Zaloguj się, aby obserwować  
marcinszyl

GTA San Andreas [M]

5636 postów w tym temacie

Dnia 01.08.2008 o 12:56, Snoopik napisał:

> On jest przy torach, najlepiej jedź wzdłóż nich. Jeszcze jest w instrykcji chyba
napisane..

Dzięki przejadę sie i może znajdę (a jak nie to znowu będę wam cztery litery zawracał).
A co do instrukcji to od tak dawna jej nie widziałem, że nawet nie pamiętam jaka okładkę
miała :P


Możesz jeszcze poszukać na gtasite.pl, ale jedź wzdłóż torów to trafisz na to. Bodajże jest koło tunelu (kolejowego) , ale głowy nie dam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem kilka razy i nic :( Może ktoś na mapie zaznaczyć? Będę wdzięczny. Albo chociaż jak budynek wygląda, bo tak to na ślepo szukam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2008 o 13:32, Snoopik napisał:

Przeszedłem kilka razy i nic :( Może ktoś na mapie zaznaczyć? Będę wdzięczny. Albo chociaż
jak budynek wygląda, bo tak to na ślepo szukam.


No nie wiem, może poszukaj na gtasite.pl ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2008 o 13:33, Budep napisał:

No nie wiem, może poszukaj na gtasite.pl ?

Na gtasite.pl jest tylko informacja, że strip club znajduje sie we wschodnim los santos. Ale ja przeszedłem chyba całe i nic :( Ale cóż będę dalej szukał....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2008 o 13:32, Snoopik napisał:

Przeszedłem kilka razy i nic :( Może ktoś na mapie zaznaczyć? Będę wdzięczny. Albo chociaż
jak budynek wygląda, bo tak to na ślepo szukam.



Co macie problem ze znalezieniem Strip Clubu przecież każdy wie gdzie to jest ;] zamieszczam fotke która pokazuje gdzie on sie znajduje na mapce ten czerwony punkcik wskazuje gdzie jest Strip Club ( fotke robiłem sam aparatem i nie jest za super , ale widać niezle..... Pozdrawiam..... ;]

20080801134306

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2008 o 13:44, Jacobek92 napisał:

> Przeszedłem kilka razy i nic :( Może ktoś na mapie zaznaczyć? Będę wdzięczny. Albo
chociaż
> jak budynek wygląda, bo tak to na ślepo szukam.


Co macie problem ze znalezieniem Strip Clubu przecież każdy wie gdzie to jest ;] zamieszczam
fotke która pokazuje gdzie on sie znajduje na mapce ten czerwony punkcik wskazuje gdzie
jest Strip Club ( fotke robiłem sam aparatem i nie jest za super , ale widać niezle.....
Pozdrawiam..... ;]


Pff, mówiłem mu że to jest blisko torów :P Pozatym ja nie mogłem zrobić screena, bo nie mogę odpalić SA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też tego nie mogę odpalić:( Mod się zwalił podczas instalacji.Re-install?Spoko,wiem,że podziała,ale gra już mi się znudziła,miałem i tak 100% fabuły głównej i masę aut zainstalowanych oraz modów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, nie wiem jak mogłem przegapić ten różowy neon.

BTW: Trzeba przechodzić misje taksówkarzem, policjantem itp za jednym podejściem czy można np. przewieść taksówką 10 osób, pójść zapisać i przewieść 40 pasażerów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taksowkarzem nie. Wystarczy lacznie przewiezc 100 (czy tam 50) pasazerow by ukonczyc misje (i dostac nitro we wszystkich taksowkach). Natomiast reszte misji (fire fighter, vigilante, paramedic, itp.) trzeba ukonczyc za jednym podejsciem, tj. dojsc (i ukonczyc) 12 poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha szkoda. Myślałem, że będzie łatwo :) Za pierwszym razem ściagałem save, więc mijałem te duperele, ale teraz chce sam całość przejść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2008 o 11:58, Damian14BO napisał:

Nie masz tam wejsc tylko wrzucic granat dymny.


Zrobilem, ok. A strój krupiera jeszcze sie po cos przyda? Bo go mam w garderobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znowu potrzebna pomoc :/. Problem dotyczy misji Wrong Side of the Track ... pogoń motocyklem za pociągiem z Vagosami bodajże. Ja kieruję motocyklem a Big Smoke ostrzeliwuje pociąg. Jak unikać pułapek na torach już wiem, potem jadę prawą stroną ( za tunelem ) ale nic z tego :/. Big Smoke co najwyżej zestrzeli jednego Vagosa i tyle. Co robić ... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2008 o 17:21, KŁEJK napisał:

Znowu potrzebna pomoc :/. Problem dotyczy misji Wrong Side of the Track ... pogoń motocyklem
za pociągiem z Vagosami bodajże. Ja kieruję motocyklem a Big Smoke ostrzeliwuje pociąg.
Jak unikać pułapek na torach już wiem, potem jadę prawą stroną ( za tunelem ) ale nic
z tego :/. Big Smoke co najwyżej zestrzeli jednego Vagosa i tyle. Co robić ... ?


Musisz jechac w takiej odległości aby strzelał cały czas, taką optymalną odległość od pociągu musisz jechać, no i równolegle musisz mieć do Smoka tych Vaginosów, nic innego polecic nie można, do pierwszej pułapki przeważnie juz 2 miałem ubitych, naprawdę ta misja nie jest trudna,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Może po prostu źle się ustawiasz... Poza tym, gdy jedziesz na wzniesieniach obok pociągu, to możesz pomóc Smoke''owi ich zabijać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpowiednia odległość to jazda po prawej stronie przeciwległego toru. Innymi słowy, nie jedziesz po torach, ale obok nich.

czapla56 - Nie, nie musi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do przedpiśców <=== ależ ja jadę blisko Vagosów ( a przynajmniej się staram ... ), albo zaraz obok nich albo nieco przed nimi ... próbowałem już kilka razy ale efekt jest taki sam :/. No cóż ... spróbuję jeszcze parę razy, może się uda ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować