Zaloguj się, aby obserwować  
PhaNtoM83

W jakie gry jesteś najlepszy??

228 postów w tym temacie

Hitman (hehehe wszystki misje na Sillent Assassin na najwyzszym poziomoe trudnosci) Call of Duty, Unreal Tournament 2004 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2006 o 11:28, pinu? napisał:

Ja jeste niezły w:
Fable
GTA(cała seria oprócz 1 i 2)
Gothici (cała seria )
Sacred
Diablo II + dodatek
Max Payne 1 i 2
Spider-Man''y

W Max Payne nie trzeba być dobrym bo to taka prosta gra ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem najlepszy w FPS''ach (CoD 2), skardankach (Splinter Cell) samochodówkach (Colin4, seria ToCA) i dobry w strategiach (AoE III rządzi w tej kategorii!) i nie wiem do jakiej kategorii dorzucić Kroniki Riddicka bo to wielo gatunkowa gra - a dobry w niej jestem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy jestem w RTS''ach przedewszystkim w WarCrafta 3 mam kilka znaczących wygranach na koncie ;] puzniej FPS''y np Qukae, DooM i na koncu gry samochodowe seria NFS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napiszę w czym jestem do kitu.
1. FPP - zawsze ktoś mnie wykosi na sieci. Chociaż ten typ gier mnie bawi jak idzie się w drużynie siedząc na kompie obok siebie.
2. Powolne strategie i turówki - zwykle jestem niezły, ale w civ4 dostaję w skórę od kompa na Monarchu (Król), a Homm3 był taki długi, że nigdy go nie skończyłem. Za to w starego Rebelliona wymiatałem wszystko - ludzi, kompa, obcych w sieci... ;)
3. RTS - dostaję w skórę w C&C od kompa na najwyższym poziomie. Wygrać mogę, ale nerwów przy tym tyle, że kiedyś zawał. ;) Na sieci denerwuje mnie w RTS przesadnie duża szybkość, zmuszająca do powielania bezmyślnych schematów gry. Tak więc często sobie sieć daruję.
4. Symulatory - w tym jestem niezły (szczeólnie okrętów). Wyjątkiem jest nagminne zniżanie się samolotem nad artylerią plot, przez co często mnie zestrzeliwują jak jakiegoś wieśniaka. ;)
5. RPG - w tym jestem zwykle niezły. Nie ma o czym gadać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w strategiach ale sa wyjatki dobry jestem tak dokladnie w Herosie 3 i w grze przez neta Kalonline[RPG]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2006 o 21:50, Fagno napisał:

swoją drogą - mam wrażenie że ten temat jest pisany trochę na siłę, przecież tematy z typu
"ulubiona gra" czy "w co jesteś najlepszy" są bardzo podobne

Wcale nie. Często ulubiona gra, to wcale nie ta, w której się wymiata wszystko jak burza. Taka gra po prostu często nudzi. I odwrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2006 o 14:32, BlackBomb napisał:

Ja jestem dobry w all, ale szczególnie w Super Mario Bros(joke w tym jestem arcydobry) i NFS(od
underground 1).....

jest obojetny zalerzy komu sie podoba jak typ gry i co za gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem dziwną mieszanką:
Lubię FPS-y i RTS-y :)
A tak wogóle to jestem dobry w CoD 2, W3:FT i w Władca pierścieni:BoŚ.Nieźle mi idzie w Painkillera a najgorzej w CoD :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować