Zaloguj się, aby obserwować  
YOLOfddsfd

Nintendo DS oraz 3DS - temat ogólny [M]

5809 postów w tym temacie

Dnia 15.08.2011 o 18:30, Net_com napisał:

Opłaca się brać Dsi za 300zł razem z dodatkowymi rysikami , obudową i dwoma etui ?


Czy opłaca - tak, czy jest oryginalne - za tą cenę? Jeśli jest to zakup poprzez Internet to koniecznie poproś o szczegółowe fotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2011 o 18:46, Ichibanboshi-kun napisał:

> Opłaca się brać Dsi za 300zł razem z dodatkowymi rysikami , obudową i dwoma etui
?

Czy opłaca - tak, czy jest oryginalne - za tą cenę? Jeśli jest to zakup poprzez Internet
to koniecznie poproś o szczegółowe fotki.

Poprosiłem i zamierzam wrzucić je do oceny forumowiczów. Konsola z tego co wyczytałem jest używana , zakupiona w listopadzie w Anglii. Gość za niewielką dopłatą gotów jest dorzucić profesora laytona , gta , poki i castelvanie. Sam pytałem się trzy razy czy te 300zł to prawdziwa cena xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2011 o 19:41, Net_com napisał:

Ogólnie wszystkie śrubki z tyłu mają takie być ?


Wszystkie, oprócz tej z baterią ( bo przecież jak trzeba będzie wymienić, to zwykły nieśmiertelnik powinien móc odkręcić )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

K mam foty tego Dsi. Na ładowarce jest niewielki napis "nintendo", ale wsyztskie śrubki z tyłu są na krzyżaki i te na klape baterii i te dwie pozostałe. Konsola wygląda na oryginalną , ale może wypowie się ktoś kto się na tym zna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W DSi nie ma być żadnych trójramiennych śrubek! Wszystkie są normalnie dostępne dla krzyżaka:
- ta na wejściu do kartridża (bardzo mała),
- na klapce od baterii (są dwie),
- dwie w lewej części konsoli, patrząc na jej spód (w takich wgłębieniach).

I to wszystko. Generalnie o refurbach DSi nie słyszałem, ale jak chcesz, możesz dostać i moje fotki dla porównania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, czyli od DSi porzucili te upierdliwe śrubki. To dobrze :)

@Net

To ładnie, porządne gry Ci dorzuca(swoją droga to GTA na DSa uważam za najlepsze w serii, bo jest o wiele ciekawsze niż te nudy z PC/PS3/X360.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2011 o 21:52, Hellmut napisał:

W DSi nie ma być żadnych trójramiennych śrubek! Wszystkie są normalnie dostępne dla krzyżaka:
- ta na wejściu do kartridża (bardzo mała),
- na klapce od baterii (są dwie),
- dwie w lewej części konsoli, patrząc na jej spód (w takich wgłębieniach).

I to wszystko. Generalnie o refurbach DSi nie słyszałem, ale jak chcesz, możesz dostać
i moje fotki dla porównania.

To świetnie mógłbyś wysłać mi fotki swojego na adres pulst339@interia.pl ? Byłbym wdzięczny. Dodam jeszcze , że konsola jest czarna i takie same są śrubki na klapce od baterii. Mógłbym wysłać komuś fotu do weryfikacji , ale tylko na maila bo sporo zajmują ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2011 o 14:23, Net_com napisał:

To zdjęcia tego Dsi , moim zdaniem jest w dobrym stanie. mam pytanie do posiadaczy :
co najszybciej i najczęściej psuje się w dsi ?
http://my.imageshack.us/v_images.php

Wydaje mi się że link prowadzi do "swoich obrazków" na imageshack więc tylko ty je zobaczysz. U mnie wyświetla ze trzeba się zalogować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2011 o 14:41, Krzycho napisał:

> To zdjęcia tego Dsi , moim zdaniem jest w dobrym stanie. mam pytanie do posiadaczy
:
> co najszybciej i najczęściej psuje się w dsi ?
> http://my.imageshack.us/v_images.php
Wydaje mi się że link prowadzi do "swoich obrazków" na imageshack więc tylko ty je zobaczysz.
U mnie wyświetla ze trzeba się zalogować.

Spróbuj teraz : http://imageshack.us/g/843/s5300023h.jpg/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2011 o 12:38, Kawel napisał:

tych śrubkach, foliach na górnym ekranie i właśnie jednym stylusie zamiast dwóch. Jeżeli
przysłany sprzęt okaże się podrabiany, to zażądam zwrotu pieniędzy i dam znać. :/


To najlepsze co możesz zrobić. Wiedz, że jak coś to musza Ci zwrócić pieniądze, więc walcz ile wlezie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajny ten Pokedex 3D, szkoda tylko że obejmuje jedynie piątą generację, która IMO pod względem designu stworków jest taka sobie. No i mam nadzieję że tak właśnie będą wyglądały Pokemony w następnej części gry, już na 3DSa. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Warto brać teraz 3DSa z Amazona czy lepiej poczekać ? (na Boże Narodzenie, więcej ciekawych gier itd.)
2. 3DS odpala bezproblemowo gry z DSa czy są z tym jakies cyrki (rozciągnięty ekran, czarne paski etc.) ?
3. Jakie ciekawe gry są zapowiedziane na ten rok lub przyszły ?

Sorry za takie podstawowe pytania, ale nigdy nie interesowałem się za bardzo konsolami Ninny, a nie powiem 3DS kusi teraz ceną i Zeldą+ nowym Residentem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2011 o 20:45, Dandelion1 napisał:

1. Warto brać teraz 3DSa z Amazona czy lepiej poczekać ?
2. 3DS odpala bezproblemowo gry z DSa czy są z tym jakies cyrki (rozciągnięty ekran,
czarne paski etc.) ?
3. Jakie ciekawe gry są zapowiedziane na ten rok lub przyszły ?

3ds ma blokadę regionalną , więc musiałbyś brać albo z brytyjskiego odziału , albo kupować gry w USA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować