Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Michał Kiciński o blaskach i cieniach premiery Wiedźmina i o bliższych i dalszych planach

1614 postów w tym temacie

Dnia 05.12.2007 o 12:54, RobeN napisał:

> Trzeba czekać niestety

W takim razie życzę wytrwałości.
A może warto zapomnieć o tym na jakiś czas?
Ja stosuję taką właśnie metodę.

Ten czas produkcji przypomina mi trochę manufakturę :) - to tak na poprawę nastroju :P


Słuszna metoda. Najzabawniejsze było gdy zadałem pytanie"Czy wyrobicie się do końca roku"
Odpowiedź była następująca-"Jak doślą to napewno" Przyznam ,że było to całkiem zabawne :p

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

towar zakupiony za pomocy bonu nie podlega zwrotowi
nie dziwie się
podkładka pod myszkę którą zamówiłem jest jakaś wadliwa myszka na niej nie działa a powinna wciskają wadliwy towar za bony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2007 o 14:03, kozikbz napisał:

towar zakupiony za pomocy bonu nie podlega zwrotowi
nie dziwie się
podkładka pod myszkę którą zamówiłem jest jakaś wadliwa myszka na niej nie działa a powinna
wciskają wadliwy towar za bony

Trzeba było wziąć grę ale pewnie byś wziął Crysisa i narzekał że ci wadliwy towar wcisnęli bo nie działa na twoim kompie ;)

Ja mam dylemat co wziąć - obecnie skłaniam się ku ORANGE BOX - warto ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.12.2007 o 14:07, Evil Khan napisał:

Ja mam dylemat co wziąć - obecnie skłaniam się ku ORANGE BOX - warto ?

Ja wziąłem :) jutro mają dostarczyć
Warto na pewno - tyle gier - ciekawi mnie Portal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2007 o 14:07, Evil Khan napisał:

Ja mam dylemat co wziąć - obecnie skłaniam się ku ORANGE BOX - warto ?

Ja wziołem Orange Box i już dostałem je dzisiaj :). Jak dotąd Portal jest super ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh poległem miałem wziąć Gears of war ale przesunęli premiera na nie wiadomo kiedy, cod 4 brak i nie mam co z robić z tym kuponem na 100xl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2007 o 15:00, rav1985 napisał:

heh poległem miałem wziąć Gears of war ale przesunęli premiera na nie wiadomo kiedy, cod 4
brak i nie mam co z robić z tym kuponem na 100xl



ale na pewno cod4 pojawi się jeszcze w tym miesiącu to sobie kupisz zastanawiam się co kupić????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2007 o 12:46, RobeN napisał:

No raczej troszkę inne niż Sodexho Pass, Ticket Restaurant (Accor/Lunch) i inne tego typu.
Swoją drogą sam jeszcze nie dostałem - ale to może i dobrze, bo nie wiem jeszcze co zamówić.
Dobrze, że sprawa w końcu zbliża się do mety.
Choć jak widać nie wszystkie EK zostały rozesłane. :(


to trochę kanał, bo jak tak dalej pójdzie, to niektórzy będą mieli na wykorzystanie bonu dwa tygodnie (a jak ktoś wyjeżdża na święta, to jeszcze mniej). ja też nie wiem jeszcze co wziąć. najbardziej mnie świerzbią wiedźmińskie kości do gry, ale te bóg wie raczyć kiedy będą dostępne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pre-ordery wydać kasy nie można więc czekanie na coś godnego uwagi też zabiera czas. Jeszcze jak będą tak przekładać to wyjdzie że trzeba będzie wybrać coś innego bo premiery sie przesuną. Szkoda gadać Ja dostałem już swój bon ale współczuje tym którzy nadal czekaja. Miało wyjść ładnie i pięknie by ni było kłopotów a nadal one są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2007 o 10:17, Kafar napisał:


> I jeszcze jedna rzecz (dowiedziałem się tego dzwoniąc do BOK). Nawet jeśli bon bym otrzymał

> to muszę go wykorzystać z konta użytkownika który kupił EK !!! Niedorzeczność !!!

Jeśli to prawda to już bezczelność. Czy ta firma może zrobić coś raz w porządku? Jeśli takie
rzeczy jak wysłanie bonu na adres z konta są prawdą to pewnie będą jeszcze bardziej stratni
bo ja dwóch nie otrzymam. A mam dwie EK i będę się tego domagał choćby mieli wysłać jeszcze
raz i być stratnym jeszcze 100zł.

To już mnie do nerwicy doprowadza czy ludzie tam pracujący w CDP myślą trochę?


Osoba od której kupiłem EK na allegro właśnie poinformował mnie że dostał bon. Decyzja o wysyłce została podjęta przez kogoś "na górze". Tylko pogratulować logiki CDP. Wysyłają przeprosiny i bony do osób pośredniczących a nie tych co cierpliwie czekali na EK w częściach.
Jeszcze raz dzwoniłem do pań z BOK`u i jeszcze raz potwierdziły że bon można wykorzystać tylko z konta użytkownika który kupił EK. Ja osobiście mam szczęście bo najprawdopodobniej dogadam się z osobą która sprzedała mi EK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurcze dostalismy bony, a tu nagle nie ma gier na składzie :/
CoD4 nie ma, AoE III złota edycja też, Medvieval Królestwa i jeszcze kilka innych szlagierow, ktore jeszcze tydzien temu byly :/ również no żal mam nadzieje, że pojawią się te gry w tym miesiącu - moze ktos dac jakies info ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tego już za wiele! Dostałem już bon i co z tego jak nie mogę z niego skorzystać?! Gdy wpisuje go i klikam Aktywuj, strona się odświeża i nie dzieje się zupełnie nic. Przeszedłem do dalszej częśći zamówienia, bo myślałem że może jakiś błąd a tu Normalna cena gry. Zamawiałem ES UNREAL Tournament III. POMOCY!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie mogę anulować zamówienia, w którym wykorzytałem bon nie tracąc go? Dzwoniłem do CDP i nikt nie odbiera... Proszę o ostateczną odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2007 o 17:29, pitors89 napisał:

Czyli nie mogę anulować zamówienia, w którym wykorzytałem bon nie tracąc go? Dzwoniłem do CDP
i nikt nie odbiera... Proszę o ostateczną odpowiedź.

Jeśli anulujesz to ci bon przepadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować