Zaloguj się, aby obserwować  
kupczyk11

Serial "ZAGUBIENI' (Lost) - premiera na TVP i AXN [M]

1954 postów w tym temacie

A mnie zaciekawił klej i sztuczna broda. Pamiętacie ,,leśnego dziadka"? coś nie wydaje mi się teraz by był prawdziwy. A ten ,,nowy", i ta przygrywka do Locke''a, że to Jack jest szefem. Coś sądze że chłopak napsuje sporo krwi ,,zagubionym"!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2006 o 22:25, Blackgoat napisał:

A mnie zaciekawił klej i sztuczna broda. Pamiętacie ,,leśnego dziadka"? coś nie wydaje mi się
teraz by był prawdziwy. A ten ,,nowy", i ta przygrywka do Locke''a, że to Jack jest szefem.
Coś sądze że chłopak napsuje sporo krwi ,,zagubionym"!


Pamiętacie jak bylo pokazane w tym bunkrze jak etan gadal z Tą dziwczyną w ciązy(zapomnialem imienia:/) i wszedl jakis męzczyzna,to on bardzi mi przypominal tego lesnego dziadka tylko ze bez brody.

BTW.Ten czeniu którego kitrają w schronie zdaje mi sie ze on rzeczywiscie jest jednym z obcych bo powoli zaczyna mieszac w obozie.Razem z tatą wymyslilem taką teorie-obcy wyslali do nich nowego szpiega aby wiedziec co kombinują,wkoncu uwierzą mu ze rozbil sie balonem i przygarną go do siebie a on spokojnie będzie mógl "szpiegowac".Co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.10.2006 o 22:33, Sycylius napisał:


Pamiętacie jak bylo pokazane w tym bunkrze jak etan gadal z Tą dziwczyną w ciązy(zapomnialem
imienia:/)

Claire, miło mi było pomóc;P

Dnia 26.10.2006 o 22:33, Sycylius napisał:

BTW.Ten czeniu którego kitrają w schronie zdaje mi sie ze on rzeczywiscie jest jednym z obcych
bo powoli zaczyna mieszac w obozie.Razem z tatą wymyslilem taką teorie-obcy wyslali do nich
nowego szpiega aby wiedziec co kombinują,wkoncu uwierzą mu ze rozbil sie balonem i przygarną
go do siebie a on spokojnie będzie mógl "szpiegowac".Co wy na to?

Ciekawe, tylko zbyt...hm, proste? Ale współczuje temu gościowi, najpierw arab(a raczej hindus, bo prawdziwy Sayid jest hindusem;P) opwiada mu że zajmuje się torturowaniem ludzi, potem napakowany murzyn mówi mu że zabił dwóch ludzi. Ja na jego miejscu uznalbym że jestem w domu wariatów:D. Ale to bardzo bystry i spostrzegawczy człowiek, więc może jest i ,,szpiclem".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 06:57, Skippi127 napisał:

Albo mi się wydaje, albo ZAGUBIENI na dvd są przy jakiejś gazecie

tak w przyjaciułce - 1 odcinek - sezon 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie drugi. Pierwszy znam na pamięć.

Ale wczorajsze odcinki były bombowe! Najbardziej mi się podobało jak Locke nie zdążył wpisać kodu. Te hieroglify co wyskoczyły poważnie wyglądały. A co do wspomnień Claire, to uważam, że zostały równierz świetnie wymyślone. Kiedy Ethan wstrzykiwał jej tą substancję to widać było na niej logo Drahma, jak zresztą na wszystkim co w tym bunkrze było. Najbardziej zaciekawiła mnie ta zabawka dla dziecka, karuzela z samolotami. I ciekawe czy Henry rzeczywiście jest jednym z "tamtych".

I chciałbym o coś was spytać. Nie wiecie co to za piosenka, którą puścił Desmond w bunkrze, na początku drugiej serii? Ta, kiedy on ją włączył na gramofonie, a zaraz potem Locke, Jack i Hugo wysadzili właz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 08:22, vauxhall napisał:

Ale wczorajsze odcinki były bombowe! Najbardziej mi się podobało jak Locke nie zdążył wpisać
kodu. Te hieroglify co wyskoczyły poważnie wyglądały. A co do wspomnień Claire, to uważam,
że zostały równierz świetnie wymyślone. Kiedy Ethan wstrzykiwał jej tą substancję to widać
było na niej logo Drahma, jak zresztą na wszystkim co w tym bunkrze było. Najbardziej zaciekawiła
mnie ta zabawka dla dziecka, karuzela z samolotami. I ciekawe czy Henry rzeczywiście jest jednym
z "tamtych".

mogę tylko zdradzić że z odcinka na odcinek będzie coraz ciekawiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, nie spojlerujmy. Ale jeżeli wszystkie odcinki teraz będą coraz ciekawsze od wczorajszego, który był ekstra, to świetnie! Ja bałem się wczoraj, czy prądu nie odetną, bo na pobliskiej ulicy stacja rozrządowa siadła, ale nie wyłączyli, a ja nagrałem! A propo, widziałeś ten wczorajszy konkurs dotyczący LOST?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 08:34, vauxhall napisał:

Dobra, nie spojlerujmy. Ale jeżeli wszystkie odcinki teraz będą coraz ciekawsze od wczorajszego,
który był ekstra, to świetnie! Ja bałem się wczoraj, czy prądu nie odetną, bo na pobliskiej
ulicy stacja rozrządowa siadła, ale nie wyłączyli, a ja nagrałem! A propo, widziałeś ten wczorajszy
konkurs dotyczący LOST?

nie , a gdzie on jest ? tu na forum ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 08:40, vauxhall napisał:


> nie , a gdzie on jest ? tu na forum ?


Nie, wczoraj był pomiędzy odcinkami. Szubciutko wysłałem!

nie , w TVP teraz nie oglądam bo już widziałem 2 sezon na AXN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odcinki ciakawe... Szkoda tylko, że nic się nie stało, po tym jak Locke nie zdąrzył wpisać kodu.

Natomiast Sayid mnie trochę przeraził. Nie wiedziałem, że jest tym kim jest ;) Uważam, że trochę za bardzo wczuł się w "przesłuchiwanie" tego nowego kolegi.

Ciekawi mnie jeszcze jedno... w tym schronie, gdzie przeywała Claire, ktoś znalazł te stroje i brodę leśnego dziadka. Czyżby Inni byli przebierańcami ? Wydaje mi się, że raczej tak. Po prostu prowadzą jakieś badania na tej wyspie i nie chcąc, aby ktoś to odkrył, próbują przepędzić rozbitków przebierając się za Innych i strasząc ich.

I jeszcze jedno... jak zwykle rozwalił mnie Sawyer z tą swoją żabą. On zawsze coś odwali śmiesznego.
Tyle czasu szukać jednej małej żabki. Dziwne, że on słyszał te odgłosy będąc na plaży, a jak wiadomo Sawyer i Hurley szli daleko w głąb wyspy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczorajsze odcinki po prostu wymiatają! Ale męczy mnie kilka spraw.
1. Co to za ciecz była w tej manierce, z której napiła się Claire,
2.Jak to się stało, ze Claire była dwa tygodnie poza obozem, u innych i nikt tego nie zuważył, nie szukał itp,
3.Ale najbardziej męczy mnie ten, co się niby rozbił balonem (jasne). Mam wrażenie, że gdzieś juz go widziałem. Napewno znam jego twarz, ale nie wiem skąd... A tak wogóle to niech mi ktoś przypomni co się stało z Ethanem w 1 serii LOST, bo chyba nie oglądałem tego odcinka. On nie żyje, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować