Zaloguj się, aby obserwować  
Jar_Jar_Binks

Mafia 2 - Temat Ogólny [M]

2830 postów w tym temacie

jezeli nie schrzania optymalizacji (a na to sie nie zapowiada chyba) to tuz po premierze kazdy zapomni o GTA4 i odplynie w swiat Mafii2 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie ma Mafii2 więc od razu nie chwal przed zachodem słońca choć wszystko wskazuje że to będzie jednak murowany hit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2009 o 18:28, Infes napisał:

Jeszcze nie ma Mafii2 więc od razu nie chwal przed zachodem słońca choć wszystko wskazuje
że to będzie jednak murowany hit.



Akurat to można chwalić ,,przed zachodem słońca":) Po dzień dzisiejszy zagrywam się w Mafię 1 a wczoraj nawet kupiłem za 60zł premierową edycję gry. Po obejrzeniu gameplaya tylko utwierdza się człowiek w przekonaniu, żę to będzie hit i zaspokoi nasze apetyty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie twierdze jednoznacznie że tego cuda nie można chwalić już teraz ale nie chce założyć że to będzie coś od tak. Choć wierze że to będzie to coś. Sama Mafia 1 mnie teraz ciągle trzyma, choć historia smutno się kończy :( no a już troche ma a nadal przyciąga ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gameplay bardzo mi się spodobał ale mam tylko jedną obawę: o sterowaniem samochodami bo kurcze jakoś tak dziwnie skręcały na tym filmiku. I kurcze mam nadzieję, że auta będą ładniejsze bo teraz to takie bez szczegółów jakby i przypomina mi się odrazu Ojciec Chrzestny 2 gdzie auta są skopane na maxa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać że gra trzyma klimat jedynki. GamePlay wygląda bardzo podobnie, tylko dodano chowanie się i wychylania ala Gears of War.
Grafia nie jakaś przełomowa, ale jest Dobra :)
Mam tylko nadzieje że z optymalizacje wezmą sobie do serca :D

MUROWANY HIT!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pięknie wygląda. Szyby naprawde dobrze pękają :P Widać że nie będzie bezsensownego strzelania,a strzelanie za osłony to jedyne rozsądne wyjście. Wszystko prezentuje się naprawde dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz jeszcze wszystko nie jest dopracowane więc pewno by jeszcze troche pixele latały :P Ale na pewno model zniszczeń również będzie świetnie dopracowany tak jak było w przypadku pierwszej części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2009 o 22:47, Slaverox napisał:

Mogli by pokazać jak auta się rozwalają przy dużych prędkościach...



Wszystko w swoim czasie:) Nie mogą tak za jednym podejściem odsłonić wszystkich kart:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja i mój portfel pokładamy wielkie nadzieje co do II części. W pierwszą mafię zagrywałem się dość długo. W drugą mam nadzieję, że jeszcze dłużej : ). Gameplay prezentuje się naprawdę świetnie. Mam kilka zastrzeżeń, ale te chowają się w blasku plusów, które emanują z tego pokazu. Jedyne co bardziej rzuciło mi się w oczy to "zbyt szybkie zniszczenie samochodu z Tommyguna podczas pościgu". Mam nadzieję, że będzie to wyglądało nieco inaczej. W pierwszej części aby rozwalić komuś bryczkę trzeba było wpakować sporą ilość kul.

Pamiętam te podziurawione jak sito samochody, którymi uciekałem do kryjówki :D. Specjalnie je jeszcze oglądałem, gdzie kuleczki się powkręcały. Cudo.

Ktoś wspomniał, że będzie muzyka w radiu. Musi się tam znaleźć "Little Richard". Kto nie zna, to powinien spróbować.

Mam też pewne obawy co do wymagań sprzętowych : (. W GTA IV nie było mowy abym pograł nawet na najniższych detalach. W najbliższym czasie nie planuję wymiany podzespołów więc liczę na dobrą optymalizację i oby chodziło w miarę na tych średnich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten gościu trafił mu w bak samochodu ;p
Gra jest robiona głównie pod PC (jeśli ktoś nie wierzy niech przejrzy wszystkie newsy z ostatnich 100 stron na mafiatown i znajdzie ;P) więc myślę, że nie mamy się bać o optymalizację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam bardzo, za drugi post z rzędu, ale pojawiło się nowe info nt. Mafii 2:
- Oprawa dźwiękowa nie będzie prezentowała się gorzej od oprawy graficznej. W grze może być 100 dźwięków w jednym momencie;
- Ujrzymy 250 różnych istot żywych (psów, przechodniów, wrogów), a żaden nie będzie prezentował się gorzej od drugiego;
- Muzyka w radiu będzie się dopasowywała do sytuacji w grze;
- Będzie widoczny rozwój życia naszego kompana, Joe. Na początku jego mieszkanie będzie prezentowało się ubogo, by po kilku latach było szczytem luksusu;
- Ujrzymy ok. 50 pojazdów - 30 samochodów osobowych, reszta to ciężarówki, itp;
- Policja będzie zapamiętywała rejestrację samochodu. Gdy zobaczą gracza ponownie, można spodziewać się niebieskich na ogonie;
- Wystąpi sto miejsc, w których będziemy mogli swobodnie składać wizytę;
- Po wejściu do budynku przez okno nadal możemy oglądać tętniące życiem miasto;
- Brak multiplayera;
- Gra będzie trwała mniej więcej 15-20 godzin;
- Jesienna data premiery jest nadal aktualna;
- Daniel Vavra nie pracuje już przy Mafii 2. Poświęcił się nieokreślonemu jeszcze projektowi. Czyżby Mafia 3?

Źródło: mafiatown.xt.pl

Jedyne co może denerwować lub frustrować to tylko te 15-20 godzin. Marzeniem było by 60 ;)
Reszta zapowiada się imponująco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2009 o 16:17, jcl99 napisał:

Przepraszam bardzo, za drugi post z rzędu, ale pojawiło się nowe info nt. Mafii 2:

Przydałaby się możliwość dożywotniej edycji swojego posta mhmm? Też nad tym ubolewam.

Dnia 21.04.2009 o 16:17, jcl99 napisał:

- Ujrzymy 250 różnych istot żywych (psów, przechodniów, wrogów), a żaden nie będzie prezentował
się gorzej od drugiego;

To mi się podoba. Brak wrażenia "wojny klonów".

Dnia 21.04.2009 o 16:17, jcl99 napisał:

- Muzyka w radiu będzie się dopasowywała do sytuacji w grze;

Tzn, że przy większej zadymie w grze będzie leciał bardziej "hardkorowy" kawałek?

Dnia 21.04.2009 o 16:17, jcl99 napisał:

- Będzie widoczny rozwój życia naszego kompana, Joe. Na początku jego mieszkanie będzie
prezentowało się ubogo, by po kilku latach było szczytem luksusu;

Typowy smaczek.

Dnia 21.04.2009 o 16:17, jcl99 napisał:

- Ujrzymy ok. 50 pojazdów - 30 samochodów osobowych, reszta to ciężarówki, itp;

Ciekawy jestem czy pojawią się jakieś specjalne jak np w pierwszej części. Pancerne wózki czy jakieś inne dziwactwa. Liczę też na jakieś dobre miejscówki do stuntów :D. Rampy itd w trybie "wolnej jazdy" czy coś w tym stylu.

Dnia 21.04.2009 o 16:17, jcl99 napisał:

- Policja będzie zapamiętywała rejestrację samochodu. Gdy zobaczą gracza ponownie, można
spodziewać się niebieskich na ogonie;

A jak wygląda sprawa ze zgubieniem niebieskich? Swoją drogą im więcej możliwości będzie miała policja tym bardziej zrobi się ciekawie.

Dnia 21.04.2009 o 16:17, jcl99 napisał:

- Wystąpi sto miejsc, w których będziemy mogli swobodnie składać wizytę;

Bary, minigry? :) mhmm

Dnia 21.04.2009 o 16:17, jcl99 napisał:

- Po wejściu do budynku przez okno nadal możemy oglądać tętniące życiem miasto;

Z pewnością będzie szansa na wykorzystanie tego patentu.

Dnia 21.04.2009 o 16:17, jcl99 napisał:

- Brak multiplayera;

Z jednej strony fajnie jakby jednak był, ale z drugiej nie mam zastrzeżeń aby go nie było.

Dnia 21.04.2009 o 16:17, jcl99 napisał:

- Gra będzie trwała mniej więcej 15-20 godzin;

Stanowczo za mało :(. 2-3 dni intensywnej gry i koniec?

Dnia 21.04.2009 o 16:17, jcl99 napisał:

- Jesienna data premiery jest nadal aktualna;

Mam nadzieję, że nic się nie zmieni w tym kierunku. No chyba, że będzie wcześniej :D.

Dnia 21.04.2009 o 16:17, jcl99 napisał:

Jedyne co może denerwować lub frustrować to tylko te 15-20 godzin. Marzeniem było by
60 ;)

Dokładnie. Jak na tak rozbudowaną grę czas jej przejścia powinien zająć nieco dłużej.

Dnia 21.04.2009 o 16:17, jcl99 napisał:

Reszta zapowiada się imponująco.


PS:
Ciekaw jestem czy będzie też jakaś EK :>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W pierwszej Mafii podobały mi się nie tylko fabuła czy oprawa graficzna ale też te wszystkie drobiazgi jak dźwięk deszczu uderzającego o blaszaną karoserię auta czy pracę zawieszenia pojazdu gdy wjeżdżał na polną drogę, a także wspaniałe przerywniki filmowe i ten klimat ameryki lat 30-tych. Chcę tylko by dwójka nie była gorsza, by była chociaż równie dobra jak jedynka i by miała to COŚ, ten klimat "cudownych lat 50-tych".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na razie jest wszystko na najlepszej drodze, aby było jeszcze lepiej. Bądźmy dobrej myśli :)
Może ktoś wie, czy to prawda że gameplay z aktualnej wersji ma się ukazać w piątek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować