Zaloguj się, aby obserwować  
kupczyk11

Serial "ZAGUBIENI' (Lost) - premiera na TVP i AXN [M]

1954 postów w tym temacie

Teraz najbardziej podobała mi się historia Sawyera. Myślę, że jest to teraz moja ulubiona postać. Jak trzeba jest cfany i przebiegły. Kiedy trzeba walnie jakiś dowcip ;). Locke był moją ulubioną postacią w pierwszej serii. Jest to typowy "człowiek dżungli", poradzi sobie w każdej sytuacji, a las to jego żywioł. Jednak nadal znajduje się u mnie w czołówce. Eko także jest ciekawą postacią. Czekam tylko na jakąś kolejną historię z jego życia i mam nadzieję, że nie będzie gorsza niż Sawyera.

Czyli Sawyer i Eko, to według mnie najbardziej tajemnicze postacie na wyspie... i dwie ulubione. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sawyer rządzi :D nareszcie ktoś z jajami co zna się na rzeczy:DD
Said też ma u mnie dużego plusa za całokształt :) i to on ( żołnierz) powinien formować armię a nie Anna Lucia
(policjantka)
Charli tak się zfrajerzył w ostatnim odcinku ( z Sun), że straciłem do niego resztki szacunku ( za to że rzucił koks )
Eko wymiata:D niezłomny psychicznie i fizycznie dobry materiał na żołnierza nie tylko księdza ;)
Jack niech lepiej zajmnie się leczeniem bo do innych rzeczy się nie nadaje ;/
Lock dalej nie wiem po której stoi stronie, nie ufam mu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na początku 1 serii "Zagubionych" moim idolem był Jack. Był... Potem przyszła kolej na Locka. Fascynowała mnie jego tajemniczość. Po Locku moim ulubionym "lostowiczem" był Mr. Eko. Teraz najbardziej podoba mi się oczywiście Sawyer. Ma koleś łeb do tych przekrętów... ;) Są jeszcze takie postacie które lubie od początku do chwili obecnej. Jakoś nigdy nie było momentu, że przestawałem ich lubić itp. Są to Said i Hurley :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2006 o 18:53, Igor FCBayern napisał:

Na początku 1 serii "Zagubionych" moim idolem był Jack. Był... Potem przyszła kolej na Locka.
Fascynowała mnie jego tajemniczość. Po Locku moim ulubionym "lostowiczem" był Mr. Eko. Teraz
najbardziej podoba mi się oczywiście Sawyer. Ma koleś łeb do tych przekrętów... ;) Są jeszcze
takie postacie które lubie od początku do chwili obecnej. Jakoś nigdy nie było momentu, że
przestawałem ich lubić itp. Są to Said i Hurley :)


Przekręt Sawyera zwłaszcza z tym samochodem był niesamowity. ;) Jednak ja nie potrafię wyobrazić sobie Lost bez jakiejś postaci. Lubię wszystkich. Gdyby coś się stało Lockowi lub np. Michaelowi (gdzież on jest) to dokopię twórcom. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2006 o 17:17, sodolis napisał:

Lock dalej nie wiem po której stoi stronie, nie ufam mu :(


Przecież Lock to uosobienie dobra! Przed wypadkiem był na wózku. Wierzę że jest jedną z kluczowych postaci. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.10.2006 o 18:57, Galadin napisał:

Przecież Lock to uosobienie dobra! Przed wypadkiem był na wózku. Wierzę że jest jedną z kluczowych
postaci. ;)

Locke według mnie, jest jakby taką dwulicową postacią. Na początku, kiedy go zobaczyłem, to pomyślałem, że jest On wręcz niebezpieczny - pomyślałem tak ze względu na jego wygląd. Z zęwnątrz wygląda na twardziela, jednak w rzeczywistości jest raczej nie groźny - chyba, że ktoś go mocno zdenerwuje... pozdro Charlie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2006 o 19:19, Seqiu napisał:

Locke według mnie, jest jakby taką dwulicową postacią. Na początku, kiedy go zobaczyłem, to
pomyślałem, że jest On wręcz niebezpieczny - pomyślałem tak ze względu na jego wygląd. Z zęwnątrz
wygląda na twardziela, jednak w rzeczywistości jest raczej nie groźny - chyba, że ktoś go mocno
zdenerwuje... pozdro Charlie ;)


Mnie jego charakter przypomina doświadczonego łowcę albo myśliwego. Myślę że jego życie go tak ukrztałtowało mentalnie. Ale nie da się nie zauważyć, że nadaję się na przywódcę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.10.2006 o 19:24, Galadin napisał:


Mnie jego charakter przypomina doświadczonego łowcę albo myśliwego. Myślę że jego życie go
tak ukrztałtowało mentalnie. Ale nie da się nie zauważyć, że nadaję się na przywódcę. ;)


Mam wrażenie, że Locke w tej dżungli czuje się czasami jak w domu. To jest chyba jego żywioł. W sumie, to nie ma chyba do czego wracać. Typowy myśliwy z fajną blizną. ;)

Widziałem zwiastun następnego odcinka, i na pewno będzie się działo. Już żyje czwartkiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2006 o 18:57, Galadin napisał:

> Lock dalej nie wiem po której stoi stronie, nie ufam mu :(

Przecież Lock to uosobienie dobra! Przed wypadkiem był na wózku. Wierzę że jest jedną z kluczowych
postaci. ;)

Napewno jest jedną z kluczowych postaci, ale wydaje mi się że jest ostatnią osobą która chciałaby opuścić wyspę. Na wyspie i tylko na niej jest sprawny, pozatym może się wykazać zdolnościami przywódczymi oraz znajomością sztuki przetrwania. Pozatym założę się, żę wie więcej niż mówi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2006 o 21:40, hans kloss napisał:

oby wytrzymac do czwartku!


O tak z kazdym czwartkiem coraz ciężej mi czekać te 7 dni :D

Serial jest dla mnie od samego początku kultowy ;) W ostatnim odcinku Sawyer stał się jedną z moich ulubionych postaci (razem z nim jest Locke i Jack :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja Jacka nie lubię zabardzo. Jest dla mnie, tak jakby zabardzo nieskazitelną postacią. Zawsze postępuje zgodnie z prawem i w każdej sytuacji wie co ma zrobić... i na ogół te jego decyzje są trafne. Bardziej interesują mnie inni rozbitkowie Np. cfany i przebiegły Sawyer ( w ostatnim odcinku przeszedł samego siebie ;), Tajemniczy Eko i Locke itd. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej. Czy po oglądnięciu ostatnich 2 odcinków nie macie zdania że charlie był niewinny? Był! Ale jak podpalił to poletko... ech ludzie czasami dziwne rzeczy robią.... ale żeby od razu podejrzewać że ćpie?... ja mu współczuje.... ale lock ostatnio niewypadł za dobrze.. jak zbił biednego charliego?! Brutal! Natomiast sawer jest po prostu świetny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.10.2006 o 22:31, cedricek napisał:

ale żeby od razu
podejrzewać że ćpie?...

/.../

Gdybym był na tej wyspie, to od razu bym pomyślał, że bierze te narkotyki. Wyobraź sobie - były narkoman, który został rozbitkiem na jakiejś wyspie i w niedługim czasie znajduje pełno heroiny... Czy Ty, znajać tą całą historię Charliego nie powiedział był Np. na miejscu Claire, że Charlie bierze ? Bo ja bym go mocno o to podejrzewał. ;)
Ale chyba okazało się, że jest niewinny. I dobrze. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2006 o 23:20, malpka napisał:

Sezon trzeci odcinek trzeci: dowiecie się czegoś bardzo ciekawego o przeszłości Locka. Aż taki
krystaliczny to on nie jest...

a ty skad wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2006 o 15:57, cedricek napisał:

> Sezon trzeci odcinek trzeci: dowiecie się czegoś bardzo ciekawego o przeszłości Locka.
Aż taki
> krystaliczny to on nie jest...
a ty skad wiesz?

To proste - obejrzał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2006 o 23:20, malpka napisał:

Sezon trzeci odcinek trzeci: dowiecie się czegoś bardzo ciekawego o przeszłości Locka. Aż taki
krystaliczny to on nie jest...


Zawsze mi się wydawał jakiś dziwny...Zresztą w pierszym sezonie miał obsesję na punkcie wyspy,był niemalże obłąkany,wmawiał Jackowi coś o przeznaczeniu,dopiero końcowe odcinki 2 serii to zmieniają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta, gadał o wyspie jak o jakiejś dobrej partii pudełek! ;-)) Wciąż mówił, że nie są na wyspie przez przypadek. To jego uczucie spotęgowało się kiedy poznali tych rozbitków z drugiej części samoloyu. A właśnie! Pamiętacie, kiedy Locke wyglądał na najbardziej zaskoczonego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować