Zaloguj się, aby obserwować  
marcinszyl

GTA San Andreas [M]

5636 postów w tym temacie

Tutaj masz stronę przydatną do szukania aut: http://www.gta-sanandreas.com/guides/importexport/index.php

A co do Patriota to ja zakosiłem go w bazie wojskowej przy lotnisku, na którym wykonuje sie szkołę pilotażu i zaparkowałem go szybko do garażu :) Potem wyszedłem szybciutko z garażu i mnie zabiły psy :) Na szczęście auto z garażu nie znika xD

Co do latania samolotem to może spróbuj schować podwozie (domyślnie klawisz "2"), wtedy znacznie łatwiej się lata. Chyba, że już to robiłeś xD A czitów na latanie nie ma ;P Musisz ściągać save z neta, albo przesłać komuś swojego żeby przeszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patriot stoi w jednym z hangarów w bazie wojskowej, jest taki kawałek płotu wokół tego który można samochodem lub ładunkiem wybuchowym zniszczyć. Wtedy tylko dostać się do hangaru, wziąć HumVee i wyjechać tą samą drogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2008 o 09:24, Union Pacific napisał:

Patriot stoi w jednym z hangarów w bazie wojskowej, jest taki kawałek płotu wokół tego
który można samochodem lub ładunkiem wybuchowym zniszczyć. Wtedy tylko dostać się do
hangaru, wziąć HumVee i wyjechać tą samą drogą.


Jak można usyskać, policyjny czołg, co miał działko wodne? Był on w jednej misji, w ostatniej, przed zabiciem Big Smoke''a i Tempennego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakiego skilla trzeba mieć do latania, żeby uzyskać licencję pilota? Ja jestem narazie po dwóch pierwszych misjach w szkole latania;| W GTA poprostu nie da się latać samolotem;|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musisz pokonać 3 czy 4 zadania w szkole lotniczej i dostajesz licencję. Innego sposobu nie ma. Latanie nie jest aż takie trudne, nauczysz się. Ja też sobie włosy z głowy wyrywałem bo mi nie wychodziło a teraz tylko w 3 zadaniach nie mam 100% ;) A żeby móc ukończyć grę musisz mieć licencję bo z lataniem związane są zadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2008 o 15:46, deif33 napisał:

Masz tu save''a zaraz po szkole latania :).
http://gtasite.net/464,download.html
PS. Po kliknięciu na link automatycznie powinien się ściągnąć.

Faktycznie po szkole latania ale kurde dzięki za taką postać:D Mało kasy i koleś wogóle wygląda jak beczka po piwie:/ Chyba będę się musiał z tym sam męczyć albo dać sobie spokój. Próbowałem edytować pliki gry w notatniku bo tam są takie różne staty i te od latania też były, ale jak wczytuję grę to nic nie daje:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2008 o 15:32, THE WITCHER1990 napisał:

Jakiego skilla trzeba mieć do latania, żeby uzyskać licencję pilota? Ja jestem narazie
po dwóch pierwszych misjach w szkole latania;| W GTA poprostu nie da się latać samolotem;|

Na początku latanie jest trochę trudne, ale z czasem nauczysz się jak naciskać przyciski żeby samolot leciał odpowiednio:) Trochę treningu i wytrwałości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2008 o 16:24, 143872 napisał:

Musisz pokonać 3 czy 4 zadania w szkole lotniczej i dostajesz licencję. Innego sposobu
nie ma. Latanie nie jest aż takie trudne, nauczysz się. Ja też sobie włosy z głowy wyrywałem
bo mi nie wychodziło a teraz tylko w 3 zadaniach nie mam 100% ;) A żeby móc ukończyć
grę musisz mieć licencję bo z lataniem związane są zadania.


Ale żeby przejść tą misje, to z tego co wiem, trzeba zrobić all zadania. Jak ja się z tym męczyłem, ale jak to opanowałem to banał. Najgorsze sa te piruety, obkrecanie sie, itd :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2008 o 22:17, Budep napisał:

Ale żeby przejść tą misje, to z tego co wiem, trzeba zrobić all zadania. Jak ja się z
tym męczyłem, ale jak to opanowałem to banał. Najgorsze sa te piruety, obkrecanie sie,
itd :D

Właśnie nie, wszystko jest proste tylko ten cały helikopter jest tragiczny :/ Z tym to nie trudziłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Latanie jest najcudowniejszą rzeczą jaka została zaprogramowana w GTA:SA. Czasem włączam gra tylko po to żeby trochę polatać to pod mostami, to pokręcić akrobacje stuntplane''m to podziwiać widoczki. Szkoda, że GTA IV pozbawione jest samolotów. Helikopter to nie to samo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A w wresji na PC też nie będzie? A szkoda strasznie przydałoby się. Ja też czasem włączałem żeby polatać albo przed rakietami uciekać, to było coś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2008 o 22:39, Abdell napisał:

Latanie jest najcudowniejszą rzeczą jaka została zaprogramowana w GTA:SA. Czasem włączam
gra tylko po to żeby trochę polatać to pod mostami, to pokręcić akrobacje stuntplane''m
to podziwiać widoczki. Szkoda, że GTA IV pozbawione jest samolotów. Helikopter to nie
to samo....


Owszem, bardzo fajnie jest latać w SA i nie rozumiem jakie problemy są z zaliczeniem szkoły latania! Robię wszystko za pierwszym podejściem, głównie na silver, ale na gold także sporo zaliczam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja długo musiałem przechodzić szkołe latania, ale wreszcie mi się udało a ogólnie fajnie się lata stuntplane''em a najlepiej hydrą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2008 o 22:51, 143872 napisał:

A w wresji na PC też nie będzie? A szkoda strasznie przydałoby się. Ja też czasem włączałem
żeby polatać albo przed rakietami uciekać, to było coś :P


A co do rakiet to z bratem urządzaliśmy konkursy kto dłużej będzie uciekać przed rakietami, zabawa była przednia. Ale i tak największa frajda to przelatywanie pod mostami i przez tunele :) Zaliczyłem chyba wszystkie możliwe. Nawet Nevadą (tym dużym transportowym samolotem) większość mostów mam zaliczonych :) Kocham wolność stworzoną przez programistów dla graczy więc pewnie dlatego tak bardzo latanie w SA przypadło mi do gustu podobnie jak wiele innych gier gdzie swoboda gracza postawiona jest na pierwszym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2008 o 12:08, Abdell napisał:

A co do rakiet to z bratem urządzaliśmy konkursy kto dłużej będzie uciekać przed rakietami,
zabawa była przednia.

W sumie fajny pomysł kiedyś sie tak poawie z kumplem :P

Dnia 01.09.2008 o 12:08, Abdell napisał:

Nawet Nevadą (tym dużym transportowym samolotem)

to akurat nie problem bo jest ciężki i wolny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować