ok. 300 zł to czysty interes... Swoją drogą, niektórzy nieźle się - za przeproszeniem - sfrajerzyli, kupując na aukcji za np. 400, kiedy teraz znowu jest dostępna. A aukcje w stylu "kup teraz" za 450 zł (!), uważam za szczyt bezczelności... Gdyby nie fakt, że nie lubię oszukiwać ludzi, sam bym tak zrobił z moją EK ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.10.2007 o 21:25, Der Meister napisał:


Jak nie ubędzie? im więcej egzemplarzy tym mniejsza wartość kolekcjonerska takiego wydawnictwa...


Czy to naprawdę jest AŻ TAK WAŻNE??? Bez przesady... :/ Te 200 egzemplarzy niczego nie zmieni... Nawet, jeśli byłoby ich 4000 to nadal jest LIMITOWANA. Dla mnie, ta edycja wcale nie musi być limitowana. Kto chciałby edycję rozszerzoną - kupiłby taką, a kto zwykłą - ten kupiłby EP. I po sprawie. Niemniej jednak, bardzo podoba mi się gest CDP, mimo iż faktycznie wygląda na taki lekki chwyt marketingowy. Cel jest szczytny i nic tego nie może podważyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować