Zaloguj się, aby obserwować  
DartiReviMaster

Ile wytrzymacie bez komputera?

362 postów w tym temacie

ja kiedys mieszkalem w internacie, to nie mialem pol roku ... :P a teraz juz jest ok :) nie ma to jak mieszkac we wlasniej chacie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 16:00, DartiReviMaster napisał:

> Nadłużej to 9 miechów. A tak to mogę wytrzymać ile chcecie.

Każdy może wytrzymać ile sie da. Tylko chodzi oto że jak jest komputer, to ich kusi żeby siąść
i pograć. Gdy masz przymusowy odwyk od kompa, wytrzymasz tak długo jak nie będziesz miał kompa.


Mogę ci wytrzymać ile chcesz bez przymusu :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś mi sie zrąbała płyta główna. Dwa miechy bez kompa, robiłem wszystko żeby od razu wymienić całość. Co gorsza złom nawalił 24 grudnia!!! To było dwa lata temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 15:57, Outlander-pro napisał:

Lool, widzę że tu sami uzależnieni są. Komp to tylko rozrywka i życie się do niego nie ogranicza.
Naprawdę ludzie ... ja ostatnio spędziłęm 2 tyg bez kompa bo w naprawie był, a gdy go dostałem
z powrotem to nie zaczłąłem no lifować. Pograłem trochę, potem inne rzeczy porobiłem. Bez kompa
da się wytrzymać, w końcu komp to nie wszystko.


Wytrzymałeś 2 tygodnie ale czy wytrzymał byś miesiąc ;)
Ja to mam takie okresy, że jakoś mnie do kompa w ogóle nie ciągnie i wtedy wszystko mi jedno czy jest czy nie i okresy co muszę sobie zagrać, przeważnie jak kupię sobie nową grę xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm na pewno całe kolonie lub inne takie wyjazdy , ale ja komputer traktuje jako prasówkę dzienną więc raz dziennie wieczorem muszę usiąść . Ale w wakacje mało siedziałem dopóki nie doszedł nowy komputer , a przy starym to jak wychodziłem o 10 rano i wracałem przed 22 to siedziałem do północy na gg .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh pamiętam moje 2 tygodnie bez kompa... totalna porażka... w ogóle byłem jakiś taki monotonny i "niewyraźny" :P
Teraz ja nawet muszę mieć włączonego kompa gdy się uczę, bo inaczej dostaje same lacze na lekcjach, a tak mam same piątki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w sumie.. bez trudu wytrzymam bez kompa. Bez Tlena i Neta będę czuł pewien niedosyt ale ... żyć się da. Ostatnio mi sie coś takiego stało że coś się w kompie wykasowało i różnie, pliki textowe nie działały, winrar też, mozilla nie działała, internet explorer działał, nie było paska zadań - ogólnie syf. A jako że miałem dużo ważnych plików na kompie to zgrywałem wszystko na mp4 (1GB) i dawałem na drugiego kompa, pełno roboty. Oddałem do naprawy i co? Żaden plik nie naruszony.. troche się wkurzyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 15:57, Outlander-pro napisał:

Lool, widzę że tu sami uzależnieni są. Komp to tylko rozrywka(...)

No nie do końca... ja pewnie nie wytrzymałbym więcej niż tydzień, góra dwa. I nie dlatego, że nie mógłbym sobie pograć, to jeszcze bym przeżył. Ale jakbym pisał wypracowania, skąd miałbym materiał na eseje, nie mówiąc o tym że nie miałbym jak filmów oglądać , bo jedyny czytnik DVD to w komputerze mam.

Komputer został stworzony przede wszystkim do pracy, i tu tkwi całe sedno. Dam sobie rękę uciąć, że sam jak musisz poszukać informacji potrzebnych tobie, to nie zapierniczasz do biblioteki, tylko przeglądasz w internecie... to samo z pisaniem prac. Tak, możesz napisać po prostu długopisem na kancelaryjnym, ale ciekawe ile byś wytrzymał, zwłaszcza gdybyś ileś razy zrobił błąd, i cała praca od nowa do napisania, bo wyglądała by jak jeden wielki syf ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrowolnie i bez nacisku nie potrafię sobie odmówić komputera :P Wytrzymuje czas bez kompa tylko jak jestem w szkole lub mam inne zajęcia :) Praktycznie całkowity czas wolny spędzam przed moim blaszakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to bez PCta moge wytrzymać ile chce (ba, kiedyś ponad dwa miechy byłem bez kompa i jakoś sie nie przejmowałem) Ale przy komputerze spędzam duzo czasu, bo bardzo lubie rozmawiać z internetowymi znajomymi, słuchać muzyki, robić grafike i grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na wakacjach wytrzymałem chyba z dwa tygodnie (bez neta, ale z kompem) bo dach był w domu wymieniany a mam radiówkę i antenę trzeba było zdjąć. A i w październiku coś się stało z kompem i do naprawy trzeba było. Na szczęście zrobiony był już na następny dzień. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez komputera? Impossible. O na gry kładę lachę, to takie gadu gadu czy mejl to muszę sprawdzić bo ni to się umówić ni to pogadać a przecież tyle rzeczy się uzgadnia przez gg że nie idzie wytrzymać :P Brak kompa, oznacza brak muzyki (bo płyty najpierw trafiają na kompa dopiero potem na mp3, prawda?) i wielu innych rzeczy. Niektórzy nauczyciele nie wytłumaczą dobrze materiału i załóżmy książka też mało mówi to logiczne, że patrzę do internetu. Co do gier, to mogę wytrzymać dużo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym mógł wytrzymać bez komputera... nie wiem. Nie jestem uzależniony, pewnie umiałbym normalnie żyć bez blaszaka. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować