Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Michał Kiciński o blaskach i cieniach premiery Wiedźmina i o bliższych i dalszych planach

1614 postów w tym temacie

Dnia 12.11.2007 o 23:34, Uzik napisał:

> A skoro tam byłeś to widziałeś może Figurkę Geralta albo inny gadżet z wiedźmińskiego
sklepiku
> który jeszcze nie jest dostępny?


W Saturnie regały się uginają pod ilością tych CD. Stoją na dziale z grami obok pudełek z Wiedźminem.
Też się zdziwiłem, że na gramie jeszcze nie ma, a w Saturnie już jest. Nawet jak pytałem w
Empiku to sprzedawca powiedział, że to nowość i dopiero mają to dostać. Niestety nie widziałem
nic innego z wiedźmińskiego sklepiku...
PS: za płytę zapłaciłem 24,99zł jakby ktoś pytał...


Ja tą płytę w Saturnie widziałem już dawno, wydaje mi się że w Empiku jest ona również dostępna, bo jej premiera miała być już jakiś czas temu i tak się stało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W mojej ocenie decyzja o rekompensacie jest za pozna i to tylko gra pozorow.
1 gra studia = zero doswiadczenia i klasy. Po pierwsze decyzja o informacji i rekompensacie winna sie pojawic na 5 dni przed premiera. To oznacza ze powaznie traktuje sie nabywcow - notabene nabywajacych najdrozsza i flagowa wersje studia. Druga sprawa komendy do firmy spedycyjnej - za komuny tak nie bylo a co dopiero w wolnej polsce. No i trzecia rzecz zaufanie buduje sie przez lata a traci czesto w kilkanascie godzin. To byla pierwsza i ostatnia taka sytuacja - nastepne zakoncza sie badz bojkotem albo utrata b duzej grupy fanow i nabywcow zarazem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.11.2007 o 23:09, black warrior napisał:

1. Plakat chyba miał być jeden, a nie ja niektórzy twierdzą dwa. Ja dostałem jeden plakat,
duży (format chyba B1 albo coś takiego)


No właśnie moja słowa były źle odebrane. Ja mam dostać dwa gdyż zamówiłem DWA egzemplarze EK. Więc do każdego jeden plakat;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Smutne to wszystko jest, bo najlepsza polska gra, jaką bez wątpienia jest Wiedźmin, do tego bardzo dobrze oceniana przez zagraniczne portale, straciła bardzo dużo przez to całe zamieszanie z winy CDP. I trudno to zatuszować stówką, która nie wiadomo kiedy zostanie dostarczona. Tymbardziej, że firma raz za razem nie wywiązuje się z obietnic (terminy dostawy przesyłek, podział na dwie części, plakat itd.). Chciało by się w tym miejscu zacytować słynne zdanie z taśm Oleksego "wszystko to sp...". Faktem jest, że wielu rozczarowanych pewnie już nie skorzysta z tzw pre-ordera. Pewnie będą też tacy, którzy już kasy na gram.pl nie zostawią, a być może nie dadzą zarobić już nigdy firmie, która tak długo ich oszukiwała.
I kto w tym wszystkim będzie prawdziwym poszkodowanym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rany Julek - jak długo można ciągnąć wątek, jaki to CD Projekt jest zły/wredny/oszukał etc.?!

Jak długo można ciągnąc watek, że CD Projekt wtopił/zrobił w bambuko w pre-orderze z EK "Wiedźmina": skoro za prawie sto złotych (po odliczeniu "prezentu" CDP) otrzymano/otrzymujemy jedną z najpiękniejszych Edycji Kolekcjonerskich CDP?!

PS
Tomasz Bagiński, autor scen przerywnikowych do "Wiedźmina", wypaplał w "Biznesie Lunchu" w TVN że za póltora roku... "Wiedźmin II":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.11.2007 o 11:37, strajker napisał:


Jak długo można ciągnąc watek, że CD Projekt wtopił/zrobił w bambuko w pre-orderze z EK "Wiedźmina":
skoro za prawie sto złotych (po odliczeniu "prezentu" CDP) otrzymano/otrzymujemy jedną z najpiękniejszych
Edycji Kolekcjonerskich CDP?!


Bo niektórzy jeszcze nie otrzymali i nie ma na to na razie widoku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja swojej ek w ogóle jeszcze nie dostalem pisze mejle dzwonie i nic inkt nie wiem wiec po prostu super aplacilem 200zl za edycje podstawowa bo ek jeszcze na oczy nie widzalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Jak długo można ciągnąc watek, że CD Projekt wtopił/zrobił w bambuko w pre-orderze z EK "Wiedźmina": skoro za prawie sto złotych (po odliczeniu "prezentu" CDP) otrzymano/otrzymujemy jedną z najpiękniejszych Edycji Kolekcjonerskich CDP?!"

No właśnie problem jest taki, ze mamy dziś 13 listopada a u mnie nadal mam status "wysyłka Twojego zamówienia została wstrzymana" ... wiec niczego jeszcze nie otrzymałem. Jak mam być więc niby zadowolony z jakości tej edycji skoro jeszcze jej na oczy nie widziałem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zupelnie tak jak ja...Niby mialo dzis byc, a tu zadnego maila ze kurier to chocby dostal... I jak tu sie nie w*c...Zapalacilem po to zeby otrzymac wszystko razem 2 dni przed premiera i p*i mnie to ze mieli problemy... Sam mam firme budowlana i wiem co to znaczy dotrzymywac terminow....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

żeby was pocieszyć powiem tylko, że rozmawiałem właśnie z DOKiem i zamówienia zostaną wysłane nie wiadomo kiedy, bo nie mają wszystkich elementów zestawu i nie wiadomo kiedy będą :P
także obietnicami pana prezia Kicińskiego to se nawet tyłka podetrzeć nie można :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyrzucanie z siebie wulgaryzmów sprawy nie przyspieszy.
Teraz już nic na to nie poradzi nikt.
CDP przyznał się do wpadki, przeprosił, zagwarantował rekompensatę w postaci kuponu na 100PLN.
Pozostaje jedynie czekać na dosłanie pozostałych części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale to sa juz jakies jaja... Wszyscy zaplacili tyle samo, wiec jakim prawem niektorzy juz to maja a niektorzy nie, o tym ze pierwsze egzemplarze poszly do MM juz nie wspomne...Nie ma to jak rownosc w chorym panstwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2007 o 12:54, RobeN napisał:

CDP przyznał się do wpadki, przeprosił

jak Cię kopnę w 4D i powiem ''przepraszam'' to Cie tyłek boleć przestanie? a jak podejdę i kopne kolejny raz to co? wszystko jest w porządku bo przecież przeprosiłem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tylko czekac i czekac....juz sie naczekalismy wystarczajaca, slyszac daremne obietnice ciagle przekladanego ostatecznego terminu...Moze moje wnuki sie doczekaja tej paczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2007 o 13:04, qazzy napisał:

> CDP przyznał się do wpadki, przeprosił
jak Cię kopnę w 4D i powiem ''przepraszam'' to Cie tyłek boleć przestanie? a jak podejdę i
kopne kolejny raz to co? wszystko jest w porządku bo przecież przeprosiłem?


Ale co tym zmienisz???
To, że ktoś nawrzeszczy czy wyrzuci z siebie "słownik łaciński" przyspieszy sprawę???

Nie.

Więc trzeba zacisnąć zęby i przeczekać.
Najwyżej wyciągnie się własne wnioski i zastosuje metodę: Mądry Polak po szkodzie.
Teraz cokolwiek byśmy zrobili jako klienci, nic nie przyspieszymy.
Dostaną wszyscy - to, że jedni już a drudzy za "jakiś bliżej nieokreślony czas" to już inna sprawa.
Tak czy siak wszyscy w końcu będą mieli całe EK - trzeba cierpliwie czekać, albo nawet zapomnieć na jakiś czas.
Pamiętając przy tym, że te 100PLN ekstra za EK wróci w postaci kuponu, także straty nas jako klientów są mniejsze niż były.

Swoją drogą gdyby zastosować się do Nowego Testamentu... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2007 o 09:37, Paulson napisał:

[...} Faktem jest, że wielu rozczarowanych pewnie już nie skorzysta z tzw pre-ordera.
Pewnie będą też tacy, którzy już kasy na gram.pl nie zostawią, a być może nie dadzą zarobić
już nigdy firmie, która tak długo ich oszukiwała.
I kto w tym wszystkim będzie prawdziwym poszkodowanym?


Jeśli ktoś więcej nie kupi gier od CDP, to on będzie poszkodowany. Taka prawda, bo CDP jest wydawcą wielu fajnych tytułów i jeśli ktoś lubi akurat te gry, to nie może zrezygnować z kupowania gier CDP, bo sam na tym straci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Roben,ciekaw jestem tylko czy tu juz dostales swoj egzemplarz skoro tak spokojnie o tym mowisz... A co maja powiedziec Ci ktorzy zamowili wiedzmina jako prezent, badz chcieli i juz dawno go sprzedali na allegro??? Maja wala i tyle, po CDP ciagle mamni nas kolejnymi obietnicami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2007 o 12:56, Yabol_MODED napisał:

Ale to sa juz jakies jaja... Wszyscy zaplacili tyle samo, wiec jakim prawem niektorzy juz to
maja a niektorzy nie, o tym ze pierwsze egzemplarze poszly do MM juz nie wspomne...Nie ma to
jak rownosc w chorym panstwie

Przy każdej premierze pierwsze egzempalarze idą do wszystkich sklepów w około. Inna sprawa, że te sklepy złamały umowę i zaczęły sprzedaż przedwcześnie, nawet na 2 dni przed oficjalną premierą. Osobiście na miejscu CDP wystąpiłbym i jakieś odszkodowanie, bo teraz ludzie są wkurzeni na to, a firma traci opinie.

Sorry za 2 posty pod sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważ, że moje wypowiedzi na ten temat zawsze były spokojne.
Ja jak najbardziej rozumiem ludzi, którzy planowali EK jako prezent czy aukcję na Allegro.
Kilka postów wcześniej o tym wspominałem ( innym temacie: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=29341&pid=2957).

Sam jestem w gorszej sytuacji, bo mogę mieć stratę rzędu 30kPLN (których nawet nie mam już...), a nie 100 czy 200 za EK.
Jednak złością nic nie załatwię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować