Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Opóźnienia dostaw Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina

3316 postów w tym temacie

Dnia 31.10.2007 o 14:31, konki69 napisał:

no to nieżle 2 przesyłki na dzień, w najgorszym wypadku dostanę za 3 lata

Razem z dodatkiem do jedynki i Wiedźminem 2 ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 14:37, Paladynka napisał:

> no to nieżle 2 przesyłki na dzień, w najgorszym wypadku dostanę za 3 lata
Razem z dodatkiem do jedynki i Wiedźminem 2 ;P


tak sie wlasnie zastanawiam czy ktos bedzie chcial kupic EK Wiedźmina 2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 14:39, konki69 napisał:

> > no to nieżle 2 przesyłki na dzień, w najgorszym wypadku dostanę za 3 lata
> Razem z dodatkiem do jedynki i Wiedźminem 2 ;P

tak sie wlasnie zastanawiam czy ktos bedzie chcial kupic EK Wiedźmina 2 :)


I owszem na pewno tak z tym ze nie w sklepie gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 14:39, konki69 napisał:

tak sie wlasnie zastanawiam czy ktos bedzie chcial kupic EK Wiedźmina 2 :)


Oczywiście. Ja chętnie kupię EK Wiedźmina 2 i z pewnością na gram.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 14:06, Mychaa napisał:

Tak sobie myślę że lepiej nie poganiajmy. Jak ma dojść to i tak dojdzie po co nerwy sobie psuć?
A jak mają to zrobić szybko i byle jak to ja już wolę poczekać te parę dni dłużej i żeby było
wkońcu wszystko jak należy.

ponawiam pytanie! (chyba już 4 raz) Dlaczego mam w zamówieniach tylko jedną paczkę z dodatkami
do EK? Zamawiałem 2 a mam tylko jedną
.
Będę ponawiał to pytanie, dopóki nie uzyskam odpowiedzi i nie dowiem się co mam dalej robić...


W celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji bardzo proszę o kontakt z DOK pod nr tel. 022/ 519 69 69

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 14:39, konki69 napisał:

tak sie wlasnie zastanawiam czy ktos bedzie chcial kupic EK Wiedźmina 2 :)


Ja chociażby ;) Nadużyto mojego zaufania, ale wypadki się zdarzają wszędzie... I choć jestem zły, bo dostanę resztę elementów w następnym tygodniu (jeśli nie później), to muszę dać kolejną szansę. Nikt specjalnie nie nawalił (chyba, że w szeregach CDP był sabotażysta ;)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 14:47, Mistic napisał:

> tak sie wlasnie zastanawiam czy ktos bedzie chcial kupic EK Wiedźmina 2 :)

Oczywiście. Ja chętnie kupię EK Wiedźmina 2 i z pewnością na gram.pl.


skad wiesz że jeszcze wtedy będzie istnieć gram.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 14:52, Morpheus83 napisał:

NIkita znów odpowiedziala bardzo dokładnie... dziwne ze w DOK nic nie wiedza co z paczkami...
:)


Hej,

Morpehusie83, Nikita odpowiedziała Ci bardzo dokładnie. Prosimy w sprawach indywidualnych o kontak z Działem Obsługi Klienta, ponieważ kwestie problemów indywidualnych nie powinny być rozpatrywane na forum publicznym.

Za chwilkę podepniemy posta z dokładnymi danymi kontaktowymi do nas, tak, aby każdy Klient, który ma pytanie o swoje zamówienie mógł łatwo skontaktować się Martą Skwarską i Justyną Hryć z Działu Obsługi Klienta.

Pozdrawiam,

Justyna Milewska

PS: Apeluję także w tym miejscu o zachowanie porządku na forum. Przypięty wątek (wątki) są miejscem gdzie można spokojnie rozmawiać o problemach z wysyłką Wiedźmina. Natomiast posty w pozostałych wątkach powinny być zgodne z tematem wątku. Dzięki z góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W przypadku problemów i niejasności z wysyłką gry lub elementów EK prosimy kontaktować się
bezpośrednio z nami - to jest najszybsza droga uzyskania informacji dotyczących indywidualnych zamówień.

Na Wasze pytanie w Dziale Obsługi Klienta odpowiadają:

22 519 69 68 - Marta Skwarska

22 519 69 65 - Justyna Hryć

22 519 69 56 - Patrycja Zdziech

Inne sposoby kontaktu to:

formularz: http://www.gram.pl/kontakt_formularz.asp (z potwierdzeniem otrzymania wiadomości)
adresy mailowe: zamowienia@gram.pl i dok@gram.pl

pozdrawiam,
Jarek Orzeszek
gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To już przekracza ludzkie pojęcie xD, rozumiem tekst w stylu, przepraszamy, resztę dostaniesz za 10 dni, ok, mam dokładną datę mogę poczekać, a nie przekładamy 7 razy, 5 wpad i nadal nie wiadomo kiedy dostane resztę bo każda informacja się nie sprawdza ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie no lol jeszcze jeden taki dzien jak dzisiaj to mnie trafi :P nie dość że w 4 księgarniach nie było książki która chciałem readnąć przez weekend to teraz jeszcze sie dowiaduje ze dalej nie wysłano mi rzeczy z EK... zastanawia mnie jedno, skoro dało się wysłać niemal wszystkie EK żeby doszły przed/do last piątku to czemu do cholery nie można było wysłać wszystkich paczek z rzeczami z EK ??? jak tak dalej pójdzie to CDP zapali jutro świeczke na moim nagrobku... albo wkurrrzeni gracze na mogile CDP :P normalnie kpina, żenada i n/c ... a może po prostu brak mocnej konkurencji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy zostanie wysłana EK Wiedźmina zamówiona w piątek o 20.20? Ciągle pisze, że zostanie wysłana za 1-5 dni. OD piątku. Dziś mija 5 dzień. Więc jak to? Na e-mila dostałem wiadomość, że wciąż nie jest dostępny etc. Więc pytam się kiedy??? Czy pracujecie w ten piątek? A Masterlink? A w sobotę? Mam przesyłkę kurierską. KIEDY DOSTANĘ GRĘ???
PS
Proszę o odpowiedź tylko osoby które się znają i wiedzą. Nie interesują mnie posy typu: Cierpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 14:07, bakubartek napisał:

(...)
mozesz podsumowac ek napisz mi jakie elementy posiadasz ;]


Elementy jakie posiadam w EK to: Artbook, Bestiariusz, medalion/breloczek, gra karciana, mapa dwustronna, naklejka, plakat, no i jeszcze to co jest w podstawowej wersji... i to chyba wszystko. :P Aha jeszcze koszulka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować