Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Opóźnienia dostaw Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina

3316 postów w tym temacie

Dostałeś?
Powiedz jak czy do listonosz wrzuca go do skrzynki na klatce(zależy gdzie mieszkasz). Czy przychodzi do ciebie bezpośrednio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2007 o 20:48, Meykan napisał:

Dostałeś?
Powiedz jak czy do listonosz wrzuca go do skrzynki na klatce(zależy gdzie mieszkasz). Czy przychodzi
do ciebie bezpośrednio?


Te kupony są polecone, więc jak ciebie nie ma w domu to dostajesz awizo i tyle.

BTW. Powiązanie to z klatką w bloku to zły pomysł - mieszkam w domu jednorodzinnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie bonus kodu na zakupy w sklepiku wiedźmińskim. Czy działa on na wszystkie produkty? Czy tylko wybrane? Zależy mi najbardziej na tej figurce i kościach do gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2007 o 16:03, Dark Demon napisał:

Mam pytanie odnośnie bonus kodu na zakupy w sklepiku wiedźmińskim. Czy działa on na wszystkie
produkty? Czy tylko wybrane? Zależy mi najbardziej na tej figurce i kościach do gry.

Jeśli chodzi ci o te bony zniżkowe, to z tego co wyczytałam na forum, działają tylko na wybrane produkty, a mianowicie te które są wyprodukowane przez CDP, czy gram.pl. Niestety nie należą do nich kości, figurka, ani karty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2007 o 16:28, Paladynka napisał:

Jeśli chodzi ci o te bony zniżkowe, to z tego co wyczytałam na forum, działają tylko na wybrane
produkty, a mianowicie te które są wyprodukowane przez CDP, czy gram.pl. Niestety nie należą
do nich kości, figurka, ani karty.

Wyprodukowane przez CDP? Nieee... Bon zniżkowy dla posiadaczy Ek Wiedźmina dotyczy wszystkich produktów znajdujących się w wiedźmińskim sklepiku. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.12.2007 o 17:34, Bumber napisał:

Wyprodukowane przez CDP? Nieee... Bon zniżkowy dla posiadaczy Ek Wiedźmina dotyczy wszystkich
produktów znajdujących się w wiedźmińskim sklepiku. :)

Nie obejmuje wszystkich przedmiotów, dopiero co zamówiłem karciankę i zniżki nie miałem mimo wpisanego kodu. Z tego co już pisało się w tym wątku, zniżka nie obejmuje właśnie kości, karcianki i figurki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2007 o 17:40, Mychaa napisał:

Nie obejmuje wszystkich przedmiotów, dopiero co zamówiłem karciankę i zniżki nie miałem mimo
wpisanego kodu. Z tego co już pisało się w tym wątku, zniżka nie obejmuje właśnie kości, karcianki
i figurki

A to dobre... O tym nie wiedziałem. Zniżka niby jest, ale nie na wszystko. Akurat jeden z tych trzech przemiotów miałem ochotę zamówić, a tu klops. Ech, kochane CDP... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2007 o 17:46, Bumber napisał:

> Nie obejmuje wszystkich przedmiotów, dopiero co zamówiłem karciankę i zniżki nie miałem
mimo
> wpisanego kodu. Z tego co już pisało się w tym wątku, zniżka nie obejmuje właśnie kości,
karcianki
> i figurki
A to dobre... O tym nie wiedziałem. Zniżka niby jest, ale nie na wszystko. Akurat jeden z tych
trzech przemiotów miałem ochotę zamówić, a tu klops. Ech, kochane CDP... ;)

A myślisz, że ja sie ucieszyłam, mnie też interesowały te trzy rzeczy, no może figurka trochę mniej, nie te lata ;P A w mailu miałam wyraźnie napisane, że zniżka jest tylko na niektóre towary ze sklepiku wiedźmińskiego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy tydzień się zaczął , a status wysyłki wciąż ten sam.Żal poprostu ściska d**ę. Do końca tego roku to się ich na pewno nie doczekam ,skoro przez 5 miesięcy zrobili tylko 300 egzemplarzy.Gdybyście byli profesjonalni tak jak jesteście opieszali, to było by super.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem właśnie bon o wartości 100 zł do sklepu i jestem w pełni usatysfakcjonowany. CD Projekt dał radę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm! Właśnie dostałem poleconym mój bon 100 zł, wchodzę do sklepu żeby zamówić Gears of War, wpisuje kodzik i tak dalej jak jest napisane w instrukcji. No i NIC! Kwota do zapłaty dalej 115,80 zł. Wpisywałem dwa razy ten kod i dalej nic!
Wie ktoś może jak to aktywować! No chyba że nie można zamawiać gier które są w pre-orderze???

Miałem dzwonić już do DOK-u ale poczekam na waszą opinie-pomoc!
Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2007 o 12:38, Kubi6t napisał:

Hmmm! Właśnie dostałem poleconym mój bon 100 zł, wchodzę do sklepu żeby zamówić Gears of War,
wpisuje kodzik i tak dalej jak jest napisane w instrukcji. No i NIC! Kwota do zapłaty dalej
115,80 zł. Wpisywałem dwa razy ten kod i dalej nic!
Wie ktoś może jak to aktywować! No chyba że nie można zamawiać gier które są w pre-orderze???

Miałem dzwonić już do DOK-u ale poczekam na waszą opinie-pomoc!
Pozdro!

Dzowniłem przed chwilą do obsługi klienta i właśnie usłyszałem, że bonami nie da się płacić za zamówienia Pre-Oder.

I jeszcze jedna rada. Przemyślcie to co kupujecie, bo jak już użyjecie bonu i złożycie zamówienie, to zamówienia nie da się edytować, a jak się anuluje to bon przepada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki bardzo za odpowiedź.
Ale to jest bez sensu przynajmniej w kwestii GoW-a. Premiera jest za 2 dni! Więc i tak tą grę kupię za pomocą tego bonu i tak, więc nie wiem w jakim celu jest zrobiona ta blokada.
No chyba, że nie chcą żebyśmy zamawiali giey które wyjdą po nowym roku, gdyż kod jest ważny tylko do 31 grudnia. Ale i tak nie widze w tym sensu.

Poczekam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2007 o 12:45, Kubi6t napisał:

Dzięki bardzo za odpowiedź.
Ale to jest bez sensu przynajmniej w kwestii GoW-a. Premiera jest za 2 dni! Więc i tak tą grę
kupię za pomocą tego bonu i tak, więc nie wiem w jakim celu jest zrobiona ta blokada.
No chyba, że nie chcą żebyśmy zamawiali giey które wyjdą po nowym roku, gdyż kod jest ważny
tylko do 31 grudnia. Ale i tak nie widze w tym sensu.

No ja też tak uważam, bo ja chce zamówić UT 3 i też musze czekać choć premiera jest lada moment. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dotyczące bonów:P Czy jest u was w zamówieniach coś o tych bonach, czy one po prostu mają przyjsc ale nic w zamówieniach o nich nie jest napisane i nie wiadomo którego dnia przyjdą? Bo ja nic w moich zamówieniach o bonie nie mam?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2007 o 16:40, Grzybek90 napisał:

Mam pytanie dotyczące bonów:P Czy jest u was w zamówieniach coś o tych bonach, czy one po prostu
mają przyjsc ale nic w zamówieniach o nich nie jest napisane i nie wiadomo którego dnia przyjdą?
Bo ja nic w moich zamówieniach o bonie nie mam?:P

Poprostu mają przyjść ;]. W zamówieniach nie ma nic o nich napisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować