Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Opóźnienia dostaw Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina

3316 postów w tym temacie

Dnia 12.11.2007 o 18:54, BioZ napisał:

> A ja dostałem przed paroma minutami świeżutką i nieskazitelną EK :) Może oprócz paru zagięć

> na pudełeczku na karty. No i oczywiście nie uświadczyłem bonu 100 złotowego.

Bony... ach, bony... będą dostarczane od jutra, niekoniecznie listownie...

A skąd wiesz że będą dostarczane od jutra? była jakaś inforamcja czy po prostu zgadujesz:P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 19:06, Grzybek90 napisał:

> > A ja dostałem przed paroma minutami świeżutką i nieskazitelną EK :) Może oprócz paru
zagięć
>
> > na pudełeczku na karty. No i oczywiście nie uświadczyłem bonu 100 złotowego.
>
> Bony... ach, bony... będą dostarczane od jutra, niekoniecznie listownie...
A skąd wiesz że będą dostarczane od jutra? była jakaś inforamcja czy po prostu zgadujesz:P?


Czytałem wywiad z Mike''m i ten fragment dot. EKowców..


Szczegóły całej akcji będą wkrótce ogłoszone, a ze wszystkimi klientami skontaktujemy się osobiście (telefonicznie lub emailem) i poinformujemy o tym. Nastąpi to zaraz po zakończeniu wysyłek brakujących elementów, czyli najprawdopodobniej w przyszłym tygodniu (12-17 listopada).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 18:48, stanlee napisał:

No proszę, w końcu zmienił sie mój status. Ponoć paczka zostanie wysłana 13. Co oznacza że
dostanę ją 14-15. Ale to nie zmniejsza mojego rozczarowanie całą sytuacją. Dodatki dostane
3 tygodnie po grze. Po prostu wstyd, radzę wam na jakiś czas zwiesić dział EK i się trochę
na ten temat przyuczyć.


Tu nie chodzi o to, że nie potrafią EK wydawać.
Czy z EK Medievala II były jakieś problemy?
Ja dostałem w dzień premiery.
Czy z EK Rise of Legends były jakieś problemy?
Z tego co pamiętam, nic takiego nie było.

Tu chodzi o inne rzeczy - za późna produkcja.
Poza tym regularne oszukiwanie klientów i wmawianie im co parę dni, że na następny dzień przesyłka im przyjdzie.
Chodzi też o wmawianie klientom, że to co kupują to limitowane wersje.
Chodzi o gwarancje dostawy przed premierą, którą niepotrzbnie dają.
Chodzi o to, że dopiero prawie dwa tygodnie po prmierze i ponad dwa tygodnie po wysłaniu pierwszych pre-orderów ktoś się potrudził, żeby nam coś wyjaśnić.
Ale mi nie wyjaśnił NIC.
EK-owcy (w tym Ty) dostaliście sporą rekompensatę, a ja najzwyczajniej zostałem olany. NAWET NIE otrzymałem obiecanej gratyfikacji :/
Więc ja mam głównie pretensje o to kłamstwa, które na gram.pl były wypisywane :/
I radzę to zmienić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 19:07, BioZ napisał:

Czytałem wywiad z Mike''m i ten fragment dot. EKowców..


Szczegóły całej akcji będą wkrótce ogłoszone, a ze wszystkimi klientami skontaktujemy się
osobiście (telefonicznie lub emailem) i poinformujemy o tym. Nastąpi to zaraz po zakończeniu
wysyłek brakujących elementów, czyli najprawdopodobniej w przyszłym tygodniu (12-17 listopada).

Acha, jak czytałem to musiałem ten fragment przegapiłem:P Mam nadzieje że jutro zaczną wysyłać bo chce sobie orange boxa kupić i czekam na ten bon i mam nadzieje że nie bede musiał czekać tyle czasu ile na moją drugą czesc EK:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 19:12, Ixolite napisał:

Już tyle razy kłamali, że nie ma żadnych podstaw, żeby sądzić, że te bony wogóle się pojawią,
a jeśli tak, to że w zapowiadanym terminie :/

EDIT: To odpowiedź na tego posta http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=29341&pid=2926


To tak jakbym nagle miał stwierdzić, że już tyle razy kłamali, że nie ma żadnych podstaw żeby sądzić, że kiedykolwiek wyślą moje dodatki do EK i plakat(a później dostarczą bon);].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 19:20, Ixolite napisał:

Powoli zaczynam tak myśleć.

Cóż, pozostaje życzyć optymizmu;).
Ja tymczasem idę nieco ghuli rozwalić;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się, kiedy szanowne CDP raczy wysłać mi moje dodatki. Pan Kiciński zapewniał, że do wtorku tego tygodnia wszyscy otrzymają dodatki do EK. Problem w tym, że dzisiaj jest już poniedziałek, a wysyłka mojego zamówienia nadal jest wstrzymana. Pytam się więc o co tak naprawdę chodzi? Jeśli CDP wiedziało, że nastąpią kolejne komplikacje, to nie należało obiecywać, że zamówienia zostaną zrealizowane w tym tygodniu. A tak nie dość, że jutro nie dostanę przesyłki, to już po raz kolejny zostałem przez tę firmę oszukany. Mam już tego serdecznie dość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No po prostu aaarrrggghhh.....dzwonią do mnie z DPD o 7.50 rano i mówią, że kurier będzie między 10, a 14 przyszedłem ze szkoły o godzinie 14.40 paczki nie ma ! Dobra, myślę, kiedyś dzwoniłem to kobitka tłumaczyła, że po prostu kurier czasami nie wyrabia i może być "trochę" później (2-3 godzinki...) to czekam. Godzina 19.40 dzwonię i czego się dowiaduję ??? "Przykro mi, ale kurier dziś do pana nie przyjedzie"...zatkało mnie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam kilka pytań na które chciałbym znać odpowiedź:

1) Kiedy FAKTYCZNIE wszystkie brakujące paczki z dodatkami do EK Wiedźmina zostaną rozesłane (nie interesuje mnie co napisał/powiedział Pan Kiciński)

2) Kiedy wszyscy klienci, którzy zamówili EK Wiedźmina dostaną swoją zasłużoną rekompensatę?

3) Pan Kiciński napisał, że rekompensatą będzie 100 zł na dowolne zakupy w sklepie gram.pl. Moje pytanie - co z klientami, którym taki sposób rekompensaty nie odpowiada - nie chcą dostawać pieniędzy na zakupy w sklepie, na którym się poważnie zawiedli i nie chcą więcej już w nim nic kupować. Pachnie mi to przymuszaniem do korzystania z i tak nadwątlonych i niepewnych usług.

4) W przypadku gdy rekompensata będzie już rozdana poszczególnym klientom i zostaną zakupione za nią gry czy nie będzie żadnych obostrzeń dot. zakupu:
a) czy będzie można zamówić gry z pre-order''a ?
b) czy zamówione gry będzie obejmować słynna "dożywotnia gwarancja" ?
c) czy zamówione gry MIMO WSZYSTKO dotrą w obiecanym terminie?

Dziękuję za uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy czekają na bony a ja na dodatki :( Dzisiaj w DOK dowiedziałem się że nie wiadomo kiedy dostanę , bo coś źle wyprodukowali i nie wiadomo kiedy zrobią. Po prostu super , ciekawe czy w miesiąc po premierze będę miał wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie bonów to IMO tak:
Wysłane z tego co mówił p. Kiciński między 12-17, ale nie powiedział jaką drogą. Wg. mnie - via email. I jeśli to ma być autentycznie 100 zł na dowolny cel, to ktoś z ekipy musi troche w sklepie pogrzebać, aby ten akceptował powyższy kod rabatowy. Podejrzewam że teraz wszystko jest wyliczane, kalkulowane itd ;-)
Także spokojnie, powoli - gdyby owe bony nie zostały rozesłane, to dopiero rozpętała by się prawdziwa zadyma - po tej z ''dosyłaniem'' nie wydaje mi się aby ktokolwiek tego chciał. Ani my - ani CDP, prawda? Mam wrażenie że jak już wsio opadnie, wszystko zostanie rozesłane, to dopiero ktoś tam wyśle bon i przeprosiny ;-)
Pozdrawiam,
K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilka osób wspomniało o tym, że dostali niekompletny zestaw kart, postanowiłem sprawdzić swój komplet, jak się okazało, mam wszystkie, ale mam nawet o jedną więcej - 56, a nie 55, dokładnie to mam 2xBagna w Lokacjach heh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 21:19, mtwarog napisał:

Kilka osób wspomniało o tym, że dostali niekompletny zestaw kart, postanowiłem sprawdzić swój
komplet, jak się okazało, mam wszystkie, ale mam nawet o jedną więcej - 56, a nie 55, dokładnie
to mam 2xBagna w Lokacjach heh :)


nie no LOL wlasnie TEJ karty mi brakuje xD mam 10/11 Kart Lokacji ale Bagien nie ma ... ;] (jesli DOK mnie oleje to moze bys podeslal poczta ? :>) pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 53 karty, to za mało?

Doczytałem instrukcje :D i to za mało, brakuje 2 kart. Już zaczyna mnie to wku...
Problem z zamówieniem, czekanie na resztę zestawu, brak plakatu a teraz brak 2 kart :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 23:51, Evil Khan napisał:

Blah - nie dostałem plakatu w dosłanych dodatkach EK....

Nikt nie dostał (chyba).
A co, spodziewałeś się plakatu? Przecież CDP napisał, że dodadzą plakaty... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować