Zaloguj się, aby obserwować  
Jar_Jar_Binks

Mafia 2 - Temat Ogólny [M]

2830 postów w tym temacie

Dnia 12.08.2010 o 14:10, sliski_wojtas napisał:

Witam. Mam pytanie będzie edycja kolekcjonerska Mafii II na PC ? Na stronie dystrybutora
jest dostępna tylko i wyłącznie na PS 3 i Xbox''a 360.


Nic niestety o tym nie wiadomo. W swoich zapowiedziach na www.cenega.pl EK na PC dalej widnieje. Nie ma co do nich pisać czy dzwonić bo nic Ci nie powiedzą. Żenada.

I przy okazji przeczytałem przed chwilą na polygamii o tym - http://polygamia.pl/Polygamia/1,107165,8243725,Don_jest_jeden___porownanie_trzech_wersji_Mafia_2.html?bo=1

Trochę mnie to zmartwiło jako, że ja właśnie głównie nastawiłem się na wersję Xklockową. Mam nadzieję, że opisywane tam sytuacje nie będą dla mnie zbytnio rażące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2010 o 09:56, Sipso2008 napisał:


> Na screenach bez aa nie wiem czemu.

Bo pierwsza mafia chyba nie miała jeszcze AA.


Oczywiście, że miała i ma nadal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2010 o 15:23, Crew_900 napisał:

Sorry, Ai w grze jest głupie i trudno tego nie zauważyć

Człowieku to tylko demo !! Zresztą po co ja ci to mówię jak ty wszystkie gry w takim stylu krytykujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2010 o 15:27, Crew_900 napisał:

Jesteś tego taki pewien ?
Przy pierwszym uruchomieniu gry uruchamia się okno konfiguracji i jest tam możliwość
włączenia AAx2 AAx4

Sprawdziłem i jest AA x2 i x4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z doświadczenia wiem , że jeżeli są w demie błędy to i w pełnej będą identyczne .
I jeżeli tak wierzysz, że błędów i głupiego AI w pełnej wersji nie będzie, to z takim myśleniem daleko nie zajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No skoro porównujesz GTA IV na średnich ustawieniach z niemal zerowym polem widzenia oraz Mafie na pełnych to coś tu jest nie tak...
Tak się prezentuje GTA IV w pełnej okazałości:
http://www.pcgameshardware.com/screenshots/original/2008/12/GTA4_Mouseover_Max.jpg
Nadal myślisz, że pierwsza Mafia ma lepszą grafikę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2010 o 15:31, Crew_900 napisał:

Z doświadczenia wiem , że jeżeli są w demie błędy to i w pełnej będą identyczne .
I jeżeli tak wierzysz, że błędów i głupiego AI w pełnej wersji nie będzie, to z takim
myśleniem daleko nie zajdziesz

A skąd ty wiesz co ja myślę ?? Może i będę ale mam to głęboko bo w końcu będą patche itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2010 o 15:36, Jcl napisał:

Jest wiele błędów i niedoskonałości ale gra się fantastycznie i to jest najważniejsze.

Racja, po za tym grę dopracowując poprzez łatki, tak samo z GTA 4 było, na dzień dobry były bardzo dłuuugie wczytywania gry, misji i innych rzeczy, zaraz przez to wydali łatkę, która poprawiła między innymi to niedopatrzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2010 o 15:39, Slaverox napisał:

> Jest wiele błędów i niedoskonałości ale gra się fantastycznie i to jest najważniejsze.

Racja, po za tym grę dopracowując poprzez łatki, tak samo z GTA 4 było, na dzień dobry
były bardzo dłuuugie wczytywania gry, misji i innych rzeczy, zaraz przez to wydali łatkę,
która poprawiła między innymi to niedopatrzenie.


Miesiąc po premierze będą ze 2 lub 3 łatki i będzie dobrze ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie bzdety jak przejeżdżanie przez siatki jak duch, mnie akurat nie obchodzą. Dla mnie najwazniejszy jest klimat i zobaczenie Empire zimą. Strasznie się doczekać nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograłem w demko i cóż... nie sposób nie zgodzić się z tym co już zostało powiedziane. Choć wiele jest bugów czy też rzeczy, które mogły zostać rozwiązane lepiej to gra diabelnie wciąga, a to tylko 12 minut i jedna misja DAMN!
BTW Czy można w tej grze używać ludzi w charakterze żywej tarczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcu odnalazłem wszystkie rozkładówki Playboya. Jestem z siebie dumny. ;)
Fajnym patentem jest to że jak samochód się dymi, to staje i można go naprawić, zaglądając mu pod maskę. Dużo takich realistycznych rzeczy maa w sobie Mafia 2.

mati285
W demie nie, w pełnej hmm sam nie wiem. Jakby mi coś świtało że coś takiego widziałem na jednej z prezentacji, ale mogę się mylić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować