Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Opóźnienia dostaw Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina

3316 postów w tym temacie

Ja w piątek byłem zrezygnowany bo kurier rano zabrał przesyłke z magazynu i niestety nie dotarł do mnie. W sobote zadzwoniłem, żeby w poniedzialek dowiózł do firmy, a nie do domu. A tu nagle dzisiaj dotarła przesyłka (o dziwo w niedziele), kurier powiedział - będą musieli zapłacić podwójnie.
Wszystko jest, wszystko w dobrym stanie - oczywiscie bez plakatu i naklejki.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2007 o 13:12, Arthas3 napisał:

U mnie tez nadal wstrzymana... jesli nie dojdze w tym tygodni to chyba zwrot kasy...


ja tez zażądam zwrot pieniędzy jak do czwartku niedostane paczki z EK bo to juz sie robi niezbyt miłe...

edit:
Arthas3 też mam wstrzymaną paczke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2007 o 13:12, Arthas3 napisał:

U mnie tez nadal wstrzymana... jesli nie dojdze w tym tygodni to chyba zwrot kasy...

To samo mogę powiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciągle wstrzymana... Jeżeli do końca tego tygodnia nie dojdzie to również chcę zwrot pieniędzy. Mogę się też założyć,że CDP się wycwani i nie wyśle nam tych kuponów 100PLN ,bo przecież anulowaliśmy zamówienię. No cóż , trza czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2007 o 13:26, Tass napisał:

Jedno i ostatnie pytanie (w sumie i tak nie odpowiadacie) - czy macie zamiar w ogóle wysłać
moją EK ? Nadal mam status "wstrzymana"


Mi tam sie zdaje ze do tego temaru nie zaglada juz nikt oprocz osob z wstrzymana wysylka dodatkow do EK...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2007 o 18:12, MagdaMyszka napisał:

Wysłane, no nareszcie, tylko co mi po tym teraz?

Nosz w piz... niedługo spośród niewysłanych paczek ostanie się tylko moja. Ktoś jeszcze ma wstrzymane?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzis dostalem odp. na mojego dość ostrego maila... niestety trzeba czekac jak wiadomo nasza cierpliwosc sie konczy ale cuz... oto jego część:
"...Dodatki do Edycji Kolekcjonerskiej została wyprodukowana z błędem. W związku z tym proces produkcji został wznowiony – niemniej spowoduje to dodatkowe opóźnienie..."

:| nie mam pytań tyle czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm to niby dziś gram.pl dostało dodatki. Wielka szkoda że nie podzielili sięz nami tą informacją. NO ale po co, w koncu jesteśmy tylko klientami którzy czekają już ponad 3 tygodnie na produkt, za który już zapłacili. No ale co z tego ? <ironia mode off>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.11.2007 o 18:21, Ballackinho napisał:

Nosz w piz... niedługo spośród niewysłanych paczek ostanie się tylko moja. Ktoś jeszcze ma
wstrzymane?...



Ja także jestem tym "szczęśliwcem" , moja nadal wstrzymana. Naprawdę szkoda słów ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ehhh u mnie rowniez widnieje jakze znienawidzony juz napis "wstrzymana"...
musimy byc cierpliwi... o ile Wam chodz troche tej cierpliowsci zostalo, bo mi niebardzo...
a jak i cierpliwosc nie wystarczy to moze sie umowimy na maly marsz z pochodniamy? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

spoks zbiórka w Warszawie na ul. Jagiellońskiej 74,bierzemy sikierki,toporki,miecze :D wszystko (oczywiście to żart) ;) :DDD

p.s.
Kusza i inne rzeczy także mile widziane bo trzeba postrzelać do ludzi z salamandry bo w końcu trzeba odzyskać utracony ładunek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uch...Lukłem z ciekawości do tego topicu, i co widzę? Ludzie jeszcze czekają ;(

Współczuję i liczę, żę i wy w końcu dostaniecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2007 o 18:53, Tass napisał:


> Nosz w piz... niedługo spośród niewysłanych paczek ostanie się tylko moja. Ktoś jeszcze
ma
> wstrzymane?...


Ja także jestem tym "szczęśliwcem" , moja nadal wstrzymana. Naprawdę szkoda słów ...


To i ja się do tych szczęśliwców zaliczam ;(
Nie, no poprostu super....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mija miesiąc od czasu, kiedy otrzymałem EP Wiedźmina wraz z koszulką, a wysyłka moich dodatków nadal jest wstrzymana. To jest zakrawa o pomstę do nieba... Zrozumiałbym, gdyby poślizg w wysyłce był kilkudniowy, rozumiem problemy z produkcją, rozumiem nierzetelność podwykonawców... Ale nie rozumiem miesięcznego opóźnienia w wysyłce. Jutro raz jeszcze zadzwonię do DOKu i zacytuję obietnice pana Orzeszka, jakie składał w mailu nadesłanym na kilka dni przed premierą, jak i słowa pana Kicińskiego, który zapewniał, że wszyscy otrzymają dodatki do wtorku... zeszłego tygodnia. I nie będzie mnie już stać na wyrozumiałość. Starałem się podchodzić do sprawy z dystansem, ale obecna sytuacja skłania mnie do bardziej doraźnych interwencji. Jest mi bardzo przykro, nie tylko jako klientowi, lecz też jako zwykłemu człowiekowi, gdy ktoś łamie składane wcześniej obietnice. Mam nadzieję, że już nigdy nie dane mi będzie doświadczać takich sytuacji na własnej skórze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować