Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Opóźnienia dostaw Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina

3316 postów w tym temacie

Dnia 23.11.2007 o 15:33, gpodoba napisał:

moja juz w krk widza po statusie :) kurde niech Bóg moja paczke błogosławi :)


Jeśli tak to radze z miejsca zadzwonić do DPD Kraków bo w innym wypadku możesz czekać na wysłanie tak długo jak ja to jest tydzień. Dłużej nie wytrzymałem i zadzwoniłem i paczuszka dotarła jeszcze tego samego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wysyłki są raczej w kolejności jak szybko dotarła do CDP kaska za odebrane przez nas gry. Kumpel z numerem 2475 juz ma od 2 tyg praktycznie swoje dodatki. Ja mam nr 1408 (btw. właśnie zauważyłem że jak nr pokoju z filmu :D) i nadal czekam. Wow dostałem także maila z BOK-u szkoda że po jakiś 12-15 dniach od wysłania zapytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2007 o 16:29, natanadler napisał:

Wysyłki są raczej w kolejności jak szybko dotarła do CDP kaska za odebrane przez nas gry. Kumpel
z numerem 2475 juz ma od 2 tyg praktycznie swoje dodatki. Ja mam nr 1408 (btw. właśnie zauważyłem
że jak nr pokoju z filmu :D) i nadal czekam. Wow dostałem także maila z BOK-u szkoda że po
jakiś 12-15 dniach od wysłania zapytania.


Nie przerażaj mnie ;) ja mam 748 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, otrzymałem odpowiedź z DOK... Treść jej pozostawię Waszej ,drodzy gramowicze, ocenie...

Witam,

Dziękujemy za kontakt z Działem Obsługi Klienta Gram.pl.

Niestety otrzymaliśmy od produkcji informację, że nie otrzymamy wszystkich elementów z powodu problemów technicznych. Na obecną chwilę nie uzyskaliśmy konkretnej informacji kiedy moglibyśmy się spodziewać ostatniej dostawy.

Jeżeli uzyskamy jakiekolwiek informacje poinformujemy Pana o tym drogą mailową.

Bardzo przepraszamy za opóźnienia.


Zapraszamy ponownie do odwiedzenia www.gram.pl/sklep i kontaktu z nami.

Pozdrawiam

Patrycja Zdziech


Ja już w ogóle nie mam pytań... Żenada, skandal i tragedia... Piszę do UOKiK, niech się wezmą za nasze "drogie" CDP, bo cierpliwość mi się wyczerpała... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2007 o 18:19, gpodoba napisał:

Po bardzo dlugim oczekiwaniu dostałem moje EK w stanie idealnym ! Szczegóły na moim GS (zdjecia)

I też nie dostałeś naklejki.:) Ale walić naklejkę. Mam EK i to się liczy. Do tego w stanie prawie idealnym - kilka drobnych rysek na pudle. Teraz czekam na bon, kupuje Girsy i koncze kariere z gram.pl... Sic. Jeszcze NWN2: Maska Zdrajcy jest zamówiona. Mam nadzieję, że wyrobią się z pudełkami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2007 o 21:40, Ballackinho napisał:

> Po bardzo dlugim oczekiwaniu dostałem moje EK w stanie idealnym ! Szczegóły na moim
GS (zdjecia)

I też nie dostałeś naklejki.:) Ale walić naklejkę. Mam EK i to się liczy. Do tego w stanie
prawie idealnym - kilka drobnych rysek na pudle. Teraz czekam na bon, kupuje Girsy i koncze
kariere z gram.pl... Sic. Jeszcze NWN2: Maska Zdrajcy jest zamówiona. Mam nadzieję, że wyrobią
się z pudełkami...


Teraz tylko czekanie na obiecany bon 100zł za stracone nerwy i czas
Ciekaw jestem kiedy w koncu dostaniemy, wie kots więcej coś na ten temat bo jak wiadomo niebiescy milczą a jeszcze GOW/UT3 lub Orange Box by sie przydał w mojej kolekcji.
A co do dalszych zamawien poprzez gram.pl to ja dziekuje nie skorzystam szkoda nerwow lepiej isc do sklepui poczekac te pare dni do premiery itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie: ma ktoś jeszcze "wystąpił problem podczas realizacji Twojego zamówienia, prosimy o kontakt z działem obsługi klienta" czy jestem ostatni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2007 o 09:05, Solmath napisał:

Pytanie: ma ktoś jeszcze "wystąpił problem podczas realizacji Twojego zamówienia, prosimy o
kontakt z działem obsługi klienta" czy jestem ostatni?

Mogę Cię zapewnić, że nie jesteś ostatnim, który nie otrzymał jeszcze dodatków EK.

Zapewne jest jeszcze kilka osób, które mają taki sam komunikat jak Ty. Większość jednak ma po prostu wstrzymaną wysyłkę. W oby przypadkach skutek jest ten sam, więc nad samą treścią komunikatu nie ma się co rozwodzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Liczę ,że status wysyłki się zmieni po weekendzie(chyba sam siebię chcę oszukać).

A w sprawie bonów też na razie cicho.Zapewne wyślą je ,gdy reszta otrzyma dodatki.Czyli nieprędko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie tow szystko jest jedną wielką parodią sklepu. Kiedyś uważałem CDP za wzorowy sklep co zawsze będę powtarzać, ale przez niesamowicie długi splot wybitnie amatorskich, nieprofesjonalnych posunięć stracili cały mój szacunek. Teraz są dobrym anty-wzorem sklepu.
A co do bonu, to też jest śmiechu warte: potrafią obsunąć nawet termin rekompensaty za obsów w premierze gry - ROTFL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 12:14, Vermintide napisał:

Liczę ,że status wysyłki się zmieni po weekendzie(chyba sam siebię chcę oszukać).

A w sprawie bonów też na razie cicho.Zapewne wyślą je ,gdy reszta otrzyma dodatki.Czyli nieprędko
:)


Mam nadzieje ze w tym tygodniu moje dodatki juz zostana wyslane -.- to juz jest ostatnia partia wiec pewnie i oni chca juz zakonczyc ta sprawe... (chociaz tak naprawde to niekoniecznie musi im zalezec -.-)

A bony to pewnie nie zostaly wyslane... kolejna sciema. przeciez komus by juz chyba doszedl, nie?

Wykorzystanie bonu bedzie moim OSTATNIM zakupem na gram.pl. szkoda mi juz nerwow na ten sklep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

uważam ,że ostatnia osoba, która otrzyma swoją EK z tzw. preordera - miejmy nadzieję, że jeszcze w tym roku-powinna dostać bon nie na 100, a na 1000zł:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 15:32, Arthas3 napisał:

Wykorzystanie bonu bedzie moim OSTATNIM zakupem na gram.pl. szkoda mi juz nerwow na ten sklep.

Nie dziel skóry na niedźwiedziu :P.
O ile dostaniemy te przeklęte bony :(. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to pięknie, dzisiaj jest równo miesiąc od premiery gry. A wysyłka dodatków dalej wstrzymana............

Brak mi słow poprostu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wypas!! Równy miesiąc od premiery ,a wysyłka wstrzymana!
Dzięki CDP za całkowite zepsucie radości zakupienia EK. Po przejsciu gry mogę się tymi bestiariuszem i mapą podetrzeć(oby te ręcznie malowane kartki mi d..y nie zabarwiły) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 12:51, Vermintide napisał:

Wypas!! Równy miesiąc od premiery ,a wysyłka wstrzymana!
Dzięki CDP za całkowite zepsucie radości zakupienia EK. Po przejsciu gry mogę się tymi bestiariuszem
i mapą podetrzeć(oby te ręcznie malowane kartki mi d..y nie zabarwiły) :)


Niestety, nie możesz. Kartki są wyjątkowo nieprzyjemne w dotyku. Nie radzę ich w tym celu stosować.

Między 19 a 23 miały być wysyłane bony, nie były... Muszę przyznać, że tak skopanego projektu nie widziałem już dawno, a miałem okazję (w pracy) widzieć naprawdę koncertowe popisy. Jestem pod wrażeniem, naprawdę. Słowami Walthera (jeśli ktoś nie zna Jeffa Dunhama, to biegusiem na youtube ;) ) "I can die happy now".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować