Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Warhammer 40,000: Dawn of War - Winter Assault i Dark Crusade w serii eXtra Klasyka neXt!

69 postów w tym temacie

O ironio!
W te pędy gnałbym do sklepu kupić obie, ale...
...we wtorek doszła do mnie paczka z Winter Assault (oczywiście edycja premierowa). Chwała CDP za wirtualne pieniądze - różnica 10 zł nie boli aż tak bardzo jak 40 zł... :D
Chociaż z drugiej strony - TAKA gra warta jest każdej ceny, zwłaszcza jeśli jest tak ogromna i rozbudowana jak Dark Crusade. Teraz pozostaje tylko czekać, aż ukaże się Soulstorm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 13:23, Konował napisał:

Lepiej napiszcie kiedy zostanie wydany w Polsce nowy dodatek Soulstorm;).


II kwartał 2008 (marzec-kwiecień) + pewnie czas potrzebny na polonizację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za dużo szczęścia na raz najpierw dwie części Settlers-ów a teraz dwa dodatki do W4k: DoW, ale kupie tylko DC bo jest lepszy i bardziej rozbudowany, brawo CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie jest moze mozliwosc zangielszczenia? Badz co badz, wychowalem sie na ang. nazwach poszczegolnych jednostek i poprostu strasznie mnie smiesza spolszczone ich polskie odpowiedniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 13:45, Andromalius napisał:

Panowie jest moze mozliwosc zangielszczenia? Badz co badz, wychowalem sie na ang. nazwach poszczegolnych
jednostek i poprostu strasznie mnie smiesza spolszczone ich polskie odpowiedniki.


Czyli np. takich amerykanów czy Anglików śmieszą też ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może byście chociaż jakoś zapakowali te wszystkie dodatki w coś z Platyny, co?

BO po co kupować wszystkie dodatki pojedynczo, a lepiej mieć wszystko na 2 DVD. ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kafar--> Zarazilem sie W40k majac chyba 14 wiosen za soba, nie bylo dla mnie „kosmicznych marines" tylko „space marines" a teraz :„chata chłopakuf”, „Rzeziblacha”, „smażyspluwa”, „pancerfura” to mnie osobiscie w oczy kole strasznie.
Nie zebym byl przeciwnikiem spolszczania, ale mimo wszystko powinno sie dac mozliwosc wyboru wersji jezykowej.
PS.Nie mam bladego pojecia czy ich to smieszy czy nie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee... czy to znaczy, że Dawn Of War i obydwa dodatki będą w jednym pudełku, czy wszystko oddzielnie? Jeśli oddzielnie, kupię dodatki, jeśli wszystko razem... kupię wszystko razem, a podstawkę się komuś wepchnie :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować