Zaloguj się, aby obserwować  
Jar_Jar_Binks

Mafia 2 - Temat Ogólny [M]

2830 postów w tym temacie


Bo konsole są bardziej popularne? Bo gry zazwyczaj w pierwszej kolejności wychodzą na konsole? Bo większośc pecetowców użyje poradnika z neta? (konsolowiec też może, ale...). Jest dużo bo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>.............

Akurat Mafia 2 z tego przynajmniej co twórcy mówią to jest tworzona z myślą o pecetach i jest to ich główna platforma na której zostanie wydana gra a wiec nie bedzie to kolejny port. Tym bardziej dziwi mnie ta wersja poradnika.
Tak czy siak, poradnik kupię jeżeli wydadzą go w Polsce. Jak nie wydadzą to kupie w amazonie na swieta na cena spadnie w dół gdzies do max 10$.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2010 o 18:42, Damianuss1 napisał:

No i proszę, będzie demko :). Świetna okazja do przetestowania jak druga część będzie
chodzić na naszych blaszakach.



skąd to info? Mafia w wersji demo? Jakoś mi to nie pasuje chociaż w sumie Just Cause 2 też wydali w demko najpierw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz tylko trzeba mieć nadzieje, że możliwość przetestowania gry będziemy mieli jeszcze przy oficjalną premierą gry. Zawsze by to jakoś skróciło oczekiwanie na pełną wersje no i zawsze byśmy już wcześniej z grubsza wiedzieli jak się ma kwestia optymalizacji. Po cichu liczę na to że demo pojawi się na dwa tygodnie przed premierą fulla, choć oczywiście nie miałbym nic przeciwko jakby to było trochę więcej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2010 o 16:48, MaccCry napisał:


O rany, to ma dobre kilka miesięcy, może nawet rok. Przez ten czas trochę się zmieniło
i wiadomo więcej.



Nie wiedziałem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i się zaczyna. Sony już wcisnęło swoją grubą kasę i tak oto "Dodatkowe misje i arcade''owy tryb gry - tylko na PS3", arcade''owy tryb gry - jak to rozumieć? Nie będzie w wersjach PC "free-ride" czy jak? I do tego te dodatkowe misje. Ja rozumiem, że wszystko fajnie i posiadaczom PS3 się to będzie podobać, ale nie chciałbym dostać gry, która na każdą platformę będzie inaczej wyglądać : /. To w ogóle psuje całą zabawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>>...........

A pomyślec, że pare lat temu wyszła taka Mafia 1 w soczystym premierowym wydaniu bez bawienia się w żadne ekskluzywne duperszmity dla każdej konsoli z osobna plus bajery do zakupu jako DLC. Sama gra, pełne wydanie, zero dodatków i to jest to. W ogóle nie podoba mi się dzisiejszy komercjalizm i próbowanie zarobienia na wszystkim czym popadnie (w odniesieniu do gier).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować