Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Opóźnienia dostaw Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina

3316 postów w tym temacie

Dnia 15.11.2007 o 15:16, Bumber napisał:

Dokładnie tak... Porażka na całej linii.


Teraz mnie ciekawi coś innego.. Otóż dostałem maila z kodem na zniżkę w sklepie na wiedźmińskie gadżety, ale moje drugie 50% EK jest nadal wstrzymane. Myślałem że takie coś będzie jak dojdzie paczka, a tym czasem mogę kupować gadżety choć nawet Ek całego nie mam. Ech..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 16:47, bakubartek napisał:

(...)
ja tak jak ty ek nie widzialem na oczy ale kody znizkowe mam dwa ;] ale teraz to juz mi nic
nie wynagordzi straconego czasu oczekiwania

Zobacz czy pierwszy kod to też kod czy jakieś słowo z dodatkami. Ja przy czytaniu drugiego poznałem różnicę:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja w koncu doszla. Oczywiscie bez plakatu czy naklejki, ale to juz szczegol. Wszystko nawet ladnie sie prezentuje, 4 tygodnie temu pewnie bym skakal z radosci, teraz jakos juz mi sie nie chce. Pudlo tylko troche zmiazdzone z jednej strony, kart mam 55, wiec chyba powinienem sie cieszyc. Inni mieli gorzej...
Niemniej jednak ogromny niesmak z postawy CDP pozostaje i niewiele chyba jest w stanie ta sytuacje zmienic (na lepsze).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 17:04, Strider napisał:

Pudlo tylko troche zmiazdzone z jednej strony

heh, ciekawe czy to wina przewoźnika, czy CDP nie umie pakować paczek, a może już takie zniszczone pudełka CDP dostaje od firmy która to wszystko produkuje?

@Boskii
Współczuję, nie dość, że tyle czekania to jeszcze DPD zgubiło paczkę .....
Dzwoń do CDP niech przygotują ci kolejne EK.

PS.
DPD do wora a wór o mur :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 16:07, Boskii napisał:

Super - okazało się, że zgubili moją paczkę.
No to co mam robić? Do CDP Dzwonić, że przesyłka nie dotarła?


Tak, jak najszybciej.
DPD to jednak beznadzieja. Zgubili, jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czytam tak wasze posty i doszedlem do wniosku ze mialem szczescie... EK dostalem 6 listopada w stanie idealnym. z plakatem (tez w stanie idealnym) i nalepką. Kurier umowil sie przez telefon - przyszedl i obylo sie bez dodatkowego czekania. Piekne wydanie:) ale chyba najwiekszą frajde to mi sprawila mapa i breloczek. a no artbook tez swietny. Oby nigdy wiecej takich wpadek, szkoda ze tak wyszło, lepiej byłoby jakby CDP wstrzymał sie z premierą jeszcze z miesiąc (o ile bylo to mozliwe). Ale gdyby nie te cale zamieszanie nie byloby bonu 50% w wiedzminskim sklepie i tych 100zl... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 16:19, Stwór napisał:

Teraz mnie ciekawi coś innego.. /.../

To się nazywa cyrk, nie? Dziękują za zakup EK, choć posiadam jedynie jej połowę i to właśnie z winy CDP. Nie wiem, czy to była zamierzona drwina, nawet nie chcę się nad tym zastanawiać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, nadal nie mam swoich dodatków. Na dodatek maile od gram pl zaczęły przychodzićna mój stary adres e mail chociaż zmieniłem to w ustawieniach już pół roku temu a od miesiąca przychodzi na stary.W dodatku nie wiadomo na jakie produkty jest zniżka 50%. Eh ręce o(d)padają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodatki do gry, która produkowana była z sześć lat nie są jeszcze gotowe na trzy tygodnie po jej premierze. Absurdalność całej tej sytuacji dobija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2007 o 22:14, Outlander-pro napisał:

Haha lool, nadal wysyłka wstrzymana. A teraz weekend czyli Masterlink nie pracuje. Ciekawe
jak długo będę musiał czekać. Kto jeszcze czeka na paczkę ?

Niestety u mnie dalej komunikat że wystąpił problem z zamówieniem, więc nie jesteś sam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie usprawiedliwiam CDP, jednak chyba faktycznie coś zawaliło niekoniecznie po ich stronie... Niemniej jednak, taka sytuacja NIE MA PRAWA istnieć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wy nie jesteście sami. -.- BTW: Wchodzę na swoje konto, spoglądam na zarejestrowaną EK Wiedźmina i widniejący obok niej obrazek z napisem "Pudełko w przygotowaniu". Cóż za ironia losu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam już siły. Dalej mam wystąpił problem. W tym roku już chyba nie ma szans na dostawę dodatków.
Chyba poproszę o zwrot pieniędzy za EK, bo właściwie już mi nie jest potrzebna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować