Zaloguj się, aby obserwować  
Jar_Jar_Binks

Mafia 2 - Temat Ogólny [M]

2830 postów w tym temacie

Dnia 25.05.2010 o 15:49, Damianuss1 napisał:

Ja tam się modlę aby mi na minimalnych ruszyło :p.


U mnie to samo- jakoś nie przewidywałam w moich planach upgrade''u kompa i nie wiem czy opłacałoby mi się dla jednej gry. Choć z drugiej strony to nie jest "zwykła" gra, tylko Mafia, więc...
Tak czy siak nadal czekam z niecierpliwością ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2010 o 16:23, Damianuss1 napisał:

Nie lubię takiego podejścia - dla jednej gry. Jak już zrobisz apgrejt to zapewne zagrasz
nie tylko w Mafię =).


Nie sądzę- mam wybredny gust i bardzo mało czasu, ale dla Mafii mogłabym uczynić wyjątek ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to trzymam kciuki, że jednak uda Ci się zagrać :P.

> Zapraszam do przeczytania paru nowinek i obejrzenia wideo.
> http://mafiatown.gram.pl/news.php

Bardzo fajne filmiki. Nie ma wątpliwości, że z fizyką w tej grze będzie sporo zabawy. Dobrze, że moja karta obsługuje PhysX. Ta rozwalająca się szyba, w której zostają otwory po kulach, piękne po prostu. W filmiku z prezentacji spodobały mi się te bajery, które gość wyciągną pod koniec. Ahh chciałbym aby była kolekcjonerka z taką zapalniczką =) (nie palę jakby co).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko. Zamawiał ktoś z zainteresowanych tutaj Mafię 2 w pre-orderze na PC ze sklepu Cenegi używając tego kodu promocyjnego (WSZYSCY-JESTESMY-DZIECMI-2010), który to ma obniżyć cenę do 99zł razem z przesyłką kurierską? Wpisuję ten kod i nic się nie dzieje, a z chęcią zaopatrzyłbym się już w jakiś pre-order, bo później się okaże, że przy dostawie wyjadą wszystkie pre-ordery, a dla chcących kupić w dniu premiery nic nie zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2010 o 16:54, Damianuss1 napisał:

Ahh ten brak edycji swojego posta nawet po jakimś tam czasie. I tak oto piszę tego trzeciego
pod rząd posta z taką oto ciekawostką ;] - http://www.webhallen.com/sok/?title=Mafia+2&search_box_select=0
ciekawe czy to tylko wymysł sklepu.

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Co prawda nie jest to jakiś znany sklep, który miewa w swoich ofertach gry jeszcze niezapowiedziane, no ale poszła iskierka, co obudziła nadzieję na EK ^^
A i co do Twojego poprzedniego pytania- wg. Mafiatown, promocja trwała tylko do 23 maja, czyli jest już nieaktualna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to lipa z tą promocją. Pomyślałem, że może się jeszcze wstrzymam do czasu kiedy będzie wiadomo czy ta kolekcjonerka będzie czy też nie =). Jak zamawiać to chyba lepiej w samej Cenedze mi się zdaje, bo przecież to od nich będzie się rozjeżdżało dopiero do innych sklepów. Mam rację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wieść radosna :D. Rzeczywiście nie za ciekawie, ale w tym przypadku nie ma bata. To będzie moja pierwsza kolekcjonerka jaką kiedykolwiek kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2010 o 19:18, Lex napisał:

Ujawniono skład kolekcjonerki Mafii II:
- metalowe pudełko
- DLC
- soundtrack nagrany przez Prague FILMHarmonic Orchestra
- mapa Empire Bay
Cena: 70$ na PS3 i X360.

A wersja na PC? D: Może zrobią bogatszą? ]:->

Dnia 26.05.2010 o 19:18, Lex napisał:

http://www.vg247.com/2010/05/26/mafia-ii-collectors-edition-looks-mob-tastic/
IMHO bieda z nędzą, premierowe wydanie "jedynki" było bogatsze.

Rzeczywiście, nadzieje miałem na mały model Tommy Guna, soundtrack z jedynki (uber- marzenie! <3) czy jakoś fajnie stylowane pudełko. Mimo wszystko i tak kupię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>.........

Jak będzie wersja na PC to chyba trzeba będzie zainwestować;)

I wcale nie taka bieda z nędzą bo w Mafii 1 wcale dużo więcej rzeczy nie było, a było w niej:

duży kartonowy box
pudełko wielkości dvd
3CD z grą
1CD soundtrack
Instrukcja
Mapa miasta
Plakat

Tutaj widzę prawie wszystkie odpowiedniki czyli zamiast pudełka dvd będzie metalowe pudełko, dużego boxa naturalnie nie będzie bo od dawna nie produkują (nie liczę gier z biedronki), soundtrack będzie, mapa będzie, DLC będzie, instrukcja naturalnie dla wersji PC też będzie bo to standard więc nie można mówić, że bieda z nędzą.

Do tego widzę, że nie doczytałeś opisu zawartości wydania kolekcjonerki bo oprócz tego co napisałeś będzie jeszcze 100 stronicowy ART BOOK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech... i znowu metalbox :| Ładnie to to wygląda nie powiem, ale co z tego skoro trzeba się z tym pudełkiem obchodzić jak z jajkiem? Mam takie jedno z kolekcjonerki Bioshocka i naprawdę utrzymanie takiego pudełka w idealnym stanie nie jest łatwe, bo wystarczy przesunąć je po blacie biurka i już mamy na nim rysy jak w banku. Cieszy na pewno soundrtack, choć ja tej EK za wyjściową cenę na pewno nie kupię. Poczekam może na jakąś wyprzedaż i wówczas nabędą za pół ceny a jak się nie uda to trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

,,Cenega Polska potwierdziła dostępność Edycji Kolekcjonerskiej w naszym kraju na wszystkie 3 platformy (Xbox360, PlayStation3, oraz Windows PC). Polska wersja Edycji Kolekcjonerskiej będzie taka sama jak w innych krajach. Ilość egzemplarzy EK niestety będzie ograniczona."

Ograniczona, tja jasne. EK będzie się wylewało z półek jak standardowe wersje a po paru miesiącach/roku będą sprzedawać na wyprzedażach po 50zł bo im zostało, taka ona właśnie jest ograniczona ilościowo.
Co innego jakby były zapisy na stronie cenegi a z góry określoną ilość, powiedzmy 2tys sztuk i każda byłaby numerowana to co innego (coś jak w przypadku wiedźmina).
Jeżeli tak nie będzie to dla mnie jej ilość nie jest ograniczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2010 o 11:10, Citkowsky napisał:

Ograniczona, tja jasne. EK będzie się wylewało z półek jak standardowe wersje a po paru
miesiącach/roku będą sprzedawać na wyprzedażach po 50zł bo im zostało


Oj wydaje mi się że w przypadku tego tytułu, nie doczekamy się takiej sytuacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sama numeracja też jeszcze niczego nie oznacza, bo przypomnę tylko że kolekcjonerka Kings Bounty też była numerowana (było chyba 1000 egzemplarzy) a kupiłem ją wiele miesięcy po premierze za 40zł + koszty przesyłki. Wiele tutaj będzie zależało od ceny, bo jeśli ta będzie dajmy na to o jakieś 20zł wyższa od edycji podstawowej to rzeczywiście nakład może skończyć się szybko, ale jeśli już dystrybutor sobie zaśpiewa ze 200zł to pewnie nie zejdzie tak od razu i będzie można liczyć na jakieś okazje... Zwłaszcza że ta EK nie zachwyca, ciekawy jest tylko soundtrack a reszta niczym się nie wyróżnia. No i na dodatek metalbox, który moim zdaniem jest gorszy od zwykłego pudełka, bo bardzo łatwo go zarysować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>..............


Jeżeli sugerowana cena to 139zł (na tyle cenę sugerowaną ustaliła cenega) to po kolekcjonerce spodziewajmy się kwoty rzędu sugerowanych 180zł a w praktyce ok. 150-160zł. Czy warto, nie wiem, kazdy lubi co innego.
Ja tam przewiduję zakup i zwykłej wersji jak również i kolekcjonerki;) Tak, dobrze myślicie, będę miał 2 wersje Mafii na pcta. A po co mi to? Ano po to, że na gre czekam od niepamietnych czasów i po prostu musze miec obie wersje aby miało co stać obok premierówki Mafii 1;)

A doświadczenia z metal boxem już mam, swego czasu była specjalna wersja gry Toca Race Driver 3 i mam ją do dzisiaj w idealnym stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować