Zaloguj się, aby obserwować  
kupczyk11

Serial "ZAGUBIENI' (Lost) - premiera na TVP i AXN [M]

1954 postów w tym temacie

Dnia 20.10.2006 o 08:59, ariwederczi napisał:


Będą to dwa bardzo dobre, wyjątkowo udane odcinki. Naprawdę! Wyjątkowo warto się starać, by
ich nie przegapić.


A niemówiłem, że na pewno się coś rozkręci ? ;) ( przeczucie )

Skyler ---> Sorry, "Prawdopodobnie w następnym odcinku Locke nie zdąży wpisać kodu. Ale dość spoilerów!", to był cytat Mallarda i moja uwaga była skierowana także do niego. ;) Już było późno, więc wiesz... małe nie dopatrzenie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2006 o 16:42, Andrij napisał:

Mógłby mi ktoś streścić obydwa wczorajsze odcinki, niestety nie mogłem ich wczoraj obejrzeć.
Z góry dziękuję.

Odcinek 12: nic ciekawego, charlie dostaje przewidzeń, ciągle widzi Arona w jakimś niebezpieczeństwie
niewiadomo czy z powodu swoich narkotyków czy wskutek oddziaływania wyspy (więcej nie napisze, bo nie ma być spoilerów)

Odcinek 13: Ktoś atakuje Sun (póżniej okazuje się że to charlie; wie o tym tylko sawyer)
Wyspiarze myślą że to othersi. Jack i Lucia idą po broń do bukra, bo chcą zaatakować innych
Jednak Sawyer na prosbe Kate informuje o tym Locke. który chowa broń.

Nastepnie nie wiadomo skąd Sawyer zdobywa cał broń (prawdopodobnie pomógł mu w tym Charlie, który chciał ośmieszyć Locke za to, że poprzednim odcinku ''dostał od niego po twarzy''

Warty uwagi jest też tekst Sawyera "W mieście jest nowy szeryf"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2006 o 16:42, Andrij napisał:

Mógłby mi ktoś streścić obydwa wczorajsze odcinki, niestety nie mogłem ich wczoraj obejrzeć.
Z góry dziękuję.


ODCINEK 1 -

W sumie był to trochę nudny odcinek. W rolach głównych występowali: Charlie, Claire i jej dziecko. Na początkem była pokazywana historia Charliego i jego brata.Claire nadal się mocno gniewa na Charliego, Locke pomaga dziewczynie przy dziecku. Następnie Charlie miał dziwne sny z Aronem w roli głównej. W konsutacji z Eko doszedł do wniosku, że małemu grozi niebezpieczeństwo. Charlie próbował powiedzieć o tym Claire, jednak ta nie chciała go słuchać. Później Charlie lunatykował - w nocy porwał dziecko i chciał je ochrzcić, oczywiście wszystko robił nieświadomie. Później podpalił las i chciał wykraść Arona by go chronić. Po wszystkim dostałe niezłe lanie od Locke''a ;) Jednak On i tak postawił na swoim... po niedługim czasie dziewczyna zgłosiła się do Eko i oboje z dzieckiem zostali przez niego ochrzczeni. ;)

ODCINEK 2 -

Odcinek zdecydowanie lepszy pod względem fabularnym. Na prawdę historia Sawyera, która została zaprezentowana w tym odcinku należy według mnie do czołówki...
W odcinku zaczyna się tak na prawdę coś dziać jak Sun zostaje zaatakowana. Nikt nie wiem kto to mógł być. Sun na szczęście nic się nie stało. Podejrzenia padają na Innych. Kate prosi Sawyera, aby ten powiedział Lockowi, by przeniósł broń, bo Jack i spółka chcieli zaatakować Innych. Locke spełnia prośbę i przenosi broń, w tym czasie Sawyer czatuje przy guziku. ;) Wieczorem zaczyna się kłótnia pomiedzy Jackiem, a Lockiem... jednak w tym czasie z lasu wyłania się Sawyer... z bronią. Jak się później okazało wszystko to zaplanował Sawyer, który chciał się zemścić na Jacku i Charlie, który chciał zrobić na złość Lockowi. To właśnie Charlie zaatakował Sun i śledził Locke, kiedy ten przenosił broń.
Teraz szefem na wyspie jest nie kto inny jak Sawyer, bo ma gun''s. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chyba jeden z najlepszych odcinków. Sawyer to IMO najciekawsza postać w Zagubionych. człowiek który w swoim życiu nie zrobił niczego dobrego. ''the long con'' to najlepszy z dotychczasowych odcinków - przebija go jedynie trzyodcinkowy Exodus kończącu pierwszą serię. mistrzostwo formy i treści.
czekam na dalsze odcinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napiszcie kto kogo lubi najbardziej, a kogo najmniej.
Ja najbardziej Sawyera, potem Kate, Charliego i Saida.
Nie lubię: Jacka ( bo to wieśniak), Locke''a i siostry Boone''a ( ale naszczęście ją zastrzelili)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w pierwszej serii najbardziej przerażał mnie Locke - był (jest) on bowiem postacią straszliwie tajemniczą, w jakiś sposób związaną z Wyspą.
do moich ulubieńców zalicza sie przede wszystkim Sawyer - nie muszę chyba wyjaśniać dlaczego.
lubie też Hurleya - za jego ''bycie milionerem'' i związek z Liczbami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2006 o 21:40, Azrathel napisał:

chyba jeden z najlepszych odcinków. Sawyer to IMO najciekawsza postać w Zagubionych. człowiek
który w swoim życiu nie zrobił niczego dobrego. ''the long con'' to najlepszy z dotychczasowych
odcinków - przebija go jedynie trzyodcinkowy Exodus kończącu pierwszą serię. mistrzostwo formy
i treści.
czekam na dalsze odcinki.

Tak, to jeden z fajniejszych odcinków, zarówno wspomnienia jak i real. Nie zgadzam się z twierdzeniem Vidmola że Jack to wieśniak, to po prostu zachowawczy(nie zawsze) przyw przywódca rozbitków. Choć widać że podatny na manipulację:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2006 o 22:13, Dark Templar napisał:

Czy to prawda, że E. Lilly spotyka się aktorem grającym Charliego? Ona jest ekstra, co do niego
- no comments :/


a jakie to ma znaczenie? i tak nigdy w życiu byś jej nie spotkał, nawet nie zobaczyłbyś jej w realu - więc po co zawracać sobie nią głowę? to coś jak wzdychanie do zdjęcia dziewczyny, które znalazło sie w internecie.
tak to prawda. podobno mają zaplanowany ślub.

kurczę, jednak to prawda, że mężczyźni to najwięksi plotkarze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moi ulubieńcy to sawyer, eko, ewentualnie lock(moim zdaniem sie troche zmienił na gorsze) i said... szkoda ze eko i said teraz sa mniej widoczni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2006 o 22:13, Dark Templar napisał:

Czy to prawda, że E. Lilly spotyka się aktorem grającym Charliego? Ona jest ekstra, co do niego
- no comments :/

To chyba jest trochę prawda, gdzieś mi się obiło w jakimś wywiadzie z nim. Ale to prawda, to nie jest wzór przystojniaka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie - Ecko również jest fantastyczny: tajemniczy i jakby nieobecny.
a Locke w pierwszej serii byłe jednak lepszy - teraz wciąż jest zdenerwowany i ma rozbiegane spojrzenie. nie to co zimny i wyrachowany (choć to wyrażenie ma niewątpliwie wydźwięk pejoratywny) łysy facet z blizną i nożami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować