Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Opóźnienia dostaw Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina

3316 postów w tym temacie

Akurat mi ten breloczek sie podoba.

I tak , moim zdaniem , powinno być.W porównaniu z dodatkami podobnego typu z innych Edycji Kolekcjonerskich , wiedźmiński breloczek to krok do przodu , jeżeli chodzi o jakość.
Poza tym , malkontentów i tak niczym się nie zadowoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2007 o 20:17, Morfieusz napisał:

nie no LOOOOL rzetelnosc i pro CDP mnie rozbraja :P przeliczylem karty i sa 54 szt.. na pudelku
pisze ze ma byc 55 kart takze... n/c

edit: wiem juz czego brakuje - jednej z Kart lokacji... jutro pojdzie mail do DOKu :P szkoda
kasy na telefony...

Oj to i ja muszę przeliczyć karty, mam nadzieję że u mnie będą wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2007 o 20:17, Morfieusz napisał:

nie no LOOOOL rzetelnosc i pro CDP mnie rozbraja :P przeliczylem karty i sa 54 szt.. na pudelku
pisze ze ma byc 55 kart takze... n/c


Po przeczytaniu Twojego posta sam przeliczylem karty w swoim wydaniu. Okazalo sie, ze mam 54 sztuki. Wzialem wiec instrukcje obslugi do tej gry (jest w tym samym pudeleczku co karty) zajrzalem co powinno byc w zestawie. Karty podzielilem wedlug informacji o ilosci sztuk, a te informacje mozna znalezc we wspomnianej instrukcji. Gdy juz te karty podzielilem kazda kupke przeliczylem dokladnie. Okazalo sie, ze jedna karta lekko skleila sie z inna. Dla pewnosci przeliczylem wszystko raz jeszcze i okazalo sie, ze mam komplet czyli 55 sztuk kart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh ja nie mam takiego luksusu ze sklejonymi kartami ;-) autentycznie brakuje 1 z Kart Lokacji :/ o braku naklejki i plakatu nie wspominajac :P ale z tego co widze to nie jestem osamotniony z tym problemem :P Coz pozostaje czekac na odp z DOKu... pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, to już nie jest śmieszne, nadal mam status wstrzymane. Czekam do końca dnia i wysyłam maila do DOKu. Rzetelność i fachowość CDP jest wprost ogromna, wszystkie paczki miały być wysłane do piątku, a tu znowu nic z tego nie wyszło. CDP znowu robi nas w balona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Se moge dzownić, "z pana zamówieniem jest wszystko w porządku, powinno zostać wysłane do końca tygodnia, nikt nie może udzielić dokładniejszych informacji".

Że szlag mnie trafia to już mało powiedziane w tej chwili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po prostu cudownie dodzwoniłem sie do DOK-u, a tam oświadczyli mi że są jakieś problemy na etapie produkcji i nie wiadomo kiedy będą ostatnie paczki wysłane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a w ogóle to wreszcie dostałem moją ek... trzy tygodnie po terminie... gra super... obsługa, a szkoda gadać...
Poza tym uważm, że wszyscy poszkodowani pre-orderowcy ek powinni, oprócz stówki, dostać możliwość robienia zakupów w sklepiku wiedźmińskim za swoje wPLN. (ja w sumie nie wiem czy na stówkę się załapię bo dostałem od razu całość, tylko że opóźnienie w dostawie było trzytygodniowe ale przecież to pryszcz...) Proszę pozostałych poszkodowanych o wsparcie inicjatywy a nuż uda się nam coś wywalczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 11:36, Paulson napisał:

wiecie, ja też plakatu nie dostałem... karty będę musiał przliczyć... normalnie żenada

A no właśnie. Przecież obiecywali mi plakat i naklejke, a tu lipa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A u mnie dalej wstrzymane... cóż, nie liczyłem że do końca tygodnia to załatwią (dopiero od czwartku w ogóle mam w "moich zamówianiach", że brakujące elementy w ogóle wyślą), ale miałem nadzieję, że od poniedziałku rano wszystko będzie już ok :/ No nic, czekamy dalej, cóż pozostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja ciagle ma status "wstrzymana". Ciekawe jak pan Kicinski chce sie wywiazac ze swoich obietnic i jak to zrobi, ze najpozniej do jutra moja EK znajdzie sie u mnie w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 13:31, Strider napisał:

Moja ciagle ma status "wstrzymana". Ciekawe jak pan Kicinski chce sie wywiazac ze swoich obietnic
i jak to zrobi, ze najpozniej do jutra moja EK znajdzie sie u mnie w domu.


A dzwoniłeś do DOKu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

właśnie otrzymałem resztę EK ale bez plakatu i naklejki. Nie będę się o to cisnoł, czekam teraz na bon 100zł mam nadzieje że będzie w tym miesiącu jeszcze (ale sądzę że dopiero go dostane w połowie 2008r) za ten bon walne se GOW PC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować