Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Opóźnienia dostaw Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina

3316 postów w tym temacie

Dnia 30.10.2007 o 19:49, Taschon napisał:

O, fajnie, że jest zniżka.

Ciekawe, kiedy będzie ten news z gratyfikacją...



no przeciez to jest wlasnie ta gratyfikacja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaja se totalne robia zupełnie jak u mnie w pracy,a ta zniżka to żadna gratyfikacja bo itak trzeba kasę wydać.Jak by to obowiozywało w całym sklepie to co innego, a tak to żenada jak zwykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 19:45, BioZ napisał:

Choćby dla przykładu betatesty gier. Każdy se myśli ooo ja bym se potestował, bo grać i kasę
za to mieć to czysty zysk, ale jak poszedłby do testów, gdzie musi 8 godzin dziennie grać na
określone sposoby i jeszcze z tego tworzyć raporty, odechciałoby mu się. Dlatego proponuję
stoicyzm;].


Mnie to tłumaczysz ??? hehehehehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 19:46, lisek93 napisał:

ej ;D ten gramsajt relaxuje normalnie ;D ...
ok ciii... .skupiam się nad wyglądem stronki ;D


Widzę widzę jak to dodajesz coraz to nowsze elementy;-) symulator budowania gramsajta;P

Dnia 30.10.2007 o 19:46, lisek93 napisał:

a newsa dalej ani widu ani slychu ;P ...


No jak przecież jest;-) Nie wiadomo czy to ta gratyfikacja, ale chyba na to się zanosi;P Czyli trochę lipnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 19:42, Hern napisał:

Zastanawiam się, czego oni się uczą tak naprawdę ... jak jeszcze skuteczniej mamić klienta,
czy jak ?


Cytuję sam siebie, bo ... okazałem się prorokiem ;-)

Ta gratyfikacja to czysta kpina.
CDP w ramach przeprosin i gratyfikacji łaskawie pozwala mi wydać trochę pieniędzy...
Brak słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 19:03, axe1971 napisał:

Fakt pierwszy: logistycznie CDP nie poradziło sobie z EK
Fakt drugi: zachowanie CDP w dniu premiery (a właściwie juz w dniu przedpremiery ;p w niektórych
sieciach...) oraz weekend to totalny brak jakiegokolwiek planu B oraz (a może przede wszystkim)
próba zatuszowania własnych błędów

Tak, nadal to robią nadal spiskują, rozumiem, że można debatować, ale już za długi czas, to robi się wysoce podejrzane i źle odbierane.

Dnia 30.10.2007 o 19:03, axe1971 napisał:

Fakt trzeci: od poniedziałku do siedziby CDP wróciła organizacja (dyktator jakiś pewno musiał
się znaleźć :), rozum (najgorsza prawda lepsza niż najpiękniejsze kłamstwo) i wola walki (o
klienta:)

Ale chyba znów wracają do starych metod ukryć się i wołać "nikogo nie ma w domu", problemu nie ma.

Dnia 30.10.2007 o 19:03, axe1971 napisał:

Fakt czwarty: Nie do przecenienia codzienna, kilkunastogodzinna obecnośc na forum wielu niebieskich
(wwszystkim dziękuję za prywatny czas nam poświęcony) spokojnie próbujących wszystko, wszystkim
wyjasniać (Sol - mistrzostwo świata w studzeniu atmosfery i tonowaniu nastrojów - serio! :)

To powinno być rutyną.

Dnia 30.10.2007 o 19:03, axe1971 napisał:

Fakt piąty: Ciężka harówka wszystkich CDP-owców w imię odzyskania dobrego imienia i zaufania
graczy (współczuje i jednocześnie podziwiam Panie z BOK-u :)

Chyba dniem dzisiejszym cofli się do początku, a może i bardziej wstecz, brak uzasadnień, znów zwlekanie z info z obawy o reakcje!

Dnia 30.10.2007 o 19:03, axe1971 napisał:

U mnie macie rozgrzeszenie ;)

U mnie nie, embargo będzie wznowione na cały asortyment wydawany w Polsce przez CDP, dałem szansę z Wiedźmińskim EK,oby gratyfikacja (najlepiej [kufel/torba płócienna] i smycz) była zadowalająca, tylko to zmieni moją decyzję, tyle nowych tytułów przeszło koło mnie przez czas embarga, że nie jestem w cale tym poruszony, konkurencji tytułów też jeszcze dużo do kupienia a te co bym kupił to pewno kiedyś kupię... jak wejdą do czasopism, zmienią wydawcę i to znacznie poniżej cen premierowych - ja zawsze i tak zyskam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 17:16, NiKiTa7 napisał:

Bardzo przepraszamy za opóźnienie, informacja o rekompensacie pojawi się najpóźniej o 18:00


Ja chcialem tylko powiedziec, ze jest godzina na moim zegarku 19:55... a info za Chiny Ludowe nie moge znalezc, no chyba, ze zle szukam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą, bardzo ciekawe, że niusa liczącego jakieś 500 znaków gramowa redakcyja produkowała przez trzy godzinki. No no, ktoś powinien sobie chyba "mistrza klawiatury" zaserwować... Bo przecież założenia tej wspaniałej pseudo-rekompensaty opracowaliście już dużo wcześniej, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 19:54, Taschon napisał:

@ Tass, ufuk
Np pewnie, że CDP uważa to za gratyfikację.
Ale imo to jest... ech, brak mi słów...


no zgadzam sie, troszke lipa, bo tbh nic ciekawego (naprawde ciekawego) w tym sklepiku nie ma...no bo co, figurke mam sobie kupic - zeby mnie żona z ta figurka za drzwi wystawila? Zebym choc dzieci mial...
Fajnie by bylo dostac znizke na powiedzmy 1-2 gry, no ale nic to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 19:48, bakubartek napisał:

http://www.gram.pl/news_9Q7qH,8_Znizka_w_wiedzminskim_sklepiku_dla_pre_orderowcow_Wiedzmina.html
tylko to ? mam nadzieje ze jeszcze przynajmiej jeden news w tej sprawie sie pojawi... i na
o czekalismy do 19:45 ? ;p znizka pewnie jednorazowa

czyli zeby gratyfikacje dostac od was trzeba cos do was kupic specow od marketingow macie dobrych
nie ma bata ;p

Hahaha, nie próbujcie mnie rozśmieszyć, jak to ma być gratyfikacja.... hahaha jeszcze mam dopłacić. Ktoś tu nadal jest nie poważny i nie rozumie powagi sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z zamawiających EK ma w swoich zamówieniach nową pozycję z dodatkami EK i wpisem w statusie "wysyłka Twojego zamówienia została wstrzymana"?
Że co k***a, jeszcze nie wysłali a już wstrzymali?:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 19:54, Taschon napisał:

Ale imo to jest... ech, brak mi słów...


Już znalazłem kilka:
Kpina, żenada, żałość, bezczelność, szyderstwo, tupet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 19:47, PioMrex napisał:

> kalendarzowo co najwyżej - w znaczeniu już po 1 listopada. Kolejność wysyłek nie jest
zgodna
> z numeracją tzn nie jest od numeru 1 do X.
I nic się nie uczycie,
1)miała być pełna prawda, a nie częściowa, nawet ta najgorsza (no to w sumie pomału wychodzi,
pięknie miało być dziś wieczór a jest po 1 XI, na dal informacje są zbyt częściowe!),


Wyraźnie zostało napisane, wysyłka odbywa się partiami i nie wszystkie przesyłki zostaną nadane
w dniu dzisiejszym.

Dnia 30.10.2007 o 19:47, PioMrex napisał:

2)miało być informowanie na czas i...


w znaczeniu?

Dnia 30.10.2007 o 19:47, PioMrex napisał:


3)nie może być to za często informacja "wie ktoś inny, ale go nie ma teraz", "naradzamy się",
itp.


Dnia 30.10.2007 o 19:47, PioMrex napisał:

4)info podałeś, na odczep bo atmosfera gęstniała wokół GRATYFIKACJI, i skutecznie obróciłeś
temat w dyskusje nad terminami wysyłki - ponownie radzę nie stosować manipulacji na kliencie,
jak Wy chcecie cokolwiek poprawić w relacjach z klientami jak wszystko szyte jest tak grubymi
nićmi?!


w tym przypadku mamy chyba na myśli dwa zupełnie oddzielne tematy, w tym jeden dotyczący realnych terminów wysyłki, drugi natomiast oczekiwań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 20:00, Xardas87 napisał:

Status Twojego zamówienia: wysyłka Twojego zamówienia została wstrzymana
Data złożenia: Wt, 30.10.2007 o godz. 12:02 Wie ktos co to może znaczyć

Tak, znaczy to, że wszystko jest w porządku.


Ludzi, a może jednak wstrzymajcie się jeszcze trochę z opluwaniem? Przynajmniej do czasu, aż ktoś oficjalnie powie, że to jest ta gratyfikacja, bo jak na razie niczego takiego nie widzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować