Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmiński dzień community - rozdział szósty (konkurs)

121 postów w tym temacie

Kurde, muszę wziąć udział! I biorę! :D
A, mam jeszcze pytanko. Czy ten komiks musi być śmieszny? (tak jak np. komiksy pana Lenca dotyczące Wiedźmina :D)
Jeszcze jedno pytanie. O co chodzi z tym obrazkiem pierwszym, drugim, i trzecim? To znaczy, że trzeba zrobić 3 komiksy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gram.pl

Zbliżamy się do końca wiedźmińskiego dnia community gram.pl. Zaczęliśmy, niczym u Hitchcocka, od trzęsienia ziemi, a następnie ciśnienie stopniowo wzrastało. Momentem kulminacyjnym jest konkurs, do którego właśnie teraz wszystkich Was serdecznie zapraszamy!

Przeczytaj cały tekst "Wiedźmiński dzień community - rozdział szósty (konkurs)" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

YEAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAHUUUUU ;-P
Przepraszam, zaniemogłem :D
Kocham takie konkursy ;)

edit: Czy komiks może "dziać się" przez 3 obrazki? Czy to mają być 3 komiksy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 20:13, Sephirath napisał:

edit: Czy komiks może "dziać się" przez 3 obrazki? Czy to mają być 3 komiksy?


W formularzu są miejsca na wysłanie trzech plików. Jest to po prostu furtka dla tych, którzy nie lubią łączyć swoich komiksów w jeden "pasek". Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by 8-klatkową historyjkę przesłać w formie jednego pliku graficznego, a pozostałe dwa pola zostawić wolne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ja pierniczę sześć artykułów o wiedźminie po kolei o_O chyba się już ludziom w głowach powaliło. Jeszcze trochę i będzie ósmy miesiąc gry z wiedźminem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 20:20, xbit71 napisał:

Ośmioklatkową? Czy musi mieć mniej i 8 klatek, czy może być więcej niż 8 klatek? ;P


Na przykład "ośmioklatkową" :)

edit: czyli może być i więcej, i mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 20:25, Therror napisał:

A czy można przesłać kilka komiksów?


Tak. Nie ma problemu. Również po to zamieszczone zostały trzy pola w formularzu i dodatkowo pole na "uwagi" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eeee ja nigdy nie byłem mocny w rysowaniu komiksów :) , i chyba nie wystartuję w tym konkursie bo wiem że historyjka będzie beznadziejna oraz rysunek też :( . Może jak będę miał więcej czasu to sobie potrenuję rysowanie ołówkiem :D Ale na razie nie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować