Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Michał Kiciński o blaskach i cieniach premiery Wiedźmina i o bliższych i dalszych planach

1614 postów w tym temacie

Dnia 12.11.2007 o 21:55, heyboy napisał:

Ja bym powiedział, że EK jest całkiem fajna tylko organizacja całej akcji wysyłkowej fatalna
:)


Właśnie chodzi mi o sposób wydania, w kawałkach które do dziś nie dotarły. Co można też rozumieć że premiera 12 listopada nawet nie mogła się odbyć bo nie ma jeszcze wszystkich dodatków, skoro nie dosłali jeszcze wszystkim. Jak jest nie wiem, wiem tylko tyle że ja nadal nie mam tego co powinienem mieć dawno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego wszystkiego jasno wynika, że dodatki powinny być produkowane jakieś 2 miesiące wcześniej niż tłoczenie gry. Oby się takie wpadki nigdy więcej nie zdarzały, bo bądź co bądź lubię CDP i gry od nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ramach protestu nie zamawiajcie za to bonusowe 100zł, bo tak wszystko źle robią to nie dajcie sobie sami zrobić tego kolejny raz i nie traccie czasu tak jak straciliście go przy zamówieniu Wiedźmina, bo macie same problemy i tylko narzekacie z tego powodu. Nie rozumiecie słów przepraszam? Narzekacie na brak plakatu i naklejki. CDP nie powiedziało dokładnie kiedy zostaną wysłane plakaty i naklejki więć spokojnie. Dajcie sobie spokój i czekajcie. W ramach przeprosin dostajecie 100zł, to dla was ciągle mało?? Chyba tak, bo ktoś tam chciał jeszcze 20zł. Niektórzy nie docenią niczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 18:50, Kafar napisał:

Co do plakatów to na pewno będą dosyłać. A co do naklejek nie wiem bo też czekam :P

A ja nie dostałem nic.
Fakt, zrezygnowałem z pre-ordera EK, ale zamówiłem pre-order podstawki.
A pan Kiciński powiedział/napisał, że wszyscy pre-orderowcy dostaną. Trzeba było określić ściślej - nie dość, że w tylu sprawach mnie najzwyczajniej okłamali lub milczeli to jeszcze nie dostałem rekompensaty obiecanej trzy miesiące temu.
A co z obecną?
Nie tylko wysyłki EK opóźnili. I w dodatku tyle razy przeze mnie wspomniany Bestariusz, którego chamsko IMO wsadzili do ES MM :/
Dostanę go za wPLN czy nie?
To i tak nic w porównaniu do tej stówy, którą dostaniecie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, właśnie dostałam moje EK :)
Po pierwsze: mam rozwalone (żeby nie powiedzieć inaczej) pudełko. Co prawda jest to tylko drobne pęknięcie tej najbardziej wierzchniej warstwy, ale wygląda wyjątkowo okropnie i szpeci całe pudełko. Na szczęście jestem taka sprytne, że tak ustawiłam EK na półce, że artbook pięknie tą ranę zasłania, no ale co zepsute to zepsute.
Po drugie: Gdzie mój plakat i moja naklejka?! :P Nic takiego nie miałam... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 22:37, heyboy napisał:

Plakat i naklejka dojdą w 3 paczce :)

Ee, jakiej trzeciej paczce? oO

Dnia 12.11.2007 o 22:37, heyboy napisał:

Co do pudełka -> reklamuj.

Aj tam, nie będę reklamować całego pudła dla jednego pęknięcia ;) Co prawda jest ono wyjątkowo szpecące, ale da się przeżyć. Póki co zasłoniłam ten nieszczęsny lewy górny róg artbookiem i jakoś to wygląda... A że tak narzekam to już tylko moje skrzywienie :P Ważne przedmioty chcę mieć w stanie idealnym, a to pudełko niestety idealne nie jest. Chociaż bardzo piękne jako całokształt, to ta rysa... Dobra, już nie marudzę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 22:28, Ziomal99 napisał:

W ramach protestu nie zamawiajcie za to bonusowe 100zł, bo tak wszystko źle robią to nie dajcie


Dziwne, bo coś mi sie wydaje, że protesty sa po to żeby uprzykrzyć różnym firmom itd. Lecz w CDP wszyscy będą bardzo zadowoleni, że nie wykorzystujemy kuponów rabatowych, gdyż nic nie stracą. Tak to tylko się działa na własną szkodę.

Magwisienka -----> Ja też mam podobnie. No cóż trzeba teraz czekać na kupon, razem z plakatem i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 22:40, Magwisienka napisał:

> Plakat i naklejka dojdą w 3 paczce :)
Ee, jakiej trzeciej paczce? oO

Mam podobnie, bo nie dostałam plakatu. Te edycja kolekcjonerska jest naprawdę niezwykła i nie mówię o jakości, ale o ilości paczek. ;) Ciekawe, czy na trzech paczkach się skończy ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby. I żeby nigdy więcej się taka sytuacja nie powtórzyła. Tego życzę CDP i wszystkim graczom.
PS. Jak ja czasami nienawidzę swojego dostawcy internetu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 22:43, Piotrbov napisał:

Dziwne, bo coś mi sie wydaje, że protesty sa po to żeby uprzykrzyć różnym firmom itd. Lecz
w CDP wszyscy będą bardzo zadowoleni, że nie wykorzystujemy kuponów rabatowych, gdyż nic nie
stracą. Tak to tylko się działa na własną szkodę.


Widzę że nie zrozumiałeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

u mnie kurier był koło 19:30 i wyjątkowo nawet wszystko mam: plakat jest, naklejka jest, medalion i karcianka sa, bestiariusz i artbook są, pudełko nieporysowane i było zafoliowane. Wygląda, że niby wszystko wspaniale, ale niestety, żeby nie było zbyt sielankowo, to plakat jest pognieciony. Był zwinięty w rulon i wgnieciony w jednym miejscu rulonu więc po rozwinięciu jest co parę centymetrów paskudnie wymemłany. Na ścianę go niestety nie powieszę, jutro może jakieś fotki zrobię to wrzucę na forum. Mimo, że był dobrze zapakowany w twardą kartonową tubę i tak ktoś go pogniótł. Szkoda, ale chyba nie chce mi się bawić w "reklamację".

Wydanie i tak jest wyjątkowe, a kompletne EK naprawdę sporo waży. Oby więcej takich wydań, ale z mniejszymi kłopotami :P. Z drugiej strony to będzie długo pamiętane EK, ze względu na czas dostawy i na ilość paczek (2-3). Długo o tym wydaniu nie zapomnimy (pozytywna strona tej sytuacji ;))

BTW:
1. Plakat chyba miał być jeden, a nie ja niektórzy twierdzą dwa. Ja dostałem jeden plakat, duży (format chyba B1 albo coś takiego)
2. O co chodzi z tym etui na płyty, o którym niektórzy wspominają? Przecież płyty, razem z instrukcjami, poradnikiem i opowiadaniem były w etui (w takim jak standardowe wydanie). Miało być jeszcze jakieś inne etui?

Na spodzie mojej EK mam naklejkę ze zdjęciem wszystkich elementów zestawu i mam wszystko, to co na zdjęciu +plakat (szkoda, że pognieciony) +naklejka więc jestem happy :)

EDIT: Zapomniałem jeszcze raz pogratulować świetnej gry! i naprawdę wypasionego wydania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 23:09, black warrior napisał:

u mnie kurier był koło 19:30 i wyjątkowo nawet wszystko mam: plakat jest, naklejka jest, medalion
i karcianka sa, bestiariusz i artbook są, pudełko nieporysowane i było zafoliowane. Wygląda,
że niby wszystko wspaniale, ale niestety, żeby nie było zbyt sielankowo, to plakat jest pognieciony.
Był zwinięty w rulon i wgnieciony w jednym miejscu rulonu więc po rozwinięciu jest co parę
centymetrów paskudnie wymemłany. Na ścianę go niestety nie powieszę, jutro może jakieś fotki
zrobię to wrzucę na forum. Mimo, że był dobrze zapakowany w twardą kartonową tubę i tak ktoś
go pogniótł. Szkoda, ale chyba nie chce mi się bawić w "reklamację".

Wydanie i tak jest wyjątkowe, a kompletne EK naprawdę sporo waży. Oby więcej takich wydań,
ale z mniejszymi kłopotami :P. Z drugiej strony to będzie długo pamiętane EK, ze względu na
czas dostawy i na ilość paczek (2-3). Długo o tym wydaniu nie zapomnimy (pozytywna strona tej
sytuacji ;))

BTW:
1. Plakat chyba miał być jeden, a nie ja niektórzy twierdzą dwa. Ja dostałem jeden plakat,
duży (format chyba B1 albo coś takiego)
2. O co chodzi z tym etui na płyty, o którym niektórzy wspominają? Przecież płyty, razem z
instrukcjami, poradnikiem i opowiadaniem były w etui (w takim jak standardowe wydanie). Miało
być jeszcze jakieś inne etui?

Na spodzie mojej EK mam naklejkę ze zdjęciem wszystkich elementów zestawu i mam wszystko, to
co na zdjęciu +plakat (szkoda, że pognieciony) +naklejka więc jestem happy :)

EDIT: Zapomniałem jeszcze raz pogratulować świetnej gry! i naprawdę wypasionego wydania :)

To widze ze spore szczescie. Udało się dostać wszystko już. Teraz jesteś pełnym posiadaczem Wiedźmina ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przy okazji robienia zakupów w Silesia City Center z moją lepszą połową postanowiłem, że wstąpie do Saturna rozejrzeć się po dziale multimediów. Zakupiłem płytę CD "Wiedźmin - muzyka inspirowana grą" (notabene zbyt zróżnicowana jak dla mnie - nie znajdzie się chyba człowiek, któremu się cała płyta spodoba), a przy okazji uciąłem sobie pogawędkę z miłym sprzedawcą na temat samej gry i prozy Sapkowskiego. Wiedząc, że EK były w sklepach, nie omieszkałem go oczywiście zapytać:

- A jak tam u Was z kolekcjonerskimi było? Mieliście jakieś?
- Ano były...
- A ile sztuk mieliście w dniu premiery?
- A ze dziesięć ich było...

I tu poczułem się, jakby mi ktoś napluł w twarz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ziomal99:->
Można tak powiedzieć :) Jeszcze tylko na bon czekam, ale tego akurat nie miało być w pudełku, tylko miał być później rozsyłany. Najlepsze w całej tej sytuacji jest to, że ani razu nie dzwoniłem do BOK''u ani nie pisałem mail''i. Po prostu czekałem na rozwój sytuacji i jedynie na forum się wypowiadałem więc oszczędziłem na telefonach :P

Moim zdaniem nie ma co narzekać, CDP zachowało się i tak w porządku dając tą stówkę. Rozumiem, że nie doszły dodatki na czas, ale czy naprawdę kogoś zbawi jeśli dostanie dodatki parę dni później (nawet dwa tygodnie później). Dla mnie ważne było, że CDP postanowiło nie czekać na skompletowanie EK, tylko wysłało same gry od razu, tak żeby gracze mogli już grać w Wiedźmina. Wiele osób w całym tym zamieszaniu zapomniało o najważniejszym, czyli o samej grze, która była w większości na czas ( pomijam tu fakt, że niektóre sklepy rozpoczęły sprzedaż przedwcześnie wbrew umowie). Dodatki, jak dla mnie, mogą dotrzeć później, chociaż miło jest otrzymać komplet od razu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muzyka zainspirowana grą? Przecież ona nie jest dostępna na gram.pl a w innych sklepach już jest to dziwne.

A skoro tam byłeś to widziałeś może Figurkę Geralta albo inny gadżet z wiedźmińskiego sklepiku który jeszcze nie jest dostępny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 23:29, Meykan napisał:

A skoro tam byłeś to widziałeś może Figurkę Geralta albo inny gadżet z wiedźmińskiego sklepiku
który jeszcze nie jest dostępny?



W Saturnie regały się uginają pod ilością tych CD. Stoją na dziale z grami obok pudełek z Wiedźminem. Też się zdziwiłem, że na gramie jeszcze nie ma, a w Saturnie już jest. Nawet jak pytałem w Empiku to sprzedawca powiedział, że to nowość i dopiero mają to dostać. Niestety nie widziałem nic innego z wiedźmińskiego sklepiku...
PS: za płytę zapłaciłem 24,99zł jakby ktoś pytał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 23:28, black warrior napisał:

Ziomal99:->
Można tak powiedzieć :) Jeszcze tylko na bon czekam, ale tego akurat nie miało być w pudełku,
tylko miał być później rozsyłany. Najlepsze w całej tej sytuacji jest to, że ani razu nie dzwoniłem
do BOK''u ani nie pisałem mail''i. Po prostu czekałem na rozwój sytuacji i jedynie na forum
się wypowiadałem więc oszczędziłem na telefonach :P

Moim zdaniem nie ma co narzekać, CDP zachowało się i tak w porządku dając tą stówkę. Rozumiem,
że nie doszły dodatki na czas, ale czy naprawdę kogoś zbawi jeśli dostanie dodatki parę dni
później (nawet dwa tygodnie później). Dla mnie ważne było, że CDP postanowiło nie czekać na
skompletowanie EK, tylko wysłało same gry od razu, tak żeby gracze mogli już grać w Wiedźmina.
Wiele osób w całym tym zamieszaniu zapomniało o najważniejszym, czyli o samej grze, która była
w większości na czas ( pomijam tu fakt, że niektóre sklepy rozpoczęły sprzedaż przedwcześnie
wbrew umowie). Dodatki, jak dla mnie, mogą dotrzeć później, chociaż miło jest otrzymać komplet
od razu ;)



Zgadzam się z Tobą. Ja też nie dzwoniłem tylko czekam na rozwój wydarzeń. EK całe już dostałem, oprócz dodatkowych bonusów, typu plakat, ale jakoś nie pali mi się że muszę go mieć już dzisiaj :P
Trzeba czekać na swoją kolej, zwłaszcza, że CDP rekompensuje nam to w jakiś sposób (100zł ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować